Люблю кетчуп• 24 января 2024
Потовиділення
Дівчатка, любі, порадьте засіб від поту. Вже немає сил, постійно мокро під руками, навіть у мороз мокра футболка. Раніше купувала dry dry впринципі спочатку був результат, навіть літом сухенька футболка, потім перестав працювати.
Ряженка• 24 января 2024
Я комплексно подхожу . Начала пить макросорб ( это такой порошок внутрь от чойз) пот становится меньше вонять
Дезодорант только антиперспиранты.
Ну и уколоть ботокс как уже писали .
Дезодорант только антиперспиранты.
Ну и уколоть ботокс как уже писали .
Люблю кетчуп
• 24 января 2024
Ответ дляРяженка
Дезодорант только антиперспиранты.
Ну и уколоть ботокс как уже писали .
Дезодорант только антиперспиранты.
Ну и уколоть ботокс как уже писали .
Питання більше не в запаху, а в постійних мокрих п´ятнах. Про ботокс навіть не задумувалася. Дякую
Шиворот Навыворот• 24 января 2024
В мене те ж саме, як же дістало йдеш по вулиці в мороз а під пахвами мокро
Так мерзну через це
Мені радять ботокс але переживаю що це може нашкодити
Так мерзну через це
Мальчун-задирун• 24 января 2024
Была такая же проблема, как и у вас, автор. А с этим дезиком кайф! Дорого, конечно, еще и 15мл всего, но пользуюсь раз в 6-7 дней, очень медленно расходуется. Советую!
Люблю кетчуп
• 24 января 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Дякую! Пішла читати