Вот Она Я• 06 декабря 2023

Святой Миколай - детское расстройство

Просыпается мой ребенок, счастливый лезет в свой носок для подарков, достает сладости любимые, все прекрасно. Потом списывается с друзьями в Вайбере, а у них там игрушки и пр. Естественно, у малого вопрос - а почему мне только сладости.

Я не понимаю, зачем прекрасную милую традицию сладости от Миколая превращать в гонку вооружений кто на что горазд??

Объясните, кто дарит серьезные подарки, кроме как против сладостей какие у вас на то основания?
Результат:
вже голосів: 871
468 (53.73%) Дарю сладости
254 (29.16%) Дарю подарки
149 (17.11%) Результат
irin-chic• 06 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Хто хоче той дарує
Я питаю, як у вас. В сому дитинстві не було подарунків на Миколая і Різдво, тільки на НР. Ось і питаю, якщо у Вас були і збереглись традиції

meatlug• 06 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Повчіть українські традиції. Моя бабця з 33 року, в її дитинстві приносив Миколай подарунки, в дитинстві моєї мами теж, в моєму теж.
А де що савєцкая власть знецінила постать Миколая і втулила свого дєдуську марозя, не значить що всі забули що Миколай приносить дітям те що вони просять в своїх листах до нього
У тому 33му, в якому твоя бабуся народилась, моя їла лебеду разом з молодшими братиками та сестричками. І просили вони не солодощів у Миколая, а хліба у мами. Отакі були українські реалії, які декому треба повчити, перш ніж вигулювати своє верховенство традицій. Це рулетка, чия бабуся солодощі їла, чия з голоду пухла. То й не хизуйся, бо памʼять роду і традиції не подарунками від казкових персонажів міряються.
tatka• 07 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
А які їм потрібні підстави? Хочуть та й дарують. А у вас які підстави дарувати лише солодощі? А які підстави взагалі щось дарувати?
А які підстави у свята?) Ви ж, певно, легенду про доброго святого знаєте? От звідти і традиція.

У нас в родині прийнято дарувати солодощі і книги цього дня. І мій 10-річний мин дуже зрадів черговим 2-м томам Джур. Правда.
Донька, студентка, останні пару років читає виключно наукову літературу і каже, що їй вистачає. Отримала парфумні мініатюри до цукерок.
Love_Love_Love_• 07 декабря 2023
Ответ дляmeatlug
До чого тут хизування, де я написала про солодощі які їла бабуся і з якої радості ти мені тикаєш?
meatlug• 07 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Куди не зайди про свято - всюди ти зі своєю байкою про «традиції». Яка більше скидається на вигадку всім, хто дійсно мав бабусю-українку і сімейні традиції.
Тикаю всім спесивим.
Правилами форума не заборонено.
ОленаЯ• 07 декабря 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
И я украинка была, есть и буду. Жаль ваших детей, столько яда и ненависти в их матери. И последнее, патриотизм не измеряется языком. Жаль, что в свои годы , для вас это новость.
Удалено администрацией...
ОленаЯ• 07 декабря 2023
Ответ дляАлекс-1022
Удалено администрацией...

Popeye the Sailor• 07 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
Это кто сказал ? Вы? Пацаааан ?
Что-то вы уже не такая смелая без анонима.
И да, я украинка. А вот вы - сами знаете кто.
Lilipa• 07 декабря 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
Это кто сказал ? Вы? Пацаааан ?
Удалено администрацией...
Lilipa• 07 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
Popeye the Sailor• 07 декабря 2023
Ответ дляLilipa
Удалено администрацией...
Таких ,,людей,, нужно банить пожизненно за разжигание ненависти внутри страны.
Алекс-1022• 07 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
ОленаЯ• 07 декабря 2023
Ответ дляLilipa
Удалено администрацией...
ОленаЯ• 07 декабря 2023
Ответ дляLilipa
Удалено администрацией...
Все буває вперше, в цій темі ваша калєга писала, що у Львові говорить українською, щоб не отримати на горіхи.
Алекс-1022• 07 декабря 2023
Ответ дляLilipa
Удалено администрацией...
ОленаЯ• 07 декабря 2023
Ответ дляАлекс-1022
Удалено администрацией...
Алекс-1022• 07 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
ОленаЯ• 07 декабря 2023
Ответ дляАлекс-1022
Удалено администрацией...
Алекс-1022• 07 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...

ОленаЯ• 07 декабря 2023
Ответ дляАлекс-1022
Удалено администрацией...
Алекс-1022• 07 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
ОленаЯ• 07 декабря 2023
Ответ дляАлекс-1022
Удалено администрацией...
ОленаЯ• 07 декабря 2023
Ответ дляАлекс-1022
Удалено администрацией...
Алекс-1022• 07 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
Алекс-1022• 07 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
ОленаЯ• 07 декабря 2023
Ответ дляАлекс-1022
Удалено администрацией...
Алекс-1022• 07 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
ОленаЯ• 07 декабря 2023
Ответ дляАлекс-1022
Удалено администрацией...
Алекс-1022• 07 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
ОленаЯ• 07 декабря 2023
Ответ дляАлекс-1022
Удалено администрацией...