Кудряшка Сью• 31 декабря 2023

Список цікавих фільмів

Зараз свята та відпустка в мене. Що подивитесь. Не обов´язково новорічне.
Фільми, коротки серіали. Коротко сюжет. Люблю фентезі, фантастику, трилери психологічні, комедії.
Мочалкин блюз• 31 декабря 2023
Ой, це дуже специфічне питання. З того, що радили мені тут - нічого не зайшло.
Бо смаки дуже різні.
Я передивляюся старе - Хоббіта, Фантастичні Тварі.

автор Кудряшка Сью • 31 декабря 2023
Нетфлікс подобається - що там новенького?
Плету интриги• 31 декабря 2023
О, я тоже тут потусуюсь.
Мы смотрим видоизмененный углерод, но это не новогодний сериал точно, нуар, кровь и тп )
автор Кудряшка Сью • 31 декабря 2023
Ответ дляПлету интриги
О, я тоже тут потусуюсь.
Мені не обов´язкове новорічне.
Платье Длинное бальное• 31 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Мені не обов´язкове новорічне.
Зробіть підписку на місяць нетфлікс, там є все, що ви любити.
Плету интриги• 31 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Мені не обов´язкове новорічне.
Ну тогда должно зайти. Весьма качественная картинка, я была удивлена.
После Ла Бреи с ее жуткой графикой и топорным сценарием, это прям топчик.
Хоть и хотелось чего-то доброго
Платье Длинное бальное• 31 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Ось вчора фантастику дивилась. Сподобалось і нам з чоловіком і сину 12 років. Це на нетфлікс.
Птица секретарь• 31 декабря 2023
Годы, Дивный новый мир
Госпожа_тамагочи• 31 декабря 2023
Різдво з Невдахами комедія,2004р
Земля тролів,2017р, зараз дивимося https://uakino.club/filmy/genre_adventure/8115-zem...
Пережити різдво, комедія, 2004
Котяче око,1985 фентезі по Стівену Кінгу
Дев’ять життів,2016 фетнезі
Пітер Пен,2003о, фентезі https://uakino.club/filmy/genre_melodrama/18819-pt...

МиссКаприз• 31 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Чекаю 1 січня премʼєру
Котики-муркотики• 31 декабря 2023
Нетфлікс мені не дуже зайшов. Триллери не дивлюсь. З фантастики Проект Адам. Локвуд і ко зайшов всій сім´ї на ура. З комедій різдвяних Деш і Лілі, більше підліткове. З останнього на ньому хвалили Бунтійвний місяць і шось фантастичне з Джулією Робертс, але мені було нудно, не додивилась. Трилерів загалом там багато в рекомендаціях, але не мій жанр, не пораджу
Госпожа_тамагочи• 31 декабря 2023
Психологічні гарні для мене такі-
Друзі на всю голову- 2020р,Франція
Козлиний острів, 2014 р, США
Місс Петтігрю, 2008 р
https://uakino.club/filmy/genre_comedy/5244-ms-pet...
ЯяяКакаджамбо• 31 декабря 2023
Понравилось из последнего