Вітаю. Зроблю безкоштовно невеликий розклад (один для кожної людини, усього не більше десяти). Стосунки, кар´єра, дружба, вибір варіанту і. т. д.
Не дивлюся здоров´я, смерть, вагітність, зниклих, магічний вплив.
Питання має стосуватися Вас особисто.
Прошу чітко формулювати питання і вказувати імена та дати народження.
Ласкаво прошу!
Питання має стосуватися Вас особисто.
Ласкаво прошу!
Ответ дляValerifurs
08.08.80 Валерия - финансы продажа и покупка недвижимости - дякую
Сформулюйте, будь ласка, чіткіше.
Наприклад:
чи вистачить мені фінансів щоб купити квартиру?
чи варто продавати будинок зараз?
чи ця нерухомість - правильний варіант для мене
Одне питання
Наприклад:
чи варто продавати будинок зараз?
Одне питання
IronLadyUA• 21 мая в 12:52
Чи потрібно мені зараз відкривати власну справу , буде вона успішною
5,09,1986 Наталія
Valerifurs• 21 мая в 12:57
Ответ дляApassionat_a
Сформулюйте, будь ласка, чіткіше.
Наприклад:
чи варто продавати будинок зараз?
Одне питання
Наприклад:
чи варто продавати будинок зараз?
Одне питання
чи варто продавати будинок зараз?
Ответ дляIronLadyUA
5,09,1986 Наталія
Вибір можете зробити тільки Ви.
По картах виходить, що легко не буде. Ви накопичили відповідні знання, викохали ідею, маєте ’багаж’, якого вистачить. Ви справитесь. І якщо діятимете рішуче, послідовно і наполегливо, успіх буде. Навіть процвітання, я би сказала (у дні колоди - Зірка)
vika-lera2010• 21 мая в 13:00
Вікторія 13.05.1986
Сергій 23.08.1985
Перспектива майбутнього?
Дякую 🙏
Сергій 23.08.1985
Перспектива майбутнього?
Дякую 🙏
Ответ дляmagickfeel
26.12.87 Оксана
Коли забудовник добудує мені житло?
Про ’коли’ по картах сказати дуже важко. Можемо запитати, чи забудовник добудує житло за 3 місяці (півроку, інший період)
А краще - чи за півроку я отримаю документи на моє добудоване житло.
Якось так. Подумайте і сформулюйте більш чітко, будь ласка
Ответ дляValerifurs
чи варто продавати будинок зараз?
Я би сказала, ні
Якщо продасте, гроші Ви отримаєте, але для Вас не не є добрим рішенням. Буде якесь оновлення, навіть все розрушиться і треба буде будувати життя заново. Тобто, буде ну дуууууже складно.
Valerifurs• 21 мая в 13:08
Ответ дляApassionat_a
Я би сказала, ні
дякую!
Ответ дляvika-lera2010
Вікторія 13.05.1986
Сергій 23.08.1985
Перспектива майбутнього?
Дякую 🙏
Сергій 23.08.1985
Перспектива майбутнього?
Дякую 🙏
Я би сказала, що Ви відкриті до цих стосунків, але великого кохання з Вашого боку не бачу. Ви даєте ситуації розвиватися самій по собі, не проявляєте ініціативи, спостерігаєте. Ще Ви ставитеся до Сергія досить критично. І Ви керуєте в цій ситуації.
Сергій до Вас має почуття, настроєний рішуче, але у нього багато ілюзій. Його дії ідуть від тих ілюзій або ними обумовлені. Тому зараз Вам важко прийняти рішення. І найближчим часом стрімкого розвитку не буде.
Кожному з Вас треба розібратися у власних емоціях і почуттях. Йому - спуститися з небес на землю, вам - обміркувати, чи, власне, таких відносин Ви хочете.
Розриву немає. Є пауза, яка потрібна обом.
В перспективі все може бути. Але з позиції виваженого рішення, не спонтанно.
Ответ дляValerifurs
дякую!
Прошу )
Буду вдячна за зворотній зв´язок. Чи потрапила у контекст.
(можна у приватні, якщо не хочете писати подробиці тут)
shopaholik• 21 мая в 13:32
Чому покращиться ситуація в бізнесі? Чи варто закрити все і шукати роботу? Оксана - 27/04/81
magickfeel• 21 мая в 13:41
Ответ дляApassionat_a
Чи отримаю я документи на моє нове житло на пртязі 2026-2027их років?
Ответ дляLaxy11
25.06.1982 Анна. Є невеличка власна справа. Намагатись прибиватись і крутитись далі, чи піти працювати на когось.
По картах виходить, що на даному етапі Вам краще працювати на когось.
З Вашим бізнесом є якісь моменти, або щось, чого Ви не враховуєте. Або партнери чи клієнти, з якими не виходить будувати правильні відносини. Можливо, хтось не зовсім чесний з Вами. Чи навіть юридичні моменти, які Вам не вдається налагодити.
Ви втомлені. І далі, якщо продовжувати цю справу, нічого кардинально не міняючи, буде тільки складніше.
Якщо підете на роботу, будете почиватися краще. Але робота - це теж щось нове, не та сфера, у якій ви раніше працювали. Якась сильна зміна.
Підсумовуючи: шукайте роботу, дивіться ширше на пропозиції, пробуйте нове.
Ответ дляНаталиночка
Наталія 06.12.1983 Чи вийде купити житло в цьому році ?
У цьому році у Вас процес. Займайтеся пошуком, вибором.
Результат буде, але може пізніше. Або і до кінця року, але будуть якісь затримки.
У будь-якому разі, уважно перевіряйте все. Не приймайте поспішних рішень.
Наталиночка• 21 мая в 14:12
Ответ дляApassionat_a
Дякую
Ответ дляТрапеция
Наталія, 06.08.1984 чи будуть ще стосунки?
Дуже неконкретне питання
Стосунки взагалі? Нові стосунки? Актуальні? Розірвані?
Сформулюйте, будь ласка, питання
Ответ дляshopaholik
Я не знаю ситуації, але здається, що бізнес завенршив цикл. Колись були гроші, і емоційно Вам важко це прийняти, бо згадуєте добрі часи.
А зараз ніби багато зусиль, а грошей не видно.
Краще шукати роботу.
Це теж не буде вже й одразу, але будуть гроші.
Будьте відкриті для нових сфер і ідей
Краще шукати роботу.
Будьте відкриті для нових сфер і ідей
Ответ дляТрапеция
Нові стосунки з новим чоловіком. Розлучилась з попереднім 2 роки тому.
Йдеться про конкретного кандидата?