Organic• 25 декабря 2023
подарок на новый год мужчине
девочки подскажите более менее парфюм мужчине.. бюджет небольшой около 1 тыс гр..
Organic
• 25 декабря 2023
Ответ дляЖдушечка
Clinique Happy
дякую.. він який? не дуже різкий?
Ждушечка• 25 декабря 2023
Ответ дляOrganic
дякую.. він який? не дуже різкий?
Свіжий,з нотами цитрусу.
Organic
• 25 декабря 2023
Ответ дляЖдушечка
Свіжий,з нотами цитрусу.
це краще ніж оріфлейм ? придивилась набір туалетна вода та дезодорант джорлані голд. запах приємний.. 950 гр
Пишу каліграфічно• 25 декабря 2023
Ответ дляOrganic
Ой тільки не оріфлей чи ейвон, його впізнаєш навіть на вулиці. За цю ціну в магазинах та на мейкапі і є непогані запахи.
Organic
• 25 декабря 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
підкажіть будь ласка які саме
Organic
• 25 декабря 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
ось наприклад Карл Гарерфельд, выбирайте на свій смак
На нотино не успею на ноаий год.. а отзывы не очень по стрйкости((( такое..
Пишу каліграфічно• 25 декабря 2023
Ответ дляOrganic
На нотино , всегда беру, те же варианты лагерфельда и кельвин есть в том же Брокарде, пойдите затестите и купите что вам нравится. Но до тысячи гривень супер запах не будет, тем более в орифлейм. Дело ваше, покупайте там.
Гадаю_По_шнуркам• 25 декабря 2023
Краще не даруйте парфум, 1000грн це ні про що, брендовий точно не вийде. Хороший аромат коштує не дешево, а дешевий чути одразу! Виберіть маленьку мініатюру, або інше щось.
З бюджетних парфумів є хороші в Zara, з нішевої, дорожчої серії, просили друзі, привозила з Іспанії, Італії, гарні як на свою ціну.
Organic
• 25 декабря 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Де ii вибирати мініатюру? На мейкапі? І які парфюми є в мініатюрі?