Штора с кисточкой• 2 часа назад

Нам дают ракеты? Захарова бздит

Марія Захарова вимагає від Вашингтона і Анкари роз´яснень та пропонує "тверезо оцінити ситуацію".
У російському МЗС назвали "відкриттям скриньки Пандори" заплановану передачу Україні американських ракет та артилерійських боєприпасів із турецьких арсеналів, схвалену Держдепартаментом США. Про це повідомила офіційний представник відомства Марія Захарова у Телеграм у суботу, 15 серпня.

Related video
За її словами, дії Анкари та Вашингтона, які "використовують миротворчу риторику" та одночасно постачають зброю Київ, "неминуче підточують взаємну довіру, особливо на тлі неодноразових запевнень турецьких представників у тому, що Туреччина уникає "летальних" поставок Києву".

Захарова заявила, що передача зброї "нездатна якось серйозно вплинути на розвиток" війни за російським сценарієм, але це призведе до "серйозної шкоди двостороннім відносинам РФ з Вашингтоном та Анкарою".
Борисфенка• 2 часа назад
Хай розірвуть всі економічні стосунки. На Америку війною підуть, у них через Берінгов пролив спільний кордон є.

ЖаннаНеАгузарова• 2 часа назад
Мені більше от що цікаво: сьогодні в ТГ каналах виклали відео як летить типу наша Фламінго. Питання: куди вона полетіла?
автор Штора с кисточкой • 2 часа назад
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Так вроде уже долетели куда надо
Пупуговка• 2 часа назад
Вона буде бздеть, коли восени полетить балістика.
ЖаннаНеАгузарова• 2 часа назад
Ответ дляШтора с кисточкой
Так вроде уже долетели куда надо
Куди? Якщо в Донецьк, то то шахеди
Вбигудях• 2 часа назад
Дух Анкоріджа вивітрився
Пупуговка• 2 часа назад
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
В Самару
автор Штора с кисточкой • 2 часа назад
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Куди? Якщо в Донецьк, то то шахеди
Нет, вот
Ракеты «Фламинго» могли поразить ключевое предприятие космической программы РФ в Самаре — РКЦ «Прогресс».

Предприятие производит ракеты-носители «Союз-2.1б», которые Россия использует для запуска военных спутников и аппаратов проекта «Рассвет» (аналог Starlink)

По предварительной оценке, удар мог прийтись по западной части комплекса, где проходят финальные этапы сборки ракет.

Если это действительно так - этот удар может осложнить сразу несколько российских космических и военных программ.

Окончательный масштаб ущерба пока неизвестен.
Тектологиня 80lv• 2 часа назад
Ответ дляПупуговка
В Самару
в роскосмос

Тектологиня 80lv• 2 часа назад
Ответ дляПупуговка
да, все так.
автор Штора с кисточкой • 2 часа назад
Ответ дляПупуговка
Бидося
МастерЮля• 2 часа назад
Ответ дляПупуговка
В Самару
На самару
сама себе прекрасная• 2 часа назад
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
В космос.
Хтомолодець? Я!• 2 часа назад
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Куди? Якщо в Донецьк, то то шахеди
В самару на завод прилетело 3 шт. Орки плачут, там рабочие быыыли, хде пво? Хде тревоги?
Мона_Лиса• 1 час назад
а тем временем в Киеве аж 3 дня уже тихо
Мальдивирую• 1 час назад
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
В самару вона прилетіла, туди куди треба) А то супутники свої смердючі порозпускали у всесвіт
ЯниЯ• 1 час назад
Звісно, що рашка винна, але це все задля знищення. Типу до 30- го року будуть кошмарити. Поки не досягнуть тих цілей, чого епідемією не досягли. Потім перейдуть у інші країни і там те саме влаштують.
автор Штора с кисточкой • 1 час назад
Ответ дляМона_Лиса
Вроде как больше