Червона калина• 22 января 2024

Вы первая изменяли или вам?

Что случилось первее: вам изменили(неважно, мастурбация на порно, фантазия о другой, реальная измена)
Или же вы первая изменили, тоже порно или фантазии о Джордже Клуни, или секс с другим, или же вы переспали с женатым мужчиной
Что случилось первее?
Опишите пожалуйста
Результат:
вже голосів: 24
11 (45.83%) Первая изменила я
11 (45.83%) Не знаю
2 (8.33%) Первой изменили мне
100pudov• 22 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Вы сами этот бред придумали или ’британские учёные’?
Думаю, это попытка в маркетинг. Типа, ’Женщины, не смотрите порно! Это вредно! Я лучше! Честно-честно!!!!’

100pudov• 22 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Тому що Мінздрав,не займається вашим здоров´ям.
Это де-факто. А де-юре?
100pudov• 22 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Я тобі зараз поясню,як порно впливає на тебе - колись,ти хотіла чоловіка і для цього,або сама або з подружкою,йшла гуляти,стріляла очима на хлопців,бо тобі хотілося нормальних відносин,живого сексу та кохання.А зараз,ти подивилася порно(сурогат сексу),передьорнула і в тебе немає жодної мотивації,кудись йти з кимось знайомитися,тебе тепер не цікавлять і не збуджують чоловіки,а збуджують і цікавлять картинки в моніторі або на екрані.Ось який зв´язок.Зараз ця проблема ахова і в чоловіків і в жінок.Просто мало хто розуміє що відбувається.Купа молодих імпотентів та фригідних дівчат,ось що означає порно - залежність.
А не то, шо все вокруг залиты кортизолом по уши? Не?
Іллюха Перчик• 22 января 2024
Ответ для100pudov
Від цього не буде імпотенції.
100pudov• 22 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Від цього не буде імпотенції.
То у вас просто кортизола нормально не было.
Іллюха Перчик• 22 января 2024
Ответ для100pudov
Погоджуся з вами,що якщо в тебе нормально кортизола то сексу не хочеться.
100pudov• 22 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Та отож!
100pudov• 22 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Кстати, Иллюх, хоть аву себе поставь какую, раз уж без ононима себя тут рекламируешь.
Іллюха Перчик• 22 января 2024
Ответ для100pudov
А що тобі не подобається моя картінка?

100pudov• 22 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
А що тобі не подобається моя картінка?
Ніт.
Іллюха Перчик• 22 января 2024
Ответ для100pudov
Ніт.
А чому то ж кайфова.
100pudov• 22 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
А чому то ж кайфова.
Там дефолтний узор та все. Ави немає.
Іллюха Перчик• 22 января 2024
Ответ для100pudov
Там дефолтний узор та все. Ави немає.
А ти хочеш прямо мене побачити?Скільки тобі років?
100pudov• 22 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Навіщо питаєшь? Щоби що?)