Плакулька• 01 февраля 2024
Заміна скла в міжкімнатних дверях
Тріснуло скло в міжкімнатних дверях, чи то діти гучно грюкнули, чи що, але вийняли скло, щоб не вилетіло, тепер не можу знайти хто займається такими питаннями, його взагалі міняють чи тільки двері нові шукати?
Плакулька
• 01 февраля 2024
Ответ дляТракторні війська
Яка фабрика виробник?
Без поняття, це орендована квартира, ремонту років сім мабуть
Плакулька
• 01 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Якщо скло всередині, то розбирати двері, клеїти. Тис 3000
мені здається, нові двері дешевше коштують
Плакулька
• 01 февраля 2024
Ответ дляТракторні війська
А запитати у власників
що саме запитати? Де знайти людину що вставляє скло у двері? Вони вже два роки у Англії, їм не видно звідти
Мао_Мяо• 01 февраля 2024
Ответ дляПлакулька
Дати оголошення в місцевих групах про послуги чи роботу.
Шкідлива молекула• 01 февраля 2024
Ответ дляПлакулька
Подивіться) будете здивовані
Шкідлива молекула• 01 февраля 2024
Ответ дляПлакулька
Подивилася, такого типу двері 2-3,5 тис коштують
Купіть нові.
Тільки треба ще замовити доставку, врізку петель, замків та установку двері
ДелиВерка• 01 февраля 2024
Ответ дляПлакулька
Дивлячись які двері))
Губка Боб• 01 февраля 2024
Залежить від того, які двері. Дізнайтеся що за виробник, можливо полотно можна купити і будуть нові двері.