Раздражевская• 27 декабря 2023

Кому сумно перед святами?

Що робите, щоб був настрій не такий сумний?
Не хочу готувати, когось бачити, кудись йти. Треба себе примушувати чи ні? Хочу бути одна, це нормально чи ні?
Чому раніше хотілось свята, а зараз так? 😥
Мрію про космос• 27 декабря 2023
Вже відсвяткували всі свята, чекаємо весну!

Начальник Анонимов• 27 декабря 2023
Хочу перемоги 🇺🇦 Більше ніяких свят не хочу
Гуляю босоніж• 27 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Та шашлики?
Хомо_сапиенс• 27 декабря 2023
Не хочу свят.
Лікуюсь у психіатра. Панічне.
Украиночка• 27 декабря 2023
Нічого не продається, немає грошей на свято
Бегущаяпо• 27 декабря 2023
Мне. Ничего с этим не делаю
автор Раздражевская • 27 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
В мене НР першого січня, інші не святкую. В попередньому році сім´єю святкували, зараз нема бажання. Хочу бути одна. Якась апатія.
Все питаю зарання• 27 декабря 2023
Мені теж.
автор Раздражевская • 27 декабря 2023
Ответ дляУкраиночка
Теж нема

Все питаю зарання• 27 декабря 2023
У вас уже 2024?
Мрію про космос• 27 декабря 2023
Ответ дляРаздражевская
Зміна календарного року у всьому світі 1 січня, його не потрібно святкувати
Мрію про космос• 27 декабря 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Та шашлики?
Тримайтеся!
автор Раздражевская • 27 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Хіба весь світ не святкує НР?
Рассказница• 27 декабря 2023
Дивлюсь Гаррі Поттера, хоча там теж багато сумних сцен.
Бабайко• 27 декабря 2023
Не сумно. Уже думаю що приготувати і куплені подарунки
Мрію про космос• 27 декабря 2023
Ответ дляРаздражевская
Хіба весь світ не святкує НР?
Для чого його святкувати?
автор Раздражевская • 27 декабря 2023
Ответ дляРассказница
Але добро там перемогло, хоч і ціною життя деякіх добрих персонажів.
Будьте так ласкаві• 27 декабря 2023
Мені по кайфу одною бути. Але сумно, що ми в таких обставинах, болить за всіх наших хлопців і дівчат, які на фронті, болить за тих, хто очікує, і за тих, хто вже ніколи не дочекається. Немає настрою, добре, що не треба ні перед ким робити вигляд, що все ок, або пояснювати, чому почуваєшся не ок.
So_so• 27 декабря 2023
У меня ребенок. Несмотря ни на что, включая моё настроение, она должна иметь нормальную жизнь. Поэтому делаю всё, что нужно для этого.

автор Раздражевская • 27 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Для чого його святкувати?
Щоб було свято, це сімейне свято. Коли родина збирається за столом.
БолеИменее• 27 декабря 2023
хоч і готуюся потроху, але сумно звісно. Сьогодні вітала клієнтку, побажала мирних веселих свят, вона так глянула на мене, перепитала веселих? І так дійсно дико те слово прозвучало🥲
Клевотница• 27 декабря 2023
Таке ж саме, нічого не хочеться, але мотивую себе щось робити словами, якщо не я, то хто, кішка, а в неї лапки, вона не зможе зробити того, що на сам перед, потрібно робити мені.
Ці думки допомогають мені зосередитися на роботі.
Мрію про космос• 27 декабря 2023
Ответ дляРаздражевская
Це можна зробити будь коли
Чудо в декрете• 27 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Згодна, не будем зважати на майже 8 млрд людей у світі, що святкують)))
Колгоспниця• 27 декабря 2023
Мені настільки погано, шо я спати не можу. Повернулась цієї весни додому з меншою дитиною з безпеки і спокою, були в гарній скандинавській країні. Не шкодую, бо як би там не було, ми мали ще більш ніж півроку сімейного щастя. Але що далі - ніхто не знає, дуже лякає майбутнє
Чудо в декрете• 27 декабря 2023
Автор, ви ж себе краще знаєте - дійсно треба перепочити, чи примусити і ’апетит прийде під час їжі’. Від цього і відштовхуйтесь.
Я боюся сумувати, це дуже небезпечний стан, який затягує надовго і провокує низку негативних подій у житті. Бо що ми випромінюємо, те й отримуємо. Я не знаю, як саме це працює, але працює потужно.
begovelik• 27 декабря 2023
1 января ДР Бандеры - большой праздник
Джинци на Флісі• 27 декабря 2023
В кінці листопада помер від онкології батько. Неочікувано. Все сталось дуже швидко. Те, що важко, це не те слово навіть, це не описати словами. Було всього 61. Планували заказати на НР хоча б маленький суші-сет, святкувати разом, тепер шматочок лосося велика мрія. Як і новорічний стіл. Лише пустота в душі і навколо. Досі як страшний сон. Я обирала йому одяг в труну, везла його з Черкас. З родичів не було нікого на похороні, бо нікого немає поруч. Лише старенька мама і я. Зовсім самі. У мене проблем зі здоров´ям ще більше, ніж у неї(. Як то все забути, пережити, як далі жити, не знаю.
Парова машина• 27 декабря 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Прийміть мої щирі співчуття, обіймаю....

Я знаю, як це болить.
Від онко померли обоє батьків.

Також похоронила 2 братів.
Останнього хоронили вдвох з чоловіком.... Цей жах не перадати словами. Як вибирати одяг, труну, місце, забирати з моргу..... Це, як німе кіно. Ніколи не забуду цих емоцій.
Хомо_сапиенс• 27 декабря 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Тримайтеся. Я теж похоронила батька .
Дуже тяжко перенесла
Вже 4 роки буде у березні. А мені , як вчора. Хоча, вже трохи легше .якось уляглось у голові