Іллюха Перчик• Изменено 11 января 2024
Денис Борисов про надзвичайно цікавий Експеремент* над людьми.
Доброго Ранку.Подивився дуже цікаве відео про експеремент над чоловіками і жінками та людьми вцілому.Насолоджуйтеся і проводьте паралелі,дізнавайтеся про нові,раніше не відомі вам факти,чудового перегляду :
Масяня Я• 11 января 2024
Ответ дляМавка
Ага, згодна. За їх теорією виходить, що коли ми переможемо рашку , маємо зажити краще , ніж японці з науковими технологіями
, а не роки розрухи для відродження економіки... Ну таке, брєд же, який тут саморозвиток, про який говорить автор. Брєд повний , ще і з російськими наративами.
Японці купували ліцензії на технології до того, як на основі купованих технологій почали розвивати своє, те саме Південна Корея , зараз Китай...
КарамбОлька• 11 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Подивися для саморозвитку,що б ти змогла підтримати,якусь більш цікаву розмову в спілкуванні,що б могла розширити свій кругозір.
Світогляд
Ответ дляМавка
А ти вже за 3 хвилини послухала все відео і зробила висновок про те,що там говорять?Цікаво.
Просто Козя Я• 11 января 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Фу. Какая мерзость. Уже не знают как свою агресию оправдать. Видео рассчитано на глубинный народ.
Не сказано там ничего такого)
Тішуся неперетішуся• 11 января 2024
Ответ дляДо
Це добре, значить і автору полегшає.
Удалено администрацией...
Ответ дляПросто Козя Я
Не сказано там ничего такого)
Вона взагалі нічого не дивилася і не слухала.
Дивно,якщо назвати чоловіка самцем - то ніякої реакції,це не викликає,а якщо назвати жінку,самкою - це викликає такий шквал емоцій
.В когось розперте на ширину всього Світу его))))
Ответ дляНе люблю натовп
Рашистський блогер. Гівновідео
Він в Києві живе.Проти війни.
Не люблю натовп• 11 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
В цьому відео,дуже яскраво піднімається питання того,як чоловік,намагався розбурхати ненависть між людьми і що в нього нічого не вийшло і ці люди,в кінці кінців,почали говорити про те,як би позбутися його самого.Я ж написав,проводьте паралелі,слухайте уважно.
Як раз вам інструкція як позбутися пуйла. Дєрзайтє
Как нефиг делать• 11 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Чего вы всем подряд тыкаете?
Ответ дляНе люблю натовп
Що вас так цепануло?)))
Не люблю натовп• 11 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Що вас так цепануло?)))
Цепанув рашистський шлак. Ми ненавидимо їх. Усіх
Ответ дляНе люблю натовп
Він живе в Києві)))
Мавка• 11 января 2024
Ну, я саморозвинулася
, дослухала. Короче, черговий невдалий експеремент над людьми про спонукання насилля. Які тут паралелі можна провести? Відповідь - ну, несповна розуму чи маньяк організатор експедиції , і що? Скільки таких навкруги і зараз... таке,витрачений час.
Не люблю натовп• 11 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Він живе в Києві)))
А відео всеодно рашистське
Ответ дляМавка
Ну, я саморозвинулася
Ну як сказати.Розпалювання ворожнечі між людьми,це досить таки цікава тема.Стравлювання.
Да_Я_ТакаЯ_• 11 января 2024
Ответ дляДо
Шо там сьогодні повітря у вас, норм?)
Івано-Франківськ, повітря жах((
Не люблю натовп• 11 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Ну не треба зараз нам це як в приклад дружби народів.
Ответ дляНе люблю натовп
В ході експерименту,було показано,що людям не потрібні конфлікти)
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Івано-Франківськ, повітря жах((
Які показники?
Не люблю натовп• 11 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Людям ні. А рашистам потрібні. Це така нація, яка з війною до всіх країн лізе
Вилами по воде• 11 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Він живе в Києві)))
В українську армію він піти не хоче? Активно показати, проти чого він. А тримати сраку в теплі і безпеці - легка справа. Чогось не поїхав ні в Грузію, ні в Абхазію. Ще скажіть, що цей ’біженець ’ живе за рахунок держави? Як та російська блогерша, що до чоловіка приїхала. Суне гім...но всяке, утримуй його.
Ответ дляВилами по воде
А ти не хочеш піти в армію?
Вилами по воде• 11 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
А ти не хочеш піти в армію?
А ти? Жінки поки що добровільно.
Ідіть разом з цим недоблогером, сміливі диванні воїни
Ответ дляВилами по воде
А ти? Жінки поки що добровільно.
В мене є хороші знайомі,можу влаштувати.А я?Я про армію нічого не згадував.Це ви починаєте з дивана,піднімати ці питання.
Да_Я_ТакаЯ_• 11 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
З чого ж це воно так...???
не знаю, якщо чесно, але справді повітря не дуже, була на вулиці. Пише, що індекс якості 103.4((
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Щось,якісь часточки є в повітрі.Що саме,всі мовчать.Крутять телемарафон.