Акуна_Матата• 04 декабря 2023
Як назвати чоловіка, який дарує дорогі подарунки, подорожі, допомогає
А потім цим всим попрікає?
Ондатрова шуба• 04 декабря 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Жлоб?
Та ну, жлоб изначально не дарит дорогие подарки, путешествия и не помогает.
Мурзилка• 04 декабря 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Та не жлобство это только не про жадность, это идеология.
Суцільна зрада• 04 декабря 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ну вот он скрепя сердце дарит, а потом при случае припомнит
Атмін ГанТон• 04 декабря 2023
Ну попрікає бо не бачить віддачі. Скоро перестане дарити і попрікати
Цирк на дроті• 04 декабря 2023
Мені б думалось про що це для мене?
Нащо я приймаю подарунки, за які потім спитають?
Що мене тримає в цих стосунках? Яка моя вигода?
Викликаю на дебати• 04 декабря 2023
Інколи один одного люди трохи не розуміють. Може людина хоче Вам показати що кохає, і у ньго до Вас є питання наскільки то є важливим для Вас? Тоді це не докори ,а Ви трохи не в курсі що це намагання привернути Вашу увагу й до його потреб
Ондатрова шуба• 04 декабря 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Ну нет, жлобы так не делают, они стараются всяческими способами потратить на женщину максимально мало денег.
Викликаю на дебати• 04 декабря 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Та ще й звинуватити її в цьому))
Дуже дуже вумна• 04 декабря 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Папа?
В мене так робила тільки мама))) при тому всьому, сама ж купувала, я в неї зроду не просила, бо то буде ціла лекція:’ як виправиш 4 на 5 по хімії, тоді я подумаю’.Я шла до папи, і він купував те, що хотіла. Мама дуже нервувала за це, бо не було чим маніпулювати)))
Тримаю свічку• 04 декабря 2023
Те, кто ответили, что их муж такой же - вам не противно с таким жить? Это ж как с чмом каким то рядом жить, девчата? Вы ему себя, готовите, за домом следите, детей воспитываете, а муж подарками попрекает, ну как таких можно любить? Таким даже потрахаться изредка нельзя давать.