Бабуся Бетман• 30 января 2024

Де вигідніше обміняти гроші - у банку чи в обмінному пункті?

У Києві.
Грибной_Дождик• 30 января 2024
В пункті

Хлопаю ресницами• 30 января 2024
Там де курс на данний момент вигідніший
Тишком нишком• 30 января 2024
У банку кращий курс, але купюри старі зразка 1996 року який вже мало де приймають, часто дуже зношені. І там малі суми, видають із тих які принесли люди. В обміннику трішки вищий курс але нормальні купюри. Обирати вам. Може повезти з банком, може вийти промах з курсом обміннника.
автор Бабуся Бетман • 30 января 2024
У мене ще й декілька 96 року.
Боюся, що не приймають в обмінному пункті або обміняють лише з комісією.
Чи потрібно при обміні касиру казати, що у мене купюри давніх років?
Тишком нишком• 30 января 2024
Ответ дляБабуся Бетман
У мене ще й декілька 96 року.
У нас було кілька купюр 96 року, які продавець відмовився брати. В одному обміннику побачили що старі і хотіли тільки з комісією. В іншому прийняли без питань. Тут на кого натрапите. Але я бі радила їх здати зараз, а не зберігати далі.
КаРаКаТиЦа• 30 января 2024
В проверенном пункте
Каляка маляка• 30 января 2024
В пункте
Не їм після шостої• 30 января 2024
Ответ дляБабуся Бетман
У мене ще й декілька 96 року.
Нет никаких ограничений! Это развод для лохов, отказ от приёма и комиссия за такие купюры! Комиссия может быть лишь за ветхие купюры и то, везде разная, поэтому не стоит сдавать с комиссией в первом попавшемся . Поэтому не будьте му-му, берите и идите менять, не примут в одном, то примут в другом. У меня была купюра 1996 года, с пятнами, ни один терминал не брал, в обменке крутили носом, но зная, что отказать не имеют права, красиво,, съехали,, с темы, что купюра ветхая и её примут только в банке. В банке тоже сначала покрутили, а потом молча приняли и без всяких комиссий. Делов то было на пять минут. Боитесь ити в обменку или кассу банка, воспользуйтесь терминалом и обменяйте на гривну, которая ляжет вам на карту.