Скокмоно - стокнуно• Изменено 21 января 2024
Батько знайшов у сина брелок
Випадково син залишив рюкзак під ногами, і батько перечепився. Рюкзак чмихнув в коридор і ця підвіска вилетіла. Чоловік в розгубленості, а я впевнена що це просто сучасні приколи у молоді. Син скоро повернеться з вулиці , а ми так і не вирішили чи піднімати цю тему. Поки що поклали на місце, як і було... дівчата, допоможіть як вчинити?
Грабля• 21 января 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
То як правильніше це вияснити?
Повісити на люстру...
СкокоМнеДадите• 21 января 2024
Ответ дляЦідило правди
а чо вы без маникюра,
как домработница, ей богу
А какая должна быть работница, чтоб маникюр с обратной стороны видно?
Ласую колобками• 21 января 2024
Это просто прикол. Хуже, если б радужные единороги или нежные мальчики, и то не факт
Подвійна веселка• 21 января 2024
Если б действительно начала проявляться гомосексуальность, вряд ли б 13-летний подросток гордо нацепил значок и ходил. Мне так почему-то кажется.
Склоняюсь к версии про прикол, купили/поржали
Скокмоно - стокнуно
• 21 января 2024
Ответ дляМилота
А ви у пакетик поклали, щоб не залишати відбитків пальців?
Он был в пакете
Пополняю_Карму• 21 января 2024
Ответ дляЦідило правди
а чо вы без маникюра,
как домработница, ей богу
как вы это определили?
Самая СоветЧиваЯ• 21 января 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Скільки років сину? Бо ’випадково’ прочитала дещо з групи класу дитини, там всі приколи про це, ще й один підписаний був бед гей:)
Бед гай это не гей
Капитанша• 21 января 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
То як правильніше це вияснити?
Ніяк. Покласти назад і тему не чипати.
LoveYouOrNot• 21 января 2024
Автор, воно в пакетику, може то він комусь на подарунок купив? Ну не причепив же собі на рюкзак - вже добре.
ГоловнаЯ• 21 января 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Бед гай это не гей
Да ви шо? Bad gay. Це саме гєй.
LoveYouOrNot• 21 января 2024
А взагалі виглядає тема на тролячу - ззаду ще якийсь брелок в пакетику, зліва пакет посилковий. Так наче фото обзор з Аліекспресу, ще й закордонний, бо обручка на лівій руці. Ай-яй-яй, автор, не продумано.
Сірничок• 21 января 2024
Народ, как вас легко развести🤦🏼♂️
Лох не мамонт.
ЭТО ФОТКА С АЛИЕКСПРЕСС.
Лох не мамонт.
ЭТО ФОТКА С АЛИЕКСПРЕСС.
Сірничок• 21 января 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Дякую вам, що хоть хтось тут при розумі.
Ви праві- фото з відгуків з аліка.
LoveYouOrNot• 21 января 2024
Ответ дляСірничок
Ви праві- фото з відгуків з аліка.
Я думаю, просто не всі вдивляються так детально.
Я перший раз відкрила і закрила. А тоді ще раз - а там значки в пакетиках на задньому плані, пакет збоку, все ясно))
Цікаво, навіщо це таким людям, як автор?
Не пириживай• 21 января 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Gay или guy?
ГоловнаЯ• 21 января 2024
Ответ дляНе пириживай
Gay или guy?
Смішно, але gay:) Вчителька з англійської попросила всіх дітей підписатися іменами, бо геї, абоби, краши...
Відповів всім• 21 января 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
То як правильніше це вияснити?
Може на підлогу кинути, наче випало, і при ньому знайти. Не питати, навіть що це. Віддати просто і подивитись реакцію.