КротоТо• сегодня в 00:04
Подзвонила колишня мого теперішнього))) зі скандалом, на що вони розраховують?
Просто цікаво?
Суть скандалу така що через мене їх донька не поїхала на турнір по тенісу, бо на нас він витрачає всі гроші, а дитині на теніс немає і я така перетака. Чесно, мені з неї смішно.
Щодо тенісу, цим всім займається і повністю оплачує мій чоловік, а на турнір вона не поїхала через те що більше місяця прохворіла і вона це прекрасно розуміє і знає.
Я підозрюю що це через те що чоловік перестав їй давати гроші а ля на дитину, замість цього все оплачує і купує сам.
Теперр вона не може за його гроші звозити обох своїх дітей на море, не може накидати в корзину речей для себе і іншої доньки , попросити доньку скинути татові скрін щоб він все оплатив, а винна, бляха я.
Я от реально не розумію, для чого вона мені дзвонила, щоби що?
КротоТо
• сегодня в 00:07
Ответ дляАлина-1240
Считайте предупредить) вас такое же постигнет
Якоє же?
Алина-1240• сегодня в 00:08
Ответ дляКротоТо
Якоє же?
Люди ведь не меняются, а период игры-демонстрации недолог
КротоТо
• сегодня в 00:09
Ответ дляАлина-1240
Придет момент, и вы останетесь без денег
Чому це я маю залишитись без дєнєг?
Якої ігри- демонстрації?
Алина-1240• сегодня в 00:10
Ответ дляКротоТо
Чому це я маю залишитись без дєнєг?
Якої ігри- демонстрації?
В начале отношений люди стараются показать себя с лучшей стороны)))
КротоТо
• сегодня в 00:10
Ответ дляАлина-1240
Начало отношеній було 8 років тому
Я не тону• сегодня в 00:12
Ответ дляКротоТо
Начало отношеній було 8 років тому
А у бывшей? Сколько они прожили вместе?
КротоТо
• сегодня в 00:12
Ответ дляЯ не тону
А у бывшей? Сколько они прожили вместе?
4 роки
КротоТо
• сегодня в 00:13
Ответ дляЧудо в декрете
Може йому хоч третя нормальна попадеться))
Може
Бо з ваших всіх нормальна не попадеться нікому
Благоуханочка• сегодня в 00:14
Мне кажется, что уже была ваша подобная тема, но не про турнир, а в целом эта ситуация в семье.
іронічна антитеза• сегодня в 00:16
Ответ дляКротоТо
Може
Да забейте, пусть все вопросы с отцом ребенка решает. Дура какая-то звонить жене бм, чтобы высказать что-то там свое наболевшее.
КротоТо
• сегодня в 00:16
Ответ дляНагайна
А алименты ваш муж платит? Помимо покупок?
Не платить бо вона ніколи на них не подавала, він завжди давав без цього досить хороші суми і подавати не було потреби.
Чудо в декрете• сегодня в 00:16
Ответ дляКротоТо
Може
Та краще нікому, ніж таке як ви
КротоТо
• сегодня в 00:17
Ответ дляіронічна антитеза
Та я її заблокувала, йому все розказала, він сказав: нехай йде на х…
Але я ніколи з нею не спілкувалась, вона попросила в доньки мій номер і ото вирішила влаштувати розборки. Єбо бо
КротоТо
• сегодня в 00:18
Ответ дляЧудо в декрете
Та краще нікому, ніж таке як ви
Вас жаба задавила що хтось дитині може оплатити теніс чи чого вас так криє?
Атятя_тётя• сегодня в 00:19
Ответ дляКротоТо
Чому це я маю залишитись без дєнєг?
Якої ігри- демонстрації?
Коли чоловік перестане давати гроші Вам- бившій
Нагайна• сегодня в 00:19
Ответ дляКротоТо
Ну так помимо покупок по своему усмотрению есть же еще базовые расходы. Еда, коммуналка, одежда, проезд, медицина как минимум. Кружки, дни рождения друзей, хобби, донаты в игру и т.д. Алименты платить обязательно, даже если она не подавала, даже если ему не хочется, и даже если вы против.
КротоТо
• сегодня в 00:20
Ответ дляАтятя_тётя
Мій чоловік не моє джерело доходу
Атятя_тётя• сегодня в 00:21
Ответ дляКротоТо
Мій чоловік не моє джерело доходу
Ну тоді чого Ви так хвилюватися на що вона витрачає його гроші
Чудо в декрете• сегодня в 00:22
Ответ дляКротоТо
Криє тут тільки вас.
Нехай ваш чоловік знайде собі нормальну жінку
КротоТо
• сегодня в 00:23
Ответ дляНагайна
Одяг, проїзд, гуртки, школу, хоббі, дні народження оплачує він з літа.
До того він давав на це все гроші і давав значно більше.
Останньою каплею стало те що вона мала їхати на море, обговорили один готель і термін 14 днів, в результаті поїхали на тиждень в готель який в двічі гірший, бо дітей в неї двоє, за іншу дитину немає кому платити. Це була остання ситуація, до тгго ще таких було з десят
КротоТо
• сегодня в 00:24
Ответ дляАтятя_тётя
А ви не хвилюйтесь за свого чоловіка?
Нагайна• сегодня в 00:26
Ответ дляКротоТо
Так заберите бедную девочку к себе, чтоб её сестра не объедала и чтоб мать на ней не экономила.
КротоТо
• сегодня в 00:24
Ответ дляЧудо в декрете
Криє тут тільки вас.
У вас нік вам підходить)))
Анонім-ка• сегодня в 00:24
Ответ дляАлина-1240
И с двумя детьми