Мрію про пончик• Изменено 30 декабря 2023

Підсумки 2023

Завтра останній день 2023 року. Рік пролетів дуже непомітно для мене. Багато поганих змін сталось цього року для мене. Новини зводили з розуму. На початку 2023 року писала цілі, тішилась і мала надію що стільки зроблю для себе, свого здоровʼя, а тепер розумію я не виконала навіть 1 пункт. Не навчилась нічому новому, нікому не допомогла. Це був дуже важкий рік морально для мене, тому що багато було поганих подій, багато хто пішов з мого життя назавжди по різним причинам. Загалом це був поганий рік для мене. А яким був для Вас 2023 рік?
Ms. Dolly• 30 декабря 2023
никакой
ничего не достигла, нашла вторую работу, думала денег отложу на отпуск и все потратила. Прошла два курса англ и ничего не выучила

Телячі ніжноСті• 30 декабря 2023
Прекрасним
Відкрила ще один садок
Поміняла машину на нову
Подорожувала багато Україною та закордон
So_so• 30 декабря 2023
Ми живі.
Капитошечка• 30 декабря 2023
не гневите бога

На утверждение «хуже быть уже не может» оба ответа «может» и «не может» огорчают примерно одинаково.

желаю вам оптимизма и развития самодисциплины в наступающем году
Така бойова Я• 30 декабря 2023
Найскладніший у житті. Почала матюкатися.
Я натуралка• 30 декабря 2023
Я живу в Україні
Біля мене моя сімʼя,будуємо будинок,змінила роботу,вірю в краще,але це дуже тяжко дається
автор Мрію про пончик • 30 декабря 2023
Ответ дляКапитошечка
не гневите бога

Звичайно що може бути набагато гірше. Я взагалі дуже боюсь 2024 року, бо здається що якраз 2024 мені ох як може показати що може бути гірше, є на те причини.

Капитошечка• 30 декабря 2023
Ответ дляМрію про пончик
отож...
радуемся что все живы и здоровы, не голодали, не нуждались
Манка Я• 30 декабря 2023
Оце ви автор знайшли же на таку тему поговорити))
Простоваля• 30 декабря 2023
У мене цей рік промайнув і згадати нема чого.
Ніби нещодавно 2023 святкували, і опа - вже 2024(
автор Мрію про пончик • 30 декабря 2023
Ответ дляМанка Я
А що не так?
автор Мрію про пончик • 30 декабря 2023
Ответ дляПростоваля
Так, і для мене точно так само. Не віриться просто?
Манка Я• 30 декабря 2023
Подалася голосу серця. Наробила дурні. Втратила майже все. Але набралася рішучості і почала розвивати те, що до цього боялася.
Хз що там буде в 2024 . Поки плани грандіозні. А там як бог дасть.
ШобВам_КакНам• 30 декабря 2023
В мене був непоганий рік стосовно роботи, розвитку
Ми живі/здорові
Все норм
Манка Я• 30 декабря 2023
Ответ дляМрію про пончик
А що не так?
Ну тут всі успішні, плани не пишуть. Висновки не роблять. Радіють тут і зараз)) ну і ТД. І тп
На такі теми дуже малий % адекватних коментарів.
автор Мрію про пончик • 30 декабря 2023
Ответ дляМанка Я
Ні) В мене точно нема багатств, багатих залицяльників і шикарного життя. Я звичайна проста бідна людина.
Та_шо_ж_таке• 30 декабря 2023
Цей рік я ніколи в своєму житті не забуду 😢 Він залишив великий шрам на моєму серці, який ніколи не загоїться. Через день я зустріну 2024, а моя рідна дорога людина назавжди залишиться в цьому 2023😔 І на фоні цього, всі ті пунктики і бажання, які написала на початку року, здаються такою дурнею.
Телячі ніжноСті• 30 декабря 2023
Ответ дляМанка Я
А я не піддалася серцю
І дурні не наробила
Зберегла сімʼю і з коханця маю гарні гроші на відкриття ще однієї справи
Простоваля• 30 декабря 2023
Ответ дляМрію про пончик
То що не віриться, то одне.
ялинку навіть не ставили цього року. Снігу немає, настрій не святковий це все зрозуміло.
Але підсумувати за рік нічого. Якась безвихідь. Ніби день байбака😕

Телячі ніжноСті• 30 декабря 2023
Ответ дляМанка Я
На які такі ?
Всі коменти адекватні , окрім вашого
Нутро - принизити об плювати затоптати (( і орка не треба в хаті (
автор Мрію про пончик • 30 декабря 2023
Ответ дляПростоваля
То що не віриться, то одне.
Так немає настрою не тільки по причині снігу. Просто не хочу дуже писати аби не зняли анонімів щоб не стала тема політичною. Сумно.
Манка Я• 30 декабря 2023
Ответ дляМрію про пончик
Оце ви до речі дарма.
По любому в вас є таланти, досягнення.
Треба просто детально проаналізувати . Бо є речі, на перший погляд не помітні. Але виявляється що не всі так можуть.
От не полінуйтеся і пропишіть.
автор Мрію про пончик • 30 декабря 2023
Ответ дляМанка Я
Оце ви до речі дарма.
По любому в вас є таланти, досягнення.
От не полінуйтеся і пропишіть.
Мені навіть казали що я взагалі безталантна) дійсно я не вмію толком нічого) писати навіть не знаю що писати) я хіба говорити багато люблю)
автор Мрію про пончик • 30 декабря 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Боже… я вам дуже співчуваю. Я не скажу що біль пройде але точно стане менш різкою, якщо так можна написати… 😔
Манка Я• 30 декабря 2023
Ответ дляМрію про пончик
Якщо хочете,скину шаблон для підсумків і планів? Там досить знайдете цікавих відкриттів про себе)
автор Мрію про пончик • 30 декабря 2023
Ответ дляМанка Я
Я буду вдячна дуже, хочу)
Котогосподиня• 30 декабря 2023
Я багато працювала до отключки. Ходила в спортзал. Подорожувала.
6 червня для мене було другим 24 лютим.
Бо мама з лівого берега.
Це вирваний шмат серця.
Їзджу по ЗУ придивляюсь до маленьких містечок.
Весь цей час доначу.
Мама на лівому - біля самого Дніпра це другий Маріуполь, авібомби, артилерія.
Не вмерла, значить живу.
Вперше за все життя нічого не чекаю. 1 січня просто дата.
Манка Я• 30 декабря 2023
Ответ дляМрію про пончик
Я буду вдячна дуже, хочу)
Там файл .
Може є емейл?
Манка Я• 30 декабря 2023
Якщо не захочете відкритися, подумаю як зробити посилання.щоб анонімно для всіх)
Простоваля• 30 декабря 2023
Ответ дляМрію про пончик
Так, ви мене зрозуміли. Звісно, що справа зовсім не в снігу…
Але все разом « тоска»
Такій безнадійності мого настрою тільки це російське слово і підходить😢