Іллюха Перчик• Изменено 11 января 2024
Денис Борисов про надзвичайно цікавий Експеремент* над людьми.
Доброго Ранку.Подивився дуже цікаве відео про експеремент над чоловіками і жінками та людьми вцілому.Насолоджуйтеся і проводьте паралелі,дізнавайтеся про нові,раніше не відомі вам факти,чудового перегляду :
БлинчикБезСметанки• 11 января 2024
Ответ дляКупи слона
І що там?
Реклама свого гівноканала, мабуть
Мавка• 11 января 2024
Оправдание второй мировой войны, насилия, что это привело к развитию научных технологий человечества... ну такое... скорее человек с рашки вещает, для кого это аля-спецоперация оправдана...
Anonimka ya• 11 января 2024
Ответ дляКотя_люлю
Автор что там ?
Может там и какая-то интересная история , но я не смогла слушать и видеть ведущего. Какой-то неприятный тип.
Ответ длясою не люблю
с какого перепуга я ДОЛЖНА это смотреть?
Подивися для саморозвитку,що б ти змогла підтримати,якусь більш цікаву розмову в спілкуванні,що б могла розширити свій кругозір.
Ответ дляAnonimka ya
Хоть описание дайте, о чём.
Экспериментов миллионы.
Запускайте відос і слухайте про цей експеримент.
Anonimka ya• 11 января 2024
Ответ дляДо
Шо там сьогодні повітря у вас, норм?)
Автор мабуть не зміг розкрити експерименту з повітрям, тому пішов до іншого експерименту
Ответ дляМавка
Він втік з рашки,зараз живе в Києві.
тянитолкайка• 11 января 2024
Ответ дляМавка
Спасибо. А я начала смотреть, дошла до овулирующих самок)) и тут ваш коммент. Теперь не знаю, смотреть ли дальше. Меньше всего хотелось бы мозг с утра разбавить рашисткими поносами. Я из Донецка и в рашистских поносо-помоях большой спец, к сожалению. Эх. А начало было интересное: красивые женщины, молодые мужчины)).
сою не люблю• 11 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
а что для саморозвитку дивились вы, если с разбега тыкаете не знакомым людям? я не узнаю вас в гриме. мы вместе пасли свиней?
Ответ дляДо
Шо там сьогодні повітря у вас, норм?)
Приходить в норму.
Я такая наивная• 11 января 2024
Ответ дляМавка
Фу. Какая мерзость. Уже не знают как свою агресию оправдать. Видео рассчитано на глубинный народ.
Купи слона• 11 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
ну а Ви, для саморозвитку, правила форуму почитайте
Ответ дляAnonimka ya
Теми про якість повітря,ми будемо обов´язково піднімати,кожного разу,коли це буде потрібно.В незалежності від того,побається вам це чи ні.Немає бажаючих тут дихати ніякими ядами.
Ответ длятянитолкайка
Денис Борисов,зараз проживає в Києві.
Мавка• 11 января 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Ага, згодна. За їх теорією виходить, що коли ми переможемо рашку , маємо зажити краще , ніж японці з науковими технологіями
, а не роки розрухи для відродження економіки... Ну таке, брєд же, який тут саморозвиток, про який говорить автор. Брєд повний , ще і з російськими наративами.
Ответ дляЯ такая наивная
Якраз воно і розраховано на тих хто не відноситься до черні.
Anonimka ya• 11 января 2024
Ответ дляДо
Це добре, значить і автору полегшає.
Ви за нього хвилюєтеся? 😀
Він відповів, що не бажає дихати одним повітрям з нами і не залишить цієї теми
Ответ дляІллюха Перчик
Не ми, а Ви. Особисто і в блоці. Будете такою собі гарненькою розмитою плямкою.
Мавка• 11 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Денис Борисов,зараз проживає в Києві.
Він мені нагадує ведучих чи експертів з трьох каналів ньюзван, 112 чи ще там якийсь, такі ж наративи - брєд повний з виправданням насилля.
В цьому відео,дуже яскраво піднімається питання того,як чоловік,намагався розбурхати ненависть між людьми і що в нього нічого не вийшло і ці люди,в кінці кінців,почали говорити про те,як би позбутися його самого.Я ж написав,проводьте паралелі,слухайте уважно.
Масяня Я• 11 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Денис Борисов,зараз проживає в Києві.
На поліграфі показало, що він не за рузький мир?