21 ноября 2023

Репетитор по математиці/ повинен багато завдань пройти з дитиною за урок?

7 кл
Вирішили 6 прикладів
500 грн 45 хв…
Инстагра_мерша 21 ноября 2023
Значит ребенок долго делает и долго понимает. Я думаю, что учительница бы сама решила бы хоть 300. Вам надо чтобы ребенок понимал и делал сам, или количество?
автор Морковна 21 ноября 2023
І вчитель кормить надіями що вона має якусь методику що допоможе швидко вирішувати
Ну блін, завтра урок в школі а дитина не второпала тему шкільну ..
Зато вони вирішували приклади з попередньої теми
Поточну тему казали яка буде вчителю
Слобожаночка 21 ноября 2023
Главное не количество которое пробежали по диагонали,а насколько ребенок разобрался и способен сам решать подобное после урока
Одні думки 21 ноября 2023
Репетитор не делает домашку, он учит понимать и решать самостоятельно
автор Морковна 21 ноября 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Значит ребенок долго делает и долго понимает. Я думаю, что учительница бы сама решила бы хоть 300. Вам надо чтобы ребенок понимал и делал сам, или количество?
В нас був репетитор який за 200 робила багато завдань з нею.. пробігалась по різним типам
Але чесно, мало було результату
Инстагра_мерша 21 ноября 2023
Ответ дляМорковна
І вчитель кормить надіями що вона має якусь методику що допоможе швидко вирішувати
Ну блін, завтра урок в школі а дитина не второпала тему шкільну ..
Зато вони вирішували приклади з попередньої теми
Поточну тему казали яка буде вчителю
Так если ребенок не знает прошлую тему, как он может учить следующую?
Анна -f6dd 21 ноября 2023
Оставьте номер, дам хорошего репетитора,напишите в личку
автор Морковна 21 ноября 2023
Ответ дляОдні думки
Репетитор не делает домашку, он учит понимать и решать самостоятельно
А хто робить домашку?
Репетитор свої приклади дає
Але в дитини завтра кр по тема , я просила щоб розібрали ту тему
А вони затронули тільки 30% теми
Мовчу, але хочу 21 ноября 2023
Ответ дляМорковна
І вчитель кормить надіями що вона має якусь методику що допоможе швидко вирішувати
Ну блін, завтра урок в школі а дитина не второпала тему шкільну ..
Зато вони вирішували приклади з попередньої теми
Поточну тему казали яка буде вчителю
Скільки занять пройшло?
Шкідлива молекула 21 ноября 2023
Ответ дляМорковна
І вчитель кормить надіями що вона має якусь методику що допоможе швидко вирішувати
Ну блін, завтра урок в школі а дитина не второпала тему шкільну ..
Зато вони вирішували приклади з попередньої теми
Поточну тему казали яка буде вчителю
Возможно, ребенок не разобрался с предыдущей темой, а без этого новую тему просто нельзя было дать - не поймет ничего, пока предыдущую не освоит?
Танго утрьох 21 ноября 2023
Залежно від рівня дитини, ріаня прикладів і вашого запиту.
автор Морковна 21 ноября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Залежно від рівня дитини, ріаня прикладів і вашого запиту.
Просто ціна така що хочеться щось інше
Танго утрьох 21 ноября 2023
Ответ дляМорковна
А хто робить домашку?
Репетитор свої приклади дає
Але в дитини завтра кр по тема , я просила щоб розібрали ту тему
А вони затронули тільки 30% теми
Ну так значить, ваша дитина не лише цю тему не знає, але і попередні, тому приходиться повертатися.
автор Морковна 21 ноября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Скільки занять пройшло?
15 десь
Мовчу, але хочу 21 ноября 2023
Ответ дляМорковна
В нас був репетитор який за 200 робила багато завдань з нею.. пробігалась по різним типам
Але чесно, мало було результату
Так чого питаєте?
500 гривень для мене дорого, я б не брала за стільки репетитора, але якби він навчив мою дитину розуміти і вирішувати то мені не жаль стільки віддати.
Рекламама 21 ноября 2023
Репетитор має виявити прогалини в матеріалі, виправити їх, і дати матеріал так щоб дитина могла вирішити без допомоги сама. А скільки завдань роблять чи не роблять, задає репетитор додому чи ні байдуже. В кожного свій підхід і метод
Мовчу, але хочу 21 ноября 2023
Ответ дляАнна -f6dd
Оставьте номер, дам хорошего репетитора,напишите в личку
Дайте мені, будь ласка, напишіть скільки коштує урок. дякую
Танго утрьох 21 ноября 2023
Ответ дляМорковна
І вчитель кормить надіями що вона має якусь методику що допоможе швидко вирішувати
Ну блін, завтра урок в школі а дитина не второпала тему шкільну ..
Зато вони вирішували приклади з попередньої теми
Поточну тему казали яка буде вчителю
Нема ніякої секретної чарівної методики, окрім як вчити правила і багато практикуватися. А якщо дитина не може опанувати поточну тему, бо не знає попередньої, то немаміншого виходу, як повертатися до попередньої теми.
Мовчу, але хочу 21 ноября 2023
Ответ дляМорковна
15 десь
Ну, тоді має бути результат, якщо його досі нема, значить в чомусь проблема. Ви були присутні на уроці, спостерігали за процесом?
Анна -f6dd 21 ноября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Дайте мені, будь ласка, напишіть скільки коштує урок. дякую
Напишите сперва мне, а потом я дам контакт человека, она не хочет,чтобы я ее номер светила, напишите в Вайбер мне, телеграмм, Вотсапе дам, цена договорная, но во всяком случае куда дешевле 500
тогдалия 21 ноября 2023
Ответ дляМорковна
Просто ціна така що хочеться щось інше
Так если ваш ребёнок просто не тянет больше и предыдущие темы не знает, то чего вы хотите. Репетитор не волшебник.
Анна -f6dd 21 ноября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Дайте мені, будь ласка, напишіть скільки коштує урок. дякую
+380958024935, напишите мне, а потом я дам человека номер, тут не напишу, извините, пишите вайбер
Танго утрьох 21 ноября 2023
Ответ дляМорковна
Просто ціна така що хочеться щось інше
Яка б не була ціна, чуда не буде.
Просто ви не задоволені ціною, звісно, міняйте репетитора. Але обурюватися тим, що репетитор вчить попередню тему, а не поточну, якщо ваша дитина її не знає, не треба.
Елена-1516 21 ноября 2023
Заняття хоч не онлайн?
Мовчу, але хочу 21 ноября 2023
Ответ дляАнна -f6dd
+380958024935, напишите мне, а потом я дам человека номер, тут не напишу, извините, пишите вайбер
Написала вам тут в особисті
Анна -f6dd 21 ноября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Написала вам тут в особисті
Щас гляну, я второй день на кидстаф)
Танго утрьох 21 ноября 2023
Ответ дляЕлена-1516
Заняття хоч не онлайн?
Впевнена, що онлайн :)
Анна -f6dd 21 ноября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Написала вам тут в особисті
Блин, не вижу от вас сообщения,в вам не напишешь в личку,вы будто пишите с анонима
автор Морковна 21 ноября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Впевнена, що онлайн :)
Онлайн
Мовчу, але хочу 21 ноября 2023
Ответ дляАнна -f6dd
Блин, не вижу от вас сообщения,в вам не напишешь в личку,вы будто пишите с анонима
У вас має мигати жовта точка у верхньому правому куті