Саме питання в назві теми..
Брата забрали в Авдієвку, там другий день, є тільки одяг, ось думаю, що корисного йому в посилку скласти. В нього питаю, що тобі покласти, каже та нічого, наче все є. Але ж здогадуюсь, що нічого там нема.
Шановні, що своїм військовим складали до посилочки? Може якісь поради дасте. Заздалегідь дякую дуже дуже
Ответ дляСокодавка ще та
Не факт що доїде. Там не Нова пошта
Розумію, але каже що там хлопці кажуть що можна якось доставити посилку. Поки дізнається, що і як, то заздалегідь складаю список, що купляти
Доставучая• 11 декабря 2023
Хімічні грілки, носки, серветки, волог туал папір, жирний крем для рук від холоду
Чай кава пакетики
Этожзвяздаяегообожаю• 11 декабря 2023
Грілки для ніг і для рук, термоноски, труселя, бо прати їх там нема де, чаї від застуди, льодяники від горла, сорбенти про всяк випадок, вологі серветки і батончики типу снікерс, якщо є металеві коробки з-під чаю, печива, то продукти пакуйте туди
Наталя-e9ac• 11 декабря 2023
ще можете ліки покласти по типу чаїв від застуди, від кашлю смоктунці
сухі душі, енергетичні батончики
теплішу шапку
про окопні свічки питайте
про якісь інші речі також
зараз дуже актуальне все від мишей ще
сухі душі, енергетичні батончики
теплішу шапку
про окопні свічки питайте
про якісь інші речі також
зараз дуже актуальне все від мишей ще
Мексиканочка• 11 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Грелки одноразовые, стельки с подзарядкой, видела прокладки кладут ( в обувь). Продукты стандартно. Носки, средства гигиены, если есть какие-то бахилы резиновые с Али на обувь, от дождя накидку, сигареты, энергетики, кофе в стихах, вяленое мяско
++ стельки с подзарядкой тоже видела! Народ хвалил.. если есть где их подзаряжать...
Автор! все для тепла и от дождя и еду длительного хранения..
Злюсь до кипіння• 11 декабря 2023
Все доїде, ми постійно відправляємо...солодощі,консерви,печиво,їжа швидкого приготуванн, ковбаска в слайсах..
Пишу те. що відсилала своєму чоловіку: Великі упаковки вологих серветок, хімічні зігрівайки (маленькі, які кладуть в спальник, на одяг), сухий душ, Сушкар, крем дитячий (мазать руки та обличчя, бо на вітрі і морозі обвітрюється), рукавички безпалі з закриваючим клапаном, баф, балаклаву (навіть якщо є, лишня не буде), ліки (протизастудне, фервекси і т.п., якщо є проблеми зі спиною - ампули, спиртові серветки, шприци), спиртові грілки, газова грілка з балоном, мультікам, ще ніж такий добротний, спальник хороший, карімат, термоноски, термуха. Цукерки дрібні карамельки, Це частина того, що зараз згадаю. А так ще купували Тепловізор, каску, плитоноску, все знаряддя для плитоноски, навушники активні.
Ответ дляNATALY
Ой, я Вам дуже вдячна, обіймаю за поради☺
Усім дякую за поради!!!! Пішла складати список!!!
Ще раз дуже дякую усім!
Разгуляшка• 11 декабря 2023
Сказав: [халву, ковбасу, сало, каву, можна цигарки, я купила носочки. Та! обов´язково оберiг - дитина склеiла жовто-блакитного голуба з фетру на уроцi)))))
Намазюкана нішою• 11 декабря 2023
Вот как раз собрали с детьми по списку, трусы/носки, стельки(согревающие и обычные, шнурки для ботинок, вязаные носки, баффы, химические грелки, дождевики, сушка для ног, салфетки влажные и бумажные, чай/кофе в стиках, сухое горючее, газ в баллончиках, крем для рук заживляющий, вкусняшки( конфеты, халва, мед). Немного лекарств( парацетамол, нурофен, согревающая мазь, називин, фервекс, лоперамид и.д.
Ответ дляAnastasia_kyiv
Шоколад, багато маленьких шоколадок, вони їх беруть на позиції часу готувати їсти немає, нести сух пайки по 5 км тяжко, в от шоколад дуже потрібен. Енергетичні батончики, горіхи
Те, що склала у коробки до нового року рендомні для захисників: горілки для рук / ніг, душ, крем для рук, леза для гоління, батончики шоколадні з горіхами, печиво, халву, різні стіки з кавою, свічки, шкарпетки, листівку з величезною подякою.
Приєдналася до акції на ФБ «коробка з жовтою стрічкою», вбити в пошук і видасть цей інвентар.
Це люди, яких я знаю, які точно дороблять справу і хлопці отримають ці коробки.
Це малесенька подяка, але така людяна і важлива. Хай їм буде тепло, смачно, коли нам безперечно, завдяки їх зусиллям.
120-120-120 (не худею)• 11 декабря 2023
Не знаю, але просто побажаю вашому братові повернутися живим і здоровим якнайшвидше
Ответ для120-120-120 (не худею)
Дякую Вам!🥰
Болтушка Му• 11 декабря 2023
Напишите пожалуйста,что мы их всех очень любим ,гордимся ими и молимся за них.
Ответ дляБолтушка Му
Обязательно!
Ще запитайте, чи потрібно щось для чистки зброї. Бо видають дуже пІчальний набір, а зброя то його захист. Ще купувала Тромікс (чоловік сказав, що йому дуже знадобилася штучка) і ще якісь примамбаси для зброї. Ще відправляла горіхи чищені, родзинки - набирав жменю і смакував.
Мій теж казав - нічого не потрібно, але був знайомий, який з 2014 року на війні, тож він нам цілий список відразу накидав. все знадобтлося.
Хай Ангел оберігає вашо Воїна!
Ответ дляAnastasia_kyiv
Полностью согласна с постом 13,все очень правильное и нужное. Главное, что бы дал точку на отправку. Хорошо пакуйте что б если с почты ещё будут пару рук по доставке передавать, что бы ничего не разорвалось и не потерялось. Ну и что бы одежда, тканевое не промокло,то всё по пакетам. Я в коробку кортонную вкладываю большие прочные пакеты и в них уже всё пакую, плюс скотчем коробку сверху хорошо перематываю. Коробку подпишите с нескольких сторон обязательно, перед скотчем, если там нет возможности каждому забрать самому с почты, то иногда забирает кто-то один и потом довозят до ребят. А там сейчас ..опа, поэтому и на почте может лежать дольше и он может не выходить на связь на их звонки. Если вдруг такое случится и Вам будут звонить с почты, что не забирает и не выходит на связь, то говорите, что посылка для военнослужащего и пусть лежит столько, сколько нужно. У нас такое бывало. Мой тоже сейчас под Авдеевкой.... Пусть будет жив и здоров!
Ответ дляtushka123
Спасибо и Вам! Пусть тоже будет жив и здоров!
Ответ дляtushka123
Спасибо Вам за тёплые слова! Я как вспомню прошлую зиму и там минус 20,а они в земле и без возможности грется, сердце просто заходится..... Эх... Верим и ждём! Пусть все они будут живы и здоровы!
Правильно, главное верить и ждать, это тоже им греет душу, что их ждут и верят в них!
Ответ дляAnastasia_kyiv
Да, так и есть. Ещё, павер банк у него есть с собой? Нормальный такой? Вот тоже нужная штука. Ну и аптечка хоть минимальная с ьаблетками. Турникеты у него есть? По ходу, там ребята, кто рядом будет подскажут ему, что к чему и когда он получит денежку, то докупит, но нужно что бы хоть два турникета на нём были уже.