МеняАЖтрусит• 25 ноября 2023
Чому тепер не можу заснути??
Всю ніч мріяла , що ось відбій і засну. Дочекалася і ... Тепер я не хочу спати
Фуліганка• 25 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Може алкоголь бахнути?(
Ні, встати, поробити якісь справи, які планували. І годинки через 4 лягти і подивитися телік. Заснете через 10 хвилин, гарантовано. Я теж з пів п´ятої не сплю. Але вирішила, що спати в 10, то вже день просрав)))
МеняАЖтрусит
• 25 ноября 2023
Ответ дляФуліганка
Я з 2:30 не сплю🥴
Фуліганка• 25 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Я з 2:30 не сплю🥴
Ну то трошки щось поробіть, що б заснути. Їсти приготуйте. Або поли помийте))) Це допоможе скоріш вирубитись. Та і стрес фізичні навантаження легенькі знімуть.
Оченьценная• 25 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Я з 2:30 не сплю🥴
И что? Я так же. Никто не умер, ляжете вечером раньше
МеняАЖтрусит
• 25 ноября 2023
Ответ дляФуліганка
Так. Треба поприбирати в квартирі. Дітей в магазин відправлю.