06 декабря 2023

Друзі і їх подарунки дітям

Припустимо у вас дві дитини, а у вашої подруги - одна.
На Миколая подарунки дітям майже рівноцінні.
Припустимо по 500 грн.
Чи стали б ви дарувати дитині подруги подарунок не за 500 грн, а за 1000.
Оскільки на подарунки для ваших дітей подруга витратила приблизно таку суму?
Результат:
вже голосів: 98
65 (66.33%) Ні, дарувала б на 500
33 (33.67%) Так, дарувала б На 1000
Укр_жіночка 06 декабря 2023
По возможностии не в ущерб своим детям. А вообще зачем на Николая дарить подарки чужим детям?)
размахер 06 декабря 2023
А чому ви даруєте на Миколая дітям подруги? Ви їх хрещена?
Love_Love_Love_ 06 декабря 2023
Ответ дляУкр_жіночка
По возможностии не в ущерб своим детям. А вообще зачем на Николая дарить подарки чужим детям?)
Бо в людей є традиції
Добро с Кулаками 06 декабря 2023
Тільки своїм дітям купую подарунки, чужим солодощі якщо йдемо у гості, але то і без свята з пустими руками не хожу
So_so 06 декабря 2023
У нас всё проще. Покупаем сладости и приносим. Кому чего сколько, не подсчитываем.
Пургену мне 06 декабря 2023
Я бы вообще не стала поздравлять чужих детей. У них свои родители есть.
автор Без QR коду 06 декабря 2023
Ответ дляУкр_жіночка
По возможностии не в ущерб своим детям. А вообще зачем на Николая дарить подарки чужим детям?)
Крестники
vecya 06 декабря 2023
Я дарю подарки на ту сумму, которой располагаю и могу позволить потратить на подарки и это не зависит от того, на какую сумму дарят подарок мне
12 1
БолеИменее 06 декабря 2023
На Николая только своим дарю сладости. Но два раза - 6 и 19)))
Khmelnichanka 06 декабря 2023
Якщо дарую подарунок, а не гроші, то не вираховую, чи рівноцінний він по вартості.
Просто стараюсь вгадати за вподобаннями дитини та власними фінансовими можливостями.
Сіґеле-міґеле 06 декабря 2023
Блін, що відбувається? Люди! Шо з вами?!
7 3
автор Без QR коду 06 декабря 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Блін, що відбувається? Люди! Шо з вами?!
Шо у вас трапилось?
Автопортрет нурофена 06 декабря 2023
Ответ дляБез QR коду
Крестники
Птица Говоруша 06 декабря 2023
Нікому нічого не дарую. В мене немає дітей, а діти друзів чи родичів- це не моя проблема. Терпіти не можу дітей в принципі.
2 6
SecondLeg-f4c4 06 декабря 2023
Я б дарувала чужим дітям тільки, що вписується в мій особистий бюджет. Заглядати в чужу кишеню і підраховувати скільки витратила інша людина - ну таке
1 3
Туся муся 06 декабря 2023
Автор, все нормальные люди дарят подарки те,которые могут себе позволить, а не обмениваются равными чеками
автор Без QR коду 06 декабря 2023
Ответ дляТуся муся
Автор, все нормальные люди дарят подарки те,которые могут себе позволить, а не обмениваются равными чеками
Семьи с одинаковым достатком
SecondLeg-f4c4 06 декабря 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Нікому нічого не дарую. В мене немає дітей, а діти друзів чи родичів- це не моя проблема. Терпіти не можу дітей в принципі.
Не кажіть 😁 понароджують проблем собі та іншим на голову, а потім не знають як з подарунками розібратись
Странні люди
Туся муся 06 декабря 2023
Ответ дляБез QR коду
Семьи с одинаковым достатком
Вы снова не поняли. Подарок определяется не достатком,а тем,сколько конкретный человек хочет или может выделить на подарок.
Весела бджілка 06 декабря 2023
Ответ дляБез QR коду
Семьи с одинаковым достатком
І що?
Дуняша 06 декабря 2023
Ответ дляБез QR коду
Семьи с одинаковым достатком
автор, вам не надо равняться на траты подруги, это неправильно, 500 грн стандартная стоимость подарка, на такую сумму и дарите
Моя улюблена страшко 06 декабря 2023
Я як маю гроші, то не шкодую і не рахую, купую те що подобається і від чого будуть раді діти, коли немаю, то дарую так щоб не залазити в борги.
Гарнюнька 06 декабря 2023
По-перше, ми дарували лише на др.
По-друге, навіть, не думала саме з цього боку, просто дарувала, що вважала необхідним.
Були часи, коли в мене не було дітей, і я балувала її малу.
ГЛЮкоза 06 декабря 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Нікому нічого не дарую. В мене немає дітей, а діти друзів чи родичів- це не моя проблема. Терпіти не можу дітей в принципі.
Я така ж))
Но у меня 10летка
Вообще не вспоминал про николая, как и я)) я ничего не подарила.
Сейчас рафаэлло куплю пожалуй и положу под подушку ему.
Зайченя 06 декабря 2023
Раніше вистрибувала зі штанів - аби догодити знайомим/родичам/подругам
Раз навіть подарунок дитині куми бів коштовнішим (набагато) аніж своїй дитині

Потім думаю - ото я дурна. НАЩО? КОМУ?
В результаті ругий рік нікому нічого не дарую (окрім своєї дитини) - зараз такі часи і фінансовий стан що хай вибачають
Зайченя 06 декабря 2023
Ответ дляБез QR коду
Семьи с одинаковым достатком
і що?
Вилами по воде 06 декабря 2023
никогда особо не привязываюсь к стоимости подарков других, смотрю по своим возможностям, желанию
Почекуха 06 декабря 2023
Ответ дляБез QR коду
Семьи с одинаковым достатком
Не дружите.
Всё равно скоро разосрётесь.
Раздражевская 06 декабря 2023
Автор,купую на ту суму на яку можу собі дозволити
Айболитная 06 декабря 2023
Ответ дляБез QR коду
Крестники
Бред, сладостями угостили и все, и то это лишнее, вам скучно жить