Стрекозей• 27 января 2024
Вічна класика. Фільми.
Вкотре із задоволенням подивилась "Особистий охоронець" із Кевіном Костнером і Уітні Х´юстон. Які фільми передивляєтесь час від часу? Що порадите подивитись із красивими акторами, гарним сюжетом, історіями кохання?
Любви вам!• 27 января 2024
Ответ дляУма Палата
Зелена миля, зелена книга дивлюсь іноді. 1+1
Раз в аів року передивляюсь ці фільми
Любви вам!• 27 января 2024
Ще подобаються Король говорить, достукатись до небес, красуня, білий полон, трилогія планета мавп про Цезаря
Стрекозей
• 27 января 2024
Ответ дляНе служанка
Єдине що можу передивлятися мультик Ранго
Я мультики не дуже люблю, а от фільми можу через деякий час передивитися. З часом забуваються деякі моменти, щось нове знаходиш для себе або сприймається по-іншому один і той самий фільм.
ЛолитаНеРазлита• 27 января 2024
Шоколад, Дом у озера, Вам письмо, Неспящие в Сиетле, Кей и Лео, Французкий поцелуй, Амели, люблю хеппи энд)
Стрекозей
• 27 января 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Я теж люблю хеппі енди, однак фільми без них залишають більший післясмак.
Залетна Я тут• 27 января 2024
Із старого ’Чоловік і жінка’ Лелуша. Трентин’ян, Анук Еме, чарівна музыка Франсіса Лея, кохання і секс без навіть поцілунків, геніальна робота
ЛолитаНеРазлита• 27 января 2024
Ответ дляСтрекозей
Не знаю, в жизни и так невесело, так хоть сказку посмотришь)
Стрекозей
• 27 января 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Так, згодна, просто настрій буває різний. Колись хочеться і драму подивитись.
Я_канеша_извиняюсь• 27 января 2024
Ответ дляДивне створіння
А я Телохранитель так и не смотрела ни разу
Советую.
Стрекозей
• 27 января 2024
Ответ дляДивне створіння
Подивіться) Мені дуже подобається Кевін Костнер
ЛолитаНеРазлита• 27 января 2024
Ответ дляСтрекозей
Тогда Дневник памяти
Стрекозей
• 27 января 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Тогда Дневник памяти
Бачила, гарний фільм.
Цукрові вишні• 27 января 2024
Із романтичних фільмів - Мама Міа!, Арлетт, Людина за бортом (старий із Куртом Расселом).
Ашолюдискажуть• 27 января 2024
Раз в кілька років Термінатора перші дві частини можу глянути або інші старі фільми того часу, Гаррі Поттера.
Найчастіше комедію Оскар зі Сталлоне, вона гарно настрій піднімає
Сучасний ні один фільм не захотілося передивлятись
Стрекозей
• 27 января 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Комедія зі Сталлоне - це цікаво) Подивлюсь
Налитое яблочко• 27 января 2024
назад в будущее, гордость и предубеждение именно с колином фертом, между небом и землей, история вечной любви, вам письмо, укрощение строптивого, безумно влюбленный, пока ты спал, мисс конгениальность, свадебный переполох, как отделаться от парня за 10 дней, отпуск по обмену, реальная любовь, чего хотят женщины, легкое поведение, полночь в париже
но у меня вообще с современными фильмами не складывается) бросаю максимум через пол часа, а если досмотрела, то пересмотреть не тянет.
Стрекозей
• 27 января 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Сучасні мені теж не дуже, тому і написала про вічну класику.
Жирафовое варьенье• 27 января 2024
ОБОЖАЮ КИАну ривза - на гребне волны... прогулка в облаках... скорось..адвокат дьявола...
Стрекозей
• 27 января 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
О, так) Теж дуже люблю фільми з його участю.
Укр_жіночка• 27 января 2024
Мосты округа Медисон
Осень в Нью-Йорке
Дневник памяти
Легенды осени
Знакомьтесь, Джо Блек
Титаник)
Дикая орхидея
Осень в Нью-Йорке
Дневник памяти
Легенды осени
Знакомьтесь, Джо Блек
Титаник)
Дикая орхидея
Ашолюдискажуть• 27 января 2024
Ответ дляСтрекозей
О, навіть вам заздрю, подивитись вперше, вона шикарна )
Стрекозей
• 27 января 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Мосты округа Медисон
Осень в Нью-Йорке
Дневник памяти
Легенды осени
Знакомьтесь, Джо Блек
Титаник)
Дикая орхидея
Осень в Нью-Йорке
Дневник памяти
Легенды осени
Знакомьтесь, Джо Блек
Титаник)
Дикая орхидея
Мости округа Медісон - один з фільмів, які періодично переглядаю. Чудовий!