Рву и мечу• 27 декабря 2023

Країни, що зараз приймають з фінансовою підтримкою

Відразу попрошу, будь ласка, з отрутою пройти мимо.

Ми з донькою з окупованої території, виїжджати за кордон не збиралися, переселилися на вільну територію. Але, нажаль, вже не витягую ні фінансово ні морально. Починаю думати про те, щоб спробувати виїхати. Грошей в запасах немає, що було до 22гого, вже пішло, бо того, що заробляю зараз та виплат впо не вистачало.
Можливо хто підкаже, куди зараз краще їхати, щоб була можливість на перший час фінансова підтримка та житло.
Зокрема, можливо хтось підкаже, куди зараз розселяють в Німеччині?
Котики-муркотики• 27 декабря 2023
Ответ дляatrorubens
Ну так, не опинитися на вулиці і не голодувати - це ’із вигодою’, прямо дуже сильно із вигодою!
А вы ожидаете виллу с личным садовником и шофером?

Магиня• 27 декабря 2023
Ответ дляКотики-муркотики
А при чем тут я вообще? Речь не о бо мне? Я ответила на вопрос автора, будучи в теме
Т.е. Вы уже в тепленьком месте, с пособием, а информацией делиться не хотите? Что бы что?

Менталитет
автор Рву и мечу • 27 декабря 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Тогда значит вы живёте в безопасной части Украины
Так, я все описала в темі. Працюю і живемо з донькою в відносно безпечному місці. Квартиру орендуємо скромну, вся зп йде на їжу (без шику) і житло. Перспективи отримувати вищу зп немає. Повернення додому теж не світить. Це виживання, а не життя.
бювет_в_обед• 27 декабря 2023
а кто знает если мать работает удаленно в Украине - ребенку с инвалидностью в Германии положены какие-то выплаты??? А жилье хотя бы в лагере дадут? Или если работаю то все сама? Думаю над выездом, нужно оперировать ребенка, здесь финансово боюсь не вытяну, 15 тыс только операция, пока собрано 8(((( знакомая выехала в начале войны, заменили коленный сустав полностью бесплатно...
Котики-муркотики• 27 декабря 2023
Ответ дляМагиня

Менталитет
Я давно по вашему в тепленьком месте и за свои налоги содержу бежавших из Украины, как и все граждане европейских стран. И повторюсь, защиту временную предоставляют все страны, голодными вас не оставят
Репетиторша• 27 декабря 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Я вот недавно тоже задумалась о том, чтоб вернуться домой, в окуупацию. Устала от всего, просто хочу домой и пусть все идут к черту, думала я ...
Но почитав местные каналы, поняла, что ровная жизнь там только у тех, кто за рашку, остальных терроризируют, обыски, проверка телефонов, техники, аресты, пытки... что то я передумала.
Вы из какой области? Да, многие у нас вернулись знакомые.
автор Рву и мечу • 27 декабря 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Яка мета виїзду - перечекати війну? А потім повернутися назад в Україну чи залишитися остаточно за кордоном?
Ось з цього питання і виходьте.
Якщо просто перечекати, то Німеччина пропонує найбільше забезпечення.
Якщо з метою залишитися - шукайте країну де це буде простіше зробити. Ще дивіться по мовам. Бо без мови країни перебування працювати не вийде, на жаль.
Нічого не бійтеся, у вас все вийде! Я їхала з дітьми та кішкою в нікуди. Було страшно, але справилися, життя потроху налагодилося. Зараз вважаю, що то було правильне рішення.
Донька хоче лишатися за кордоном (старшокласниця вже), я дуже люблю Україну, але зараз думаю за дитинці її майбутнє. Англійська в неї гарна, німецька слаба.
Підкажіть куди ви виїхали? З грошима їхали?

Котики-муркотики• 27 декабря 2023
Ответ дляРву и мечу
Ну и поехав за защитой миллионов у вас не будет, как и не будет своего жилья, крыша над головой будет. Программы с нового года сокращают и сворачивают
НаливайКа• 27 декабря 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Смотря от чего эти люди бежали
+
Знаю людей, которые потеряли свой дом, полностью все разрушено. Как бы тяжело не было, но за границей они работают на тех же заводах и снимают квартиру. Не собираются назад, потому что некуда возвращаться
автор Рву и мечу • 27 декабря 2023
Ответ дляКотики-муркотики
До чого тут мільйони...
Котики-муркотики• 27 декабря 2023
Ответ дляРву и мечу
До чого тут мільйони...
До того, что уровень вашей жизни от чего вы хотите убежать, как вы сами написали, что бежите не от войны, лучше не станет, а возможно и хуже
Ленне-Рейма• 27 декабря 2023
Ответ дляРву и мечу
Франція, без грошей. Тут вам дадуть житло, але допомога мінімальна, на двох це біля 300 євро, якщо безоплатне житло. Це мізер для Франції. Якщо ви сама виховуєте дитину, то ще буде допомога як одинокій матері від соцслужби 180 євро. Вижити ви зможете, рлщкошуватм точно ні. З плюсів безкоштовна вища освіта, зі стипендією, але треба знати французьку. Залишитися можливо.
Якщо дитина гарно знає англійську, може Норвегія чи Швеція? Але місцеву мову все одно доведеться вчити. Не знаю чи легко там залишитися, але це соціально орієнтовані держави. Тобто ви там точно не залишитеся без допомоги.
Куди б я не їхала - Швейцарія (нульові шанси залишитися) і Бельгія - нереально важко орендувати житло, соц.підтримки нема. Італія, Іспанія - підтримки нема, з роботою важко.
Ви пошукайте у телеграмі групи ’українці в...’ яка вас країна цікавить і там пощапитуйье більш детально.
У вас все вийде! Діти легко адаптуються, тому все буде гаразд.
автор Рву и мечу • 27 декабря 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Тобто війна по-вашому для нас пройшла мимо? Ми не вдома живемо і проблисків потенційних я не бачу
Котики-муркотики• 27 декабря 2023
Ответ дляРву и мечу
Так уезжайте, в чем проблема? Только вы дальше советчицы никуда не поедите
Ленне-Рейма• 27 декабря 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Ви у якій країні? В Україні? Якщо людина в Україні орендує житло, та ще й переселенка (нікому допомогти з нормальною роботою) то за кордоном їй буде легше принаймі фінансово. Морально - так, важко. Але фінансово легше і дитині буде легше, і перспектива для дитини отримати гарну освіту і влаштуватися краще, ніж мама. Тут і думати нічого.
автор Рву и мечу • 27 декабря 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Дякую велике!
Розумію, що якби відразу в 22 році виїхали, можна було б простіше це зробити, була деяка сума, хоч і не дуже велика, але ж так сподівалися, що ось-ось і все завершиться((
Котики-муркотики• 27 декабря 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Не в Украине. Вопрос в какой стране , приехав как автор, вы сможете арендовать жилье?
atrorubens• 27 декабря 2023
Ответ дляКотики-муркотики
А Ви вже перестали пити коньяк щоранку?
автор Рву и мечу • 27 декабря 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Дякую, теж на це сподіваюся.

Khmelnichanka• 27 декабря 2023
Ответ длябювет_в_обед
В Німеччині немає соцдопомог з інвалідності. Але є певні пільги, якщо інвалідність саме німецька. Якщо цікавить саме фінансова допомога, то якщо дитина потребує догляду, тоді платять ’ пфлегегельд’(від 100 до 900 євро на місяць), залежно від ого, який ступінь догляду призначать. Ця допомога платиться незалежно від того, працюєте чи ні.
Ленне-Рейма• 27 декабря 2023
Ответ дляРву и мечу
Дякую велике!
Не бійтеся за гроші! Це в Україні ми звичні, що ’ніхто нікому нічого не винен’ - як людина в нужді (як про борги людини перед державою, то інша пісня).
За кордоном в соціально орієнтованій державі вас ніколи не залишать в біді. І неважливо - громадянин ви цієї держави чи ні. Ставлення до українців дуже хороше. На вулиці ви не залишитеся. Все буде гаразд. Ми їхали у перші дні, не було з собою нічого. Купували геть нове, від капців і до постільної білизни. Спочатку користувалися тим, що в Польщі волонтери дали, потім небайдужі місцеві понаприносили і одягу, і для будинку речей. А вже за півроку почали потроху своє купувати.
автор Рву и мечу • 27 декабря 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Дякую🙏❤️
Ленне-Рейма• 27 декабря 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Німеччина, Франція, Норвегія - соціальне житло.
Австрія - орендуєте самі, але є допомога, самому орендувати простіше, ніж у трьох вище перерахованих.
Це ті країни за які точно знаю.
Котики-муркотики• 27 декабря 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
В первые дни было очень много волонтёров, местные граждане забирали украинцев к себе домой, кормили их, покупали необходимое. Сейчас ничего подобного уже нет
Баба на горошині• 27 декабря 2023
Автор, а кем вы собираетесь работать для светлого будущего ребенка? Понимаете, одной минимальной зарплаты и в Европе вам будет хватать на еду и аренду, в лучшем случае.
Ленне-Рейма• 27 декабря 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Але є центри, які займаються українськими біженцями. Коли ми приїхали, то такого ще не було. Тому насправді зараз навіть простіше.
Котики-муркотики• 27 декабря 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Це ті країни за які точно знаю.
Так в чем проблема, уже сто раз написала, все страны принимают, на улице никто не живёт. Автор только со страной определиться не может
Котики-муркотики• 27 декабря 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Как раз сейчас уже никаких центров нет
автор Рву и мечу • 27 декабря 2023
Ответ дляБаба на горошині
Вдома була невелике швейне ательє. Не ремонт, а саме індивідуальні замовлення. Тож сподіваюся робота буде скрізь.
Котики-муркотики• 27 декабря 2023
Ответ дляБаба на горошині
А зачем работать? В европе все бесплатно, и жилье, и еда и машины и отдых, все как положено