Шкідлива молекула• 07 февраля 2024

Пляма на личку новонародженого

Народилась дитина з такою червоною плямкою, ніби судинки. Уже місяць, не проходить. Сімейна каже: спостерігати, але воно збільшується разом з личком..
Можливо, було таке в когось? Що робили?
Папобус• 07 февраля 2024
Гемангеома чи якось так називається, у знайомих було схоже

автор Шкідлива молекула • 07 февраля 2024
Дивно, кому смішно навіть з цієї теми((
Ответ дляПапобус
Що робили?
Сама купляю квіти• 07 февраля 2024
У моєї малої було над оком,я надушила в родах.Боже,як я плакала,хвилювалася що так і залишиться,але пройшло за декілька місяців
Папобус• 07 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Що робили?
В одних операція була, в інших само пройшло
Неместная Я• 07 февраля 2024
Покажите дерматологу, если гемангиома, то чем раньше начнете лечение, тем больше шансов обойтись без операции, почитайте фб богомолец, она много об этой проблеме пишет
Ответ дляСама купляю квіти
Збільшувалось? Просто щічки ростуть і пляма теж більша

tushka123• 07 февраля 2024
Вам не к семейному, а к дерматологу и сосудистому хирургу нужео сходить. Это похоже на гемангиому по фото, а что оно на самом деле, только врач скажет.
ЭтаваНиМожетБыть• 07 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Дивно, кому смішно навіть з цієї теми((
Не звертайте увагу на неадекватних. Спостерігайте поки.
Бутербродница• 07 февраля 2024
К хирургу сходите
Два-три тижні і фсьо• 07 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Що робили?
Якщо видно, що це судини, то поки нічого не робити. Трохи підросте і буде зрозуміло точно, якщо це гемангіома, то вона лазером видаляється без проблем
Ответ дляtushka123
Сімейна ще й дерматолог, вона сказала спостерігати
Соседушка• 07 февраля 2024
Сходить до дерматолога, або хірурга. Вам все розкажуть.
У подруги дитина народилась з більшою плямою посеред лоба, не памʼятаю як воно називалось. Слідкували. Воно поступово ставало не таким яскравим. В колір шкіри стала десь коли малій роки 2 вже було. Але знов проявлялась коли мала починала плакати.
Сама купляю квіти• 07 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Ні,просто червоне було на повікі,велика така пляма.Коли вона плакала,то краснішало ще більше
175см55кг19лет (она)• 07 февраля 2024
в донькі було між бровами як 1коп. монета. пройшло повністю у 2роки десь.
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Дякую. Так, видно сплетіння судинок
Дякую за відповіді, заспокоїли… будемо спостерігати
Локшина на вухах• 07 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Дивно, кому смішно навіть з цієї теми((
автор не переживайте, у моей двоюродной сестры было прям на переносице (как точка индийская) - удалили в года 2, незаметный маленький рубчик, так это давно было... а сейчас шлифовки т.д. - все будет хорошо. А у коллеги у ребенка было прям на пупике - оно исчезло. Все будет хорошо!!
Курочка-чубаточка• 07 февраля 2024
Дайте, будь ласка, чітке фото

Неместная Я• 07 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Сами себя успокоили, неверный вывод сделали. Еще раз- покажите специалисту, а не семейному, которая и дерматолог, и еще кучу себе специализаций приписала!!!!
Файна_зупка• 07 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Дякую. Так, видно сплетіння судинок
Зараз шкіра тонесенька, тому просвічують судинки. З дорослішанням пляма стане блідою і зовсім зникне. Контролювати, щоб не змінювалася і не виступала над шкірою
Ответ дляЛокшина на вухах
Дякую)
Вероятненько• 07 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Вірно каже, вона може зникнуть.
Після року вже будете думати, якщо не зникне.
В нас було на ніжці, зникло.
все по ГОСТу!• 07 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
В мого сина на лобі така була, червона пляма, як плакав, то темніше ставала, велика. Лікар казала що то наділено, і воно глибоко під шкірою, бо складні пологи були, він крупний народився, 4200. Наче в школі я вже й не помічала, чи була, чи ні. Зараз йому 20, немає нічого.
Ответ дляНеместная Я
Вона нічого не приписувала, а є дерматологом. Доказовий лікар
Невгамовна Бу• 07 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Що робили?
Удаляли. Она может расти.
Щаслива Я• 07 февраля 2024
Гемангіома. Нам казали казали чекати до року, але якщо збільшується, то зверніться до лікаря
Большой секретик• 07 февраля 2024
Гемангиома или невус(родинка).Гемангиомы могут сами уходить или убирают.
Plushaa• 07 февраля 2024
У моей была на спине. Сказали обвести на файле ручкой и смотреть, если она не растет - ничего не делать. Пройдет само (и таки прошло в нашем случае, годам к трем без следа) если увеличивается, либо если на лице и они бывают большие и их наличие доставляет дискомфорт - то удаляют
nata84• 07 февраля 2024
Сыну на носу удаляли,5 минут дела,была с рождения,а удалили в 7 лет