Мудрецыха мира• 09 декабря 2023

Потріскались губи, що робити?

Перший раз таке, що вже неділю не можу привести їх в норму. Верхня губа аж пече. Порадьте щось дієве, що допоможе.
Щира українка• 09 декабря 2023
можно попробовать мазью календулы для заживления

автор Мудрецыха мира • 09 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
не допомогая(((
Най хоч раз• 09 декабря 2023
За одну ніч помогает крем
ДелайКак_Я• 09 декабря 2023
Пурелан, поверьте мне, лучше нет
Най хоч раз• 09 декабря 2023
ДелайКак_Я• 09 декабря 2023
Ответ дляНай хоч раз
фото
Да или такой это аналог пурелана, дешевле
Най хоч раз• 09 декабря 2023
За одну ночь , целая губа
Весёлая морковка• 09 декабря 2023
Спочатку візьміть скраб для губ і легенько їх пошатирте. Далі мені нічого не допомагало, окрім мазі метилурацил з мірамістином. Наносила на ніч і вдень. Як стало краще, звичайний бальзам для губ найпростіший.
Не користувалася в цей час помадами, бо вони сушать.
Шальная коклетка• 09 декабря 2023
Пантенол

сладкий_ноябрь• 09 декабря 2023
Найкращий засіб від будь-яких проблем з губами; тріщини, обвітрення і тд.
Тільки ним і користуюсь
Снегопадка• 09 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Пурелан, поверьте мне, лучше нет
Я також пораджу Пурелан, він кращий
Алина-1240• 09 декабря 2023
Кармекс
мадам Везувий• 09 декабря 2023
Якщо вашим губам нічого не допомагає від обвітрювання та лущення - купіть звичайний засіб з ланоліном. Це може бути ’Ланоліновий крем’ або (не дивуйтесь) ланоліновий крем для сосків! Purelan. Обидва засоби містять, власне, ланолін — воскоподібну речовину, одержувану з вовни овець, яка має потужний зволожуючий та оклюзійний ефект. Пом´якшує навіть найсухіші губи, що лущиться, допомагає втримати в них вологу. Або навіть аналог, який вам скидали вище.

До речі, ланоліновий крем можна використовувати не лише на губи, але й наносити на суху шкіру рук та ліктів, кутикулу, а також тріщини на п´ятах
Наизнанку• 09 декабря 2023
Кармекс
kisylia1• 09 декабря 2023
Мені біль від тріщин полегшує цей бальзам для губ.