Тра Ля Ля• 30 января 2024
В мене виділення по типу молочниці. Як лікувати чоловіка?
Гінеколог сказала що такі виділення моя мікрофлора від дисбактеріозу. Сказала, якщо прям будуть сильно не подобатись виділення, ставити свічки (продексін). Пройшло 2 міс, хочу, все ж таки, купити свічки, поставити. І думаю як лікувати чоловіка...🤪 підкажіть, будь ласочка
А Я Самая Самая• 30 января 2024
Як правило існують лікувальні препарати у різних формах, для жінок свічки, для чоловіків мазі. Але ж воно нічого не дасть.
Тра Ля Ля
• 30 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Чому?
А Я Самая Самая• 30 января 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Чому?
Якби було все так просто, то можна було б просто помитися. В чому лікування, якщо діюча речовина просто накладається на шкіру? Ви ж не шкірне поверхневе захворювання лікуєте, а якісь гриби чи інфекцію. Сенс в тому накладанні мазі, яка зітреться через п´ятнадцять хвилин.
ДА да да• 30 января 2024
Ответ дляЖдушечка
А зачем его лечить, вы чем то больны?Дисбактериоз это не болезнь.
Дисбактериоз влагалища - это патологическое состояние. И его нужно лечить
Ждушечка• 30 января 2024
Ответ дляДА да да
У мужа тоже дисбактериоз влагалища?
Освічую темряву• 30 января 2024
Колись були проблеми. То гінеколог призначила свічки мені і щось чоловіку.