НичеНипанимаю• 09 февраля 2024

Купила помаду мак практически за 900

Изменили формулу и на губах уже вижу теплый оттенок, а не как я хотела - холодный .. Что вы в таком случае делаете с косметикой , если толком не подошла , а она вот только купленная, новая .. так жалко , не выбрасывать же. А продажи на олх сейчас совсем не идут
Слава Українi• 09 февраля 2024
Ответ дляБочка порохУ
Захотити выкинуть попрошу для себя какую то помаду, не обязательно мак.
Зараз настільки хороший вибір в Ева недорогих помад, блисків - від 60 грн влітку були від укр.брендів. Я от купила від Lamel всього за 70 грн гелевий нюдовий олівчик для губ, не натішусь - стійкий, модний ! І блиск для губ за 60 грн від Glambee. Слідкуйте за акціями в Еві, замовляйте на магазин, там від 300 грн безоплатна доставка! Бажаю вдалого вибору!

Кузякин• 09 февраля 2024
Ответ дляСлава Українi
Ви знаєте, хоч я і гидую чужими помадами, тушшю і т.п, але насправді одна візажист купує щоб потім зрізати ножем верх, де були чужі губи, і пензликом потроху малює. Сама колись купила на всі гроші омріяний дорогий крем, але він не підійшов. Продала за копійки, не жалкую. Так би скис ) І сама колись купила тонак Армані - теж копійки, на рік стало. А зараз опустилась до тонального від Eveline. Звісно після люксу не те, але загалом цілком нормальний крем доя комбі-типу
Я продала и отдала около сотни помад б/у за несколько лет) Поэтому знаю о чем говорю.
Помидорина• 09 февраля 2024
Ответ дляСлава Українi
У мене факапи лише з засобами для брів. Купила мило для брів - одне просто видно, хоча фіксує, друге не видно, але і не фіксує. Олівець від Олі Полякової - чудовий по якості, але ціна 250 грн і стерся за 1,5 місяці (( Великий розхід. Ці всі тату-маркери що мають волосками малювати. Кожен по 300-400 грн, все в топку. Малюють рижо, жирно, неохайний... Тінями криво виходить, тіні від Anastasia BHills, USA
У LUMENE класні, в мейбелін є один (з одного боку силіконова щіточка, з іншого- віск-олівець)
Накладні мюслі• 09 февраля 2024
Ответ дляСлава Українi
Є спеціальні розбавлялки кольору у тональних (у Діани Суворової бачила). Бо темний тонах то дійсно проблема ) А помада якщо рік полежить без діла, то потім може і сподобатись ) У мене так була печаль з Шанель. Подарували, а відтінок не зайшов. То я її на кольоровий Олівець наносила, щоб не пропала. Це теж коректує колір. Аж якось не почула ’яка красива помада’ 😂
Да бывало и несколько смешивала и карандаш под низ на все губы тоже меняет цвет.
Только тут читаю о продаже б/у косметики, но у кого есть деньги - не купит, только если намного дешевле для тех у кого нет , так проще карандаш под низ
Бочка порохУ• 09 февраля 2024
Ответ дляСлава Українi
Дякую, тому что користуюся одною і одним відтінком. Так набридло. Купувала пробнік в Ейвон так і не нашла собі нічого.
Слава Українi• 09 февраля 2024
Ответ дляПомидорина
Дякую ) спробую !
Бджолина королева• 09 февраля 2024
Ответ дляЛепешечка
Офигеть! Мне 42 года, живу во Львовской области и про журнал не знала 🤯
Полонизмы.
Слава Українi• 09 февраля 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Я колись купувала б/у люкс за смішні гроші. Просто була цікава якість, тональні в основному. Зараз розумію, що далеко не всі тоналки варті такої ціни. Все індивідуально. Якби ж пробніки були в потрібних відтінках, було б супер ) А от помаду вважаю краще нову купувати, тим паче тушь. Помада за моїми спостереженнями, краще одна люксова, ніж 10 масмаркет. І то все від відтінку залежить. Краще ідеальний масмаркет, нехай дешевий, ніж дорогий люкс який не пасує по кольору. А взагалі, дівчата, бажаю нам та нашим діткам здоров´я та люксу не лише у помадах )) Удачі всім !🤟
Меня много• 09 февраля 2024
Ответ дляБджолина королева
Журнал на украинском, оказывается ’часопис’ (сегодня прочитала на мусорном баке), зеркало- ’люстерко’. Надо же.
Так, люстерко - це маленьке, на рос. - зеркальце, по типу косметичного.

Жена сантехника• 09 февраля 2024
Ответ дляА у нас макарошки
А что, на олх кто- то согласится покупать уже использованную помаду ?)
Если очень дёшево продать,написав, что только тестировалась, могут взять.
Банка з медом• 09 февраля 2024
Ответ дляКузякин
Господи...Да полно людей покупают б/у косметику. Тысячи.
Только здесь читаю, какие все мамкины принцесски и никто не пользуется б/у косметикой. Но реальность другая.
Ну не знаю. То, что в банках, ещё ок бу (тональный, например). Но помады, тушь... потом можно лечить герпес или коньюктивит. Разве что у подруг, мамы бы взяла б/у помаду.
Кузякин• 09 февраля 2024
Ответ дляБанка з медом
Люди разные. Некоторые пользуются и не боятся
А у нас макарошки• 09 февраля 2024
Ответ дляКузякин
Лично я не знаю ни одной , кто бы покупал б\у косметику. И я никогда такое не покупаю, даже при том , что я не мамкина принцесса.
Кузякин• 09 февраля 2024
Ответ дляА у нас макарошки
А все ваши знакомые перед вами отчитываются что и где они покупают?
Слава Українi• 09 февраля 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Жінки загалом мало фарбуються, брови/губи/війки зроблять і красуні ) Б/у я думаю більше початківці візажисти купують, більше щось професійне чи люкс. Хто б купував масмаркет бу я теж не знаю. Але не засуджую у жодному разі.
А у нас макарошки• 09 февраля 2024
Ответ дляКузякин
Да. Мои знакомые делятся со мной какую косметику где купили. Я тоже им рассказываю. Что в этом странного , если речь идёт о женщинах ?
А у нас макарошки• 09 февраля 2024
Ответ дляСлава Українi
Да и я не осуждаю. но на мой взгляд это негигиенично , покупать б\у косметику, а тем более помаду. Лично мне было бы неприятно пользоваться косметикой после кого - то. Про начинающих визажистов вы наверное правы.
Кузякин• 09 февраля 2024
Ответ дляА у нас макарошки
То, что здесь гордиться и хвастаться нечем и не все это будет рассказывать. Ну очевидно же.
А у нас макарошки• 09 февраля 2024
Ответ дляКузякин
Согласна. Как можно хвастаться тем , что кто - то покупает б\у косметику и пользуется ей.