Леди_Мэри• Изменено 12 декабря 2023

Які пророцтва ви чули? Чи які у вас відчуття?

От є люди, які ’бачать’ більше ніж ми.
Моя племінниця постійно жалілася, що їй сниться часто війна. Після 24.02.22 більше не разу не снилася за майже 2 роки.
В 14-му році у мене в голові промаймайнула думка ’Чорт, це до 24-го року буде’ З спочатку повномасшабної більше не має ніяких відчуттів.

Мольфар Нечай пророкував війну. Але наші українські видання кажуть, що в цій війні все буде добре для України. Але росіяни говорять протилежне. Звісно технології і накладання звуку, але хочеться вірить в хороше для себе й для України і щоб все це закінчилося. З найменшими втратами вже не вийде, то щоб хоч швидше, щоб не було набагато більше втрат.
Щось чули, чи відчуваєте?
Ms. Доброта• 12 декабря 2023
Чую, что будет плохо, а потом хорошо.

Kidstaff Bot• 12 декабря 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
автор Леди_Мэри • 12 декабря 2023
Ответ дляMs. Доброта
Чую, что будет плохо, а потом хорошо.
Погано, вже є. А от як дочекатися добре?)))

prosto_aisha• 12 декабря 2023
Незнаю .єдине відчуття “19’ число, і що скінчиться все раптово, неочікувано, щось має статися що змінить хід війни. Це все.
автор Леди_Мэри • 12 декабря 2023
Ответ дляprosto_aisha
У моєї знайомої було відчуття, що ковід раптово скінчиться. Ми дивувалися, бо так не можливо.
Але виявилося, що в Україні ковід закінсився після прильоту ракет.
Про раптовість, закінчення війни теж чула.
Будемо чекати з вірою в краще.
galaxy113• 12 декабря 2023

Гряде той, у кого вистачить могутності перемогти Темного Лорда ... народжений тими, хто тричі кидав йому виклик, народжений під кінець сьомого місяця ... і Темний Лорд відзначить його як рівного собі, але не знатиме всієїї його сили ... І один з них повинен загинути від руки іншого, бо жоден з них не може жити спокійно, не судилося ... той, хто досить могутній, щоб перемогти Темного Лорда, народиться на кінець сьомого місяця ...
Елена1265• 12 декабря 2023
Перед войной была уверенность, что война будет. Никаких пророчеств не знаю и не слышала
Чумачечая Весна• 12 декабря 2023
Ощущение что война заканчивается. Что все будет хорошо у нас
Калатея• 12 декабря 2023
Ответ дляgalaxy113

Поттера перечитали? ))

Елена1265• 12 декабря 2023
Ответ дляgalaxy113

Мы же не про Хогвартс
автор Леди_Мэри • 12 декабря 2023
Ответ дляgalaxy113

Народився чи ще???
місяць вказали, а рік виявився загадкою))))
Чумачечая Весна• 12 декабря 2023
Ответ дляgalaxy113

Это то предсказание про человека с перчаткой 🤣
Like-995b• 12 декабря 2023
Ощущение, что повторяется история 100 летней давности , люди наступают на те же грабли
автор Леди_Мэри • 12 декабря 2023
Ответ дляЕлена1265
А я якраз навпаки. Зациклилася на АТО, і не вірила в повномаштабну. (((
Всім говорила: ’Та ну. В центрі Європи в 21 сторіччі. не може бути’
автор Леди_Мэри • 12 декабря 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Дякую. Нехай у всіх у нас буде добре.
Будемо сподіватися, на швидке закінчення.
nata.ant• 12 декабря 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Будемо чекати з вірою в краще.
Він і зараз є
Чумачечая Весна• 12 декабря 2023
Ответ дляLike-995b
просто это люди тупые, не поумнели, ими манипулируют теми же способами что и 100 лет назад. Ну а по сути кто мы такие, челядь, все равно ничего не решаем
Елена1265• 12 декабря 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Вы как все мои родственники. Они мне тоже об этом говорили. Диванный пророк 😂
Мол, послушай президента, аналитиков, никакой войны не будет
Ночка_темная• 12 декабря 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Будемо чекати з вірою в краще.
На советчиці хтось писав восени 21 що ковід закінчиться в один день, але так що ви й самі не раді будете.Пам´ятаю ще читала цей пост домашнім і ми думали що ж це може бути, вирішили що інша епідемія або метеорит якийся чи лихо стихійне.Цікаво б тепер знайти ту тему...

автор Леди_Мэри • 12 декабря 2023
Ответ дляLike-995b
Здається, що це не відчуття, а так воно і є.
Ми ж не жили раніше, а може й жили вле в інших тілах і вже забули.
helena123• 12 декабря 2023
Ответ дляprosto_aisha
Хочеться вірити
автор Леди_Мэри • 12 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Він і зараз є
Ковід є. карантину не має
nata.ant• 12 декабря 2023
Ответ дляЕлена1265
Я живу в іншій країні,мені мама дзвонила і говорила,що буде війна,але вони живуть в 5 км від кордону з рашкою
автор Леди_Мэри • 12 декабря 2023
Ответ дляЕлена1265
Ну які вже є.)))
tanya_217• 12 декабря 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Ні. Це ще не погано, буде гірше.
Буде гірше ніж на початку вторгнення і будуть великі втрати, бо росія мобілізацію легко наребе мільйон і зараз запустила процес відбувадови матеріальної бази.
Буде більше бойових дій (зараз фронт з листопада 2022 майже не рухається), більше втрат, більше руйнування
Добре не буде, бо багато людией не повернуться і це непоправна втрата для демографії. Люди, які відмовляються це бачити зараз намагаються сховати голову в пісок.
nata.ant• 12 декабря 2023
Ответ дляНочка_темная
А я пам´ятаю,як жінка писала що в неї дитина бачить,і говорила,що буде війна,і особливо багато людей загине на півдні
Ночка_темная• 12 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Він і зараз є
Є але за нього не дістають щепленнями, не чіпляються з масками, не розсажують в вагонах через одного.Перестав якось заважати жити.
Елена1265• 12 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Мы, к счастью, не так близко. Но лучше бы жили в 5 км от границы Польши
автор Леди_Мэри • 12 декабря 2023
Ответ дляНочка_темная
Так. Дійсно не сподобалося закінчення карантину.
мимозка• 12 декабря 2023
Ответ дляprosto_aisha
Маю надію, що паРаша візьме й зникне з лиця землі разом з раша-стадом. Раптово і неочікувано.