После 18• 20 апреля в 13:27

Куди втікали ваші родичі в період Другої світової війни?

з території сучасної України.
і чи повернулись потім назад?
Банан-барабан• 20 апреля в 13:28
А куда можно было «втікати»?

Оля_с_киркою• 20 апреля в 13:28
Куди тікати від Світової?
Весела пiсенька• 20 апреля в 13:28
Никуда, бабушка с родителями в Одессе жили
Леся Українка• 20 апреля в 13:28
ну якби втекли, то я була б не українкою))
Не танцую- но пою• 20 апреля в 13:29
Вдома були, в селі німці стояли, ніхто не знав, що відбувається глобально, інформації не було, жили, як виходило.
Пригощаю кашею• 20 апреля в 13:29
Никуда,в оккупации были
Оченьценная• 20 апреля в 13:29
В Баку, с Украины, только мать отца с сестрой.
Все остальные гораздо раньше, во время революции.
У отца хватило ума в Донецк, в девяносто первом году переехать.

Україна наше все• 20 апреля в 13:29
Були евакуйовані в Казахстан /за Урал/вигнані на роботи в Німеччину. Повернулися звісно
Кукусики• 20 апреля в 13:29
Самарканд
успокойте_Меня• 20 апреля в 13:29
Бабушка и дед воевали. После войны вернулись в Одессу.
Маруська Му• 20 апреля в 13:30
Тогда был только фронт и тыл. А сейчас нет тыла т.к. везде шахеды. И интернета не было,информацию по радио передавали
Дон Пэдро• 20 апреля в 13:30
Никто не куда не тикал.
Все сидели дома в Киеве и Киевской области.
Файно Замало• 20 апреля в 13:32
В Новосибирск, куда эвакуировали военный завод
Скорая помощь• 20 апреля в 13:32
Бабулю і інших дівчат з села вивезли на фабрику в Німеччині працювати, їх село було окуповане (Запорізька область), дід - був віськовий.
Після закінчення війни агітували поїхати в Америку або Великобританію на вибір, обіцяли захист, вмовляли не їхати в СССР бо там розруха. Але бабуля повернулась.
успокойте_Меня• 20 апреля в 13:33
Ответ дляБанан-барабан
А куда можно было «втікати»?
За Урал обычно.
Домашня Зюзя• 20 апреля в 13:33
Автор, як Ви собі уявляєте життя в СРСР? Ніхто нікуди не втікав. Прадід служив і загинув при визволенні Латвії, прабабуся з бабусею та її молодшим братом евакуювались з Запоріжжя за Урал, евакуйовували всіх працівників заводів, Дніпрогесу і т.д., родичі з Донецької області жили в окупації.
Ms. Android• 20 апреля в 13:33
Нікуди не тікали. Дідуся на фронт забрали, загинув він, бабуся з дітьми вдома була, мама народилась у кінці 1941-го.
Чарівна патика• 20 апреля в 13:33
Мою бабусю в 17 років німці взяли в полон і вивезли до Німеччини, там вона працювала безкоштовною хатньою робітницею в домі німців. Після того,як їх визволили американці, була можливість виїхати до США, але бабуся хотіла дуже повернутися додому.
Банан-барабан• 20 апреля в 13:36
Ответ дляуспокойте_Меня
За Урал обычно.
Нв чём и где там жить?

автор После 18 • 20 апреля в 13:34
Ответ дляДон Пэдро
Никто не куда не тикал.
цікаво, їх тоді не називали ждунами і запроданцями?
Кров з молоком• 20 апреля в 13:34
Из концлагеря особо не убежишь. Но повезло выжить.
Перша скрипка• 20 апреля в 13:35
Дідусь з бабусею були ще підлітками, коли опинилися в окупації, не довчилися в школі, пішли працювати, бабуся мені якось показувала будинок, де колись була німецька комендатура.
успокойте_Меня• 20 апреля в 13:35
Ответ дляБанан-барабан
Нв чём и где там жить?
Работали, расселяли в общаги или к другим людям подселяли. Чаще всего эвакуировались с заводом и т.п.
Мама фіфті цента• 20 апреля в 13:38
Всі в Україні були, в окупації(
Брата бабусі в 18 років в Німеччину вивезли, після звільнення він потрапив не в радянський сектор, а в американський, і зміг виїхати в Штати. Якби потрапив в радянський, то світили б йому Соловки років на 10-15, як всім, кого вивозили(
Слава Українi• 20 апреля в 13:35
Никуда. Одна бабушка была молодой еще ( 14 лет) , а прабабушку ранили когда наши отходили, немцы жизнь спасли, прооперировали. Вторая бабушка уже замужем была, немцы жили в хате, пока дед на фронте был, спрашивает ее почему руками им стирает, где ее машинка.
успокойте_Меня• 20 апреля в 13:36
Ответ дляПосле 18
Называли предателями тех, кто фашистов радостно приветствовал и служил им.
Перша скрипка• 20 апреля в 13:36
Ответ дляПосле 18
Ви жартуєте? Тоді що, можна було з окупації виїхати? Евакуювали тих, хто ще не був окупований.
Настасья Пицун• 20 апреля в 13:36
Бабусь з дітьми евакуювали на Кубань з Одеси. Потім вони переїхали на ЗУ, там і залишились. Решта родичів залишились в Одесі.
Банан-барабан• 20 апреля в 13:37
Ответ дляПосле 18
Автор, лучше расскажите о своих родичах в период Второй мировой
Банан-барабан• 20 апреля в 13:38
Ответ дляСлава Українi
В немецких селах в 40х уже были стиральные машинки?