Бабо-лебідка• 07 декабря 2023

Який дуже теплий жилет купити для офісу?

Усім в кабінеті тепло, постійно відкриваються вікна, щоб провітрити, а я страшенно мерзну. Розумію, що у всіх людей теплообмін різний, усі не повинні і не будуть підлаштовуватись під мене, тому хочу придбати якийсь теплий жилет. Ті, що знаходжу, якісь "базарні", не для офісу. Хотілось би щось більш-менш офісне і тепле. Порадьте щось, будь ласка. Дякую заздалегідь за відповіді
Телепузик• 07 декабря 2023
Из песца)
Шкала Радощів• 07 декабря 2023
Юникло пуховой
автор Бабо-лебідка • 07 декабря 2023
Ответ дляШкала Радощів
Юникло пуховой
Дякую
Курочка-чубаточка• 07 декабря 2023
Купіть який вовняний шарф на плечі накидати
автор Бабо-лебідка • 07 декабря 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Замотана у 2 шарфи на вовняний светр і термобілизну, не допомагає((