Дуже дуже вумна• 03 января 2024
ФОП 3група ЄСВ
Якщо я працюю і за мене ЄСВ сплачує роботодавець, я заповнюю додаток 1 по 0? Чи взагалі його не подаю?
Юлия Крамарева• 03 января 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Почему? Подавать надо обязательно и 0 ставить, а где в оф. источниках писали, что не нужно подавать?
Публікація від 13.01.2023, але нічого не мінялося.
Оновлена версія• 03 января 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Ви мене неправильно зрозуміли. Я працюю вчителем. ФОП відкрила для здачі житла в оренду і надання освітніх послуг
Я ФОП 2 гр відкрила в жовтні, і теж буду перший раз подавати звіт. У мене як у вас працюю і ФОП , то я телефонувала на ГЛ податкової, сказали ф1 можна не подавати