Пургену мне• 07 декабря 2023

Що вам допомогло змінити своє життя?

Дівчата, що вас підштовхнуло та дало реальну мотивацію змінити життя? Я зараз в глухому куті (винна в цьому сама), хочу якось вийти з нього, але не знаю як це зробити. Провали практично у всіх сферах життя - і в особистому, і в здоров´ї, і в соціальній сфері. Не знаю за що перше братися. Як вам вдалось змінити своє життя на краще?
Да_Я_ТакаЯ_• 07 декабря 2023
Ответ дляФрекенБок
Психотерапія. Боляче але воно того варте
Порадите спеціаліста?

ФрекенБок• 07 декабря 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Порадите спеціаліста?
Змінила чотирьох. Це треба індивідуально під себе підбирати. Моя пт зараз нікого не набирає, а за інших не можу розписатись, так як не працювала з ними
Marmu• 07 декабря 2023
Почніть із здоров´я, якщо є дійсно проблеми. Коли добре себе почуваєш, то легше гори ворочати) намагайтеся і соціалізуватися, воно добре для психіки з людьми взаємодіяти. я от хворію уже більше місяця і вдома сиджу, то прям відчуваю, як здичавіла і все таке
Разгуляшка• 07 декабря 2023
Я почала з самореалізації. Періодично зриваюся але встаю. Чітко прописую цілі. В мене також повна дупа зараз. Особисте життя після останнього провалу забила. Потім якось. А може по ходу.
Будуть гроші - буде більш сяюче обличчя))
Найперше - прийняти рішення щодо змін . Прописати чіткі цілі, що ви хочете досягти. Беремо три найважливіші. Розбиваємо на маленькі кроки і йдемо. Не з понеділка, нового місяця, року. А от прямо вранці.( Вночі не вийде далеко зайти))
Пупуговка• 07 декабря 2023
Автор. Для начала нужно окружение, которое вас примет такую, как вы есть, не осуждая. Идите на курсы иностранного языка, где люди общаются, где отношения строятся на равных, где у вас будут успехи и из них будет потихоньку восстанавливаться вера в себя и возникать желание жить и заменять свою жизнь.
Домовенок Кузя• 08 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Спланировала развод с мужем, смену работы и круга общения - помогло на все 100))
А як змінили коло спілкування? Яке було, і яке стало?
БоХатая• 08 декабря 2023
Помогло лечение заболевания, о котором я не подозревала, и 4-летняя психотерапия. И самодисциплина!
Коко На Страже• 08 декабря 2023
Я черпаю мотивацию нормально жить из просмотра на ютубе Татьяны Конкиной. Очень советую посмотреть ее прямые эфиры