Последний вагон• 18 декабря 2023
Квартира 33 кв.м. це дуже мало?
Хочу дитині купить квартиру. Вистачає тільки на манюську. Старий фонд не розглядаємо. Не можу уявить 33 кв.м. Колись жили у двокімнітній 48 кв.м. втрьох, то тіснувато було, але не критично. Які думки?
Мишка-шалунишка• 18 декабря 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Я б не сказала, що в будинку це так багато.
Дуже багато, чим будинок відрізняється від квартири.
Аноним НаВсеГда• 18 декабря 2023
Ответ дляПоследний вагон
на наші гроші немає старого фонду, тим більш ви купили і живете, а їй потім все одно років 5-6 і прийдеться продавать, а старий фонд звичайно, якщо це не центр так собі продається
Мы не живем,это фонд ребенка . Мы сдали .КПИ это почти центр
Админко• 18 декабря 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Немає різниці будинок чи квартира, спальня - кімната для сну.
Само_достаточная• 18 декабря 2023
Ответ дляАдминко
Ми любимо спати в просторі
площа будинку, 200 кВ м.
Гостра на язик• 18 декабря 2023
Автор, нормально для студента. А площа як гроші, скількі б не було, завжди хочеться більше)
Всміхайлик• 18 декабря 2023
Ответ дляПоследний вагон
Троєщина, і не зовсім в дупі
Це у будинках на Милославській , де жодного прямого кута немає?
ЯНаПэПэ• 18 декабря 2023
Ответ дляПоследний вагон
тільки для одного, поступає вчиться, хоче бути сама + грошей поки тільки на таку, боюсь, що поки назбираємо ціни виростуть
Вчитись буде на Лівому березі?
Последний вагон
• 18 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
так. погане планування? нам подобається, тільки Милославську знаю, а не знаю де саме цей будинок
Всміхайлик• 18 декабря 2023
Ответ дляПоследний вагон
Я би сказала ’специфічне’ ) Але на одного студія - норм.
У нас була квартира такого планування, але в іншому ЖК. Продали свого часу досить швидко.
І друг купив таку, теж в цих будинка, на початку літа цього року, якщо правильно пам´ятаю за 36 тис. Зі схожою метою - ’залишити сину, як підросте’.
Последний вагон
• 18 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
згодна, але інші там взагалі жесть, єдине, що то треба зїздить глянуть