мадамГрицацуева• 20 января 2024
Житло, квартири
Купити квартиру стає все більш складніше, оскільки ціни ростуть. Хочу купити 1 кімнатну з ремонтом більш менш (житловий стан) не в старому фонді. Ціна на таку, чк хочу я це 40-45 тис.$ Місто 300.тис населення. Які у вас ціни на 1 кімнатну квартиру не убиту і місто?
люблю_тортики• 20 января 2024
Ответ дляСкляна миша
5 тыс. долл. Недавно трешку на 9м этаже без лифта продавали за 5,9 тыс. Но вам сюда не надо...
Може якраз там автор і шукає? Дивні питання ставить…
Паспортний стіл• 20 января 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Помиляєтесь, дуже ціни виросли
На що? І на скільки? Продавали квартиру пів року тому свекри. Район північного ринку. Трикімнатна 40 тисяч, ремонт- житловий стан. Все було чисто і охайно, жили квартиранти до останнього.
СкрипяСердцем• 20 января 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
да, есть правда высокие этажи в основновном остались, скорее всего многие кто выплачивал рассрочку в войну расторгли контракты. Потому что до войны на старте продаж очередь стояла с ночи под отделом однушки выбирать. А сейчас оказывается есть свободные в сданных домах
Дякую.
Паспортний стіл• 20 января 2024
Новобудова одна ціна, вторинний ринок-інша. Від міста залежить. Багато нюансів. І не знаю навіщо зараз щось купувати в Україні
Мишка-шалунишка• 20 января 2024
Сейчас можно купить в Киеве, на этапе строительства 500 дол за квадрат. Ремонт бюджетный, думаю можно ок 300 дол за квадрат. Итого 35 метров с ремонтом 28000. Плюс мебель и техника
Упругая попка• 20 января 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
В мене місто 215 тис населення, однушки з ремонтом 55-60 тис $. Я була в шоці як подивилась на ціни, бо вони за минулий рік дуже виросли.
Я не розумію як ростуть ціни в баксах на житло в країні де іде війна… якби у мене було своє, я б радістю продала
мадамГрицацуева
• 20 января 2024
Ответ дляУпругая попка
Ну продали, а далі куди в поле в палатках жити?
Коренная киевлянка• 20 января 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Там фількина грамота, і ріелтори кидають заманухи багато, а як до справи то...печалька
Ну якось так
жижифреймут• 20 января 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
И где это такие цены в Киеве?
Нет давно уже…. Разве что какие-то недострои, которые уже 10 лет стоят брошенные. Так это выброшенные деньги просто. У нормальных застройщиков и то, что реально строится -нет таких цен уже давно.
Елена 1919• 20 января 2024
5 тысяч с ремонтом в старом фонде.Кривой Рог.однушка,хрущ.в девятиэтажек до 10 тысяч
Хропочка з гривкою• 20 января 2024
Ответ дляПаспортний стіл
От за цих пів року виросли. Зайдіть на олх, прозрієте
Мишка-шалунишка• 20 января 2024
Ответ дляжижифреймут
И где это такие цены в Киеве?
Открывайте олх, ищите. За лето выгнали секцию дома.
Патриоточка• 20 января 2024
Ответ дляСтервочка
Купила за 50 тис в Болгарії
70 кв м ремонт ( без меблів ще )
Вид на гори
Радію
70 кв м ремонт ( без меблів ще )
Вид на гори
Радію
А реальних скільки метрів?
Червона калина• 20 января 2024
Ответ дляПатриоточка
А реальних скільки метрів?
а не реальные - это как?
Патриоточка• 20 января 2024
Ответ дляЧервона калина
а не реальные - это как?
Я ж написала покупцю, вона повинна бути в курсі, якщо дійсно купувала.
Червона калина• 20 января 2024
Ответ дляПатриоточка
да я вижу что не мне... но мне интересно(
Патриоточка• 20 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Бо в Болгарії площу рахують інакше. За документами 70-80, але там враховані і частини сходової клітини, і частини загальних кутів будинку. В результаті від площі 77 кв м можна спокійно віднімати 20 квадратів, щоб перевести в розуміння за нашими стандартами. Тому квартири по 35-38 квадратів в Болгарії мене дивують, уявляю, що там за конура. У мене одна квартира 77 кв, інша 74кв, вони і близько не такої реальної площі.
Горда пташка• 20 января 2024
Ответ длялюблю_тортики
Серйозно, ми звідти квартиру купили. І знімали теж з олх. Все гуд. Ніхто нікого не кинув )
А я будинок знайшла. Мені ріелтор його навіть не запропонував. Там нюанси були. Але я наполягла на перегляді. Всі питання вирішили, купили.
Стервочка• 20 января 2024
Ответ дляПатриоточка
А реальних скільки метрів?
Так то реальні
Ну балкон 6 сюди ж
Патриоточка• 20 января 2024
Ответ дляСтервочка
Так то реальні
Ну балкон 6 сюди ж
Ага, ну-ну. У всіх частини від будинку та сходової клітини входять, а у вас ні? Ви на особливих умовах? Переміряйте. Балкон -це входить в площу.
Стервочка• 20 января 2024
Ответ дляПатриоточка
Це будинок на 4 квартири
Які частини будинку?
В мене вхід з вулиці зразу в мою квартиру
На другому поверсі тільки спальня з балконом, сходи тільки мої
Що міряти ?
Які частини будинку?
Що міряти ?
Патриоточка• 20 января 2024
Ответ дляСтервочка
Це будинок на 4 квартири
Які частини будинку?
Що міряти ?
Які частини будинку?
Що міряти ?
Не розказуйте казки.
Навіть, якщо будинок повністю ваш, то все одно буде неспівпадіння з реальними метрами і метрами в документах.
Стервочка• 20 января 2024
Ответ дляПатриоточка
Не розказуйте казки.
Приїздіть, переміряєте
Скинути адресу ?
Патриоточка• 20 января 2024
Ответ дляСтервочка
Приїздіть, переміряєте
Скинути адресу ?
Та нащо воно мені треба. Я будинків вже безліч передивилася, як і апартаментів, воно за принципом підрахунків не може теоретично навіть співпасти.
Стервочка• 20 января 2024
Ответ дляПатриоточка
Ну ок, як ревізії не буде, то буду спати спокійно 😂
жижифреймут• 20 января 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Застройщик? Какой ЖК?
Или это большая тайна😄