Розіграли на роботі таємного Санту. Мені дістався колега, про котрого я знаю приблизно... нічого) хлопець, років 22-23. В побажаннях написав "не люблю апельсини". Бюджет 600 грн.
Що б ви подарували? Бо купляти ящик мандаринів якось дивно) А шкарпетки/чашка/гірлянда якось нецікаво...
Играю у края• 07 декабря 2023
А вообще маячня дарить незнакомому человеку которого даже не видел
Творческий типаж• 07 декабря 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
Вживу ні разу не бачились, навіть фотки немає)
Тоді щось типу чашок, тарілок(ну це ж не буває лишнє?), може алкоголь, але мій син би образився, спортсмен, не вживає спиртного зовсім. Рушничок великий банний, може новорічний? Наче і смішно, і річ потрібна?
Ответ дляИграю у края
Шо поробиш, вже підписалася))
Я очікувала, шо в побажаннях буде шось конкретне. Бо я написала шо хочу свічку, і прикріпила магазин навіть де купити)
Всіх підсаджую• 07 декабря 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
Шо поробиш, вже підписалася))
Автор, купіть дійсно рушник. Миються всі))
Творческий типаж• 07 декабря 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
Ні, навіть фото не бачила, працюємо онлайн
Тоді мають колеги якісь чи керівництво вам якісь дані дати про нього, бо так сходу незнайомій людині що подарувати? Якусь фігню?
Ответ дляТворческий типаж
То перша ідея була текіла і лайм) і написати шо апельсинів не було)
Але це трохи специфічно, бо якщо не вживає алкоголь то буде недоречно
Ответ дляВсіх підсаджую
Подумаю, схожу в юск подивлюсь шо є)
Всіх підсаджую• 07 декабря 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
Подумаю, схожу в юск подивлюсь шо є)
Там грн 400 зараз плюс новічна чашка)
Творческий типаж• 07 декабря 2023
Ответ дляИграю у края
Ну моему подходил такой подарок только без носков. Все съестное рыбка колбаска коньячок , сырок.
В мене чоловік не зрозумів би. Йому постійно дарували бокали для пива, а я їх сестрі віддавала, бо в неї чоловік хоч пиво п´є.
Творческий типаж• 07 декабря 2023
О, точно,чай, каву і набір різних горіхів, зазвичай чоловіки таке люблять.
Света С Приветом• 07 декабря 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
В термочашку нисипати цукерки монетки з побажанням благополуччя
Супер идея👍
Ответ дляТворческий типаж
Та, це похрду найпростіше, взяти якийсь набір горіхів і може шоколадку. Буду тримати як варіант, якщо нічого цікавого не придумається
Отчебучкина• 07 декабря 2023
Ответ дляИграю у края
Я бы сделала бытовой бокс с носками трусами сыром колбаской рыбкой
Трусы - чужому человеку? Да еще и пропитанные запахами рыбы и колбасы?
Замороженная селедка• 07 декабря 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
каваі чай
горіхи і сухофрукти в боксі(вийде гарний бокс,не малий). Горіхи люблять усі,тим більше це не дуже дешево.і асорті
або подарунковий сертифікат на 600 грн в Сільпо. Це найкраще.він собі купить все що треба.Є на 100,200,500,1000 грн.купуєте 2 по 250,або 500 і 100
Не всі їдять горіхи, наприклад -я
Ответ дляЗамороженная селедка
Не всі їдять горіхи, наприклад -я
Теж варіант, але з даних у мене тільки нелюбов до апельсинів, про горіхи нічого не сказано)))
Банан-барабан• 07 декабря 2023
Ответ дляТворческий типаж
А чому б ваш син образився, якщо б людина, яка його не знає, подарувала б звичайний новорічний подарунок, алкоголь?
Творческий типаж• 07 декабря 2023
У Вас є Ашан? (Знаю, що вони спонсори), але ж працюють.. і люди купують там. В них завжди є багато різного для свят. І така ідея, раз молодий хлопець, може йому актуально сковорідку чи каструлю подарувати, навіть якщо живе з батьками. Ну, потрібна ж річ завжди. Бо я тільки за практичні речі
Ответ дляScylla
А яку свічку? Бо саме теж міркую про подарунок)
Дуже подобаються Просто Миколка (), сподіваюсь там і замовлять)
КаваЗМолоком• 07 декабря 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Не всі їдять горіхи, наприклад -я
тоді сертифікат в прод.супермаркет перед святами- найкраще
Copy-Paste• 07 декабря 2023
Ответ дляБанан-барабан
Алкоголь це звичайний новорічний подарунок
Клас. А те, що людина взагалі не вживає алкоголь, ви не допускаєте?
Ответ дляКаваЗМолоком
Не знаю, я б сиділа сумна, якби в подарунок отримала сертифікат в сільпо
Банан-барабан• 07 декабря 2023
Ответ дляCopy-Paste
Чому ж, допускаю. Тоді він може бути в пригоді гостям, коли ті приходять. Бо кожен подарунок може не підійти. А ображатись на це - дивно.
Мовчу, але хочу• 07 декабря 2023
Термочашка-непогана ідея. Ще можна гірлянду від USB, горішки, якісь тематичні новорічні солодощі, можна ще підствочку для телефону, така, щоб звільнити руки і дивитися щось з телефону, в IKEA, наприклад, такі є дерев´яні.
КаваЗМолоком• 07 декабря 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
то ви.а у нас всі на роботі щасливі. бо купиш те,що потрібно,а не те,що не п*єш/не їсиш,чи дурацьку чашку,яких уже вагон і тєлежка. ми всі купуємо сертифікати в прод супермаркети,в Єву/Ватсон, в магазин білизни Клео і т.д. Зато людина купить те,що їй до душі. Не знаючи людину,95% що купиш непотріб. Особисто я дуже радію сертифікатам на НР,на ДР А ще минулого нр отримала сертифікат в Ярослав і купила шикарнющий набір постілі. а не дурацьку вазочку,бокали,чашки,і інше гімно
Ответ дляКаваЗМолоком
Воно наче й так, але чим це відрізняється від просто перерахувати гроші на картку? Тим шо витратити треба в конкретному магазині?
Copy-Paste• 07 декабря 2023
Ответ дляБанан-барабан
Добре, не образитись, здивуватись, причому неприємно) Буває і таке, що і гості і оточення теж не вживають алкоголь і він просто не потрібен) Це типу подарунку цигарок. Ви ж не даруєте цигарки на свята, правда? Бо так не прийнято, а дарувати алкоголь це типу традиційно. Але, на щастя, ця традиція вже відходить в певній частині суспільства.
КаваЗМолоком• 07 декабря 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
сертифікат приємніше. я минулого року отримала сертифікат в Ярослав.купила постіль. а хтось купив собі халат красивий.
Банан-барабан• 07 декабря 2023
Ответ дляCopy-Paste
Я і незнайомій людині не подарую алкоголь. Але не ображусь, і не здивуюсь неприємно, якщо мені хтось подарує. Хоча ми з чоловіком не вживаємо.
Порівняння з цигарками не коректно все ж таки)