Мамина корзиночка• 04 января 2024
Привітайте в мене хлопчик)
Дитина не грається, то хоч кіт поспить)
Vlada-Maria• 04 января 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Он не думает, он уверен
100%, он такий самий))) ’шо дивитесь, може ще скажіть, що ця ялинка не для мене
’
Мамина корзиночка
• 04 января 2024
Ответ дляVlada-Maria
’
Це він її вже обдирати почав?
Хи хи, ну ну• 04 января 2024
Ответ дляVlada-Maria
’
По моему, он вам вообще намекает, что вы сильно загостились у него и вам пора съезжать.
Vlada-Maria• 04 января 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Це він її вже обдирати почав?
ну да. Причому як хтось заходить - падає отак і робить вигляд, що ’його там не стояло’, він собі просто лежить
Хи хи, ну ну• 04 января 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Це він її вже обдирати почав?
Какие глупости. Она сама. Кот никогда ни в чем не виноват.
Vlada-Maria• 04 января 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
це само собою))))
Тихомандражная• 04 января 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Значить у вас теж є вусатий) покажете?
Немає зараз
Vlada-Maria• 04 января 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
+100000, сама обгризається, а іграшки стягує білка, котра скаче по подвір’ю за вікном
Мамина корзиночка
• 04 января 2024
Ответ дляVlada-Maria
’
Такими лапіщами тільки тигдиги робити в 3 ранку
Куда ж без меня• 04 января 2024
Ех, а ми дачку купили восени. А через місяць на нашому і сусідському участку з´явились 2 чорно-білі господині і величезний рудий господар).
Тепер по черзі з сусідами годуємо, лікуємо , облаштовуємо будиночок. А шо дєлать? Хай вже живуть.
Vlada-Maria• 04 января 2024
Ответ дляМамина корзиночка
він ними б’є зранку о 6-й, мовляв, вставай, мені гуляти пора
Мамина корзиночка
• 04 января 2024
Ответ дляКовбой Хагис
усыновили? мамой уже называет?
Да, ще ні
Vlada-Maria• 04 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
зате мишей і іншої живності вредної не буде. В мене така котяча банда (у нас свій будинок) навіть вужа старого з ділянки вижила)))
Куда ж без меня• 04 января 2024
Ответ дляVlada-Maria
Да, мишей вже немає)). А у минулого господаря їх було дуже багато! Ледь відмили мишаче лайно і позатикали дірки у підлозі.
Але в нього була собака і котів він ненавидів (це сусіди розповіли).
Зараз іноді бачимо, як котики граються мишачими тушками. Тобто харчі відробляють на 100%!))
Мания-Величия• 04 января 2024
Авторе і коментатори, дякую за тему!
Те, що зараз тримає нервову систему - котики і песики)
Куда ж без меня• 04 января 2024
Ответ дляМания-Величия
Авторе і коментатори, дякую за тему!
От да! У нас у квартирі трійко котиків, і на дачі троє. То дуже стимулює.
Бо який би гидотний настрій не був, яка б погода не була, а вранці потрібно погодувати домашніх, почистити лотки. А потім пройтися до будиночка (добре, що хоч лише 10 хвилин) і погодувати ще один прайд.
Ото поки йдеш по свіжому повітрі, то і настрій потроху покращується.
А у подвір´ї на тебе вже чекають). От так і тримаєш себе в тонусі))
Виннипуховна• 04 января 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Просто він думає, що я його рабиня
Правильно думає)
В нас також службовий собака - в тому сенсі, що ми йому служимо.
младокошкина• 05 января 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Давайте сюди своїх дівок, буду невістку вибирати😂
Це моя донечка Лада, можливо, Ваша майбутня невiстка.
Мамина корзиночка
• 05 января 2024
Ответ длямладокошкина
О, відразу видно, що добре живе, смачно їсть)