Я_не_аноним_100%• 03 февраля 2024

У кого косоокість? Зайдіть

Як Вам живеться ? Чи є комплекси? Чи заважає? І чи помічають люди? Хтось колись про це казав ? Як самооцінка в загальному ?

Анонімно, давайте поговоримо ?
Единорог помог• 03 февраля 2024
А Ви вже тут щось подібне питали?
Бо пам´ятаю принаймні 2 подобні теми, де дівчина викладала фото карих очей. Косоокість там була помітна лише зі штангенциркулем. А насправді просто були трошечки несиметричні очі (це якщо придивлятися до фото саме очей), а несиметричність є у кожної людини.
Сірничок• 03 февраля 2024
У сына ассигматизм. До операции ещё дорости нужно- переживаю . Добавлю к теме опрос если была операция, какой результат?
Лана-22• 03 февраля 2024
Операцію робили у 8 років, був хороший результат. Зараз вже знов трішки помітно майже 12р. Будемо робити в 16 р. Повторно.
автор Я_не_аноним_100% • 03 февраля 2024
Ответ дляСірничок
А збіжна чи розбіжна? У мене також астигматизм
Ответ дляЕдинорог помог
А Ви вже тут щось подібне питали?
Не знаю, я тут декілька місяців
Видна міленіалка• 03 февраля 2024
Ответ дляСірничок
А что вам врач говорит, когда оперировать нужно?
Мальовнича даль• 03 февраля 2024
У меня левый глаз такой. Замечает только окулист на диагностике, сразу нервничают типа а вы знаете, это вот может быть признаком чего то нехорошего? Знаю. Косметически это никак не проявляет себя, наверное вот как писали выше. Да и вообще увидели это перед лазерной коррекцией первый раз на такой хорошей диагностике ))
ТочноБудет• 03 февраля 2024
Ответ дляМальовнича даль
А что может быть не хорошее?