НичеНипанимаю• 09 февраля 2024

Купила помаду мак практически за 900

Изменили формулу и на губах уже вижу теплый оттенок, а не как я хотела - холодный .. Что вы в таком случае делаете с косметикой , если толком не подошла , а она вот только купленная, новая .. так жалко , не выбрасывать же. А продажи на олх сейчас совсем не идут
Вся така шо куди там• 09 февраля 2024
Я просто не покупаю косметику
Почистила зубы - и красавица :)

Шаманю второпях• 09 февраля 2024
Отдаю маме, сестре
Пацака-задирака• 09 февраля 2024
Віддаю чи викидаю. На моєму рахунку 2 викинуті помади Мак(
Та никада в жизни• 09 февраля 2024
Всегда тестирую перед покупкой
Аленький носочек• 09 февраля 2024
Я старий фокус - змішування на дзеркалі - беремо теплу і холодну помади і змішуємо ідеальний відтінок. Сірникова головка однієї і додаємо другу, пензликом змішуємо потрібний відтінок.
Вся така шо куди там• 09 февраля 2024
Ответ дляАленький носочек
По вашей схеме автору придется купить еще одну помаду :))
Смурфетта• 09 февраля 2024
Отдаю или выбрасываю
ПробілНеПрацює• 09 февраля 2024
Ответ дляАленький носочек
Лучше другую новую нормальную купить, не в 90е же живем
Аленький носочек• 09 февраля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Так їз завжди мішок, тих помад. Ну не одна ж точно. І не треба прям один бренд, все змішується зі всім.

Меня много• 09 февраля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Ще люстерко, рідину для дезінфекції й ватні диски, щоб замес витирати, та самі сірники
Пригощаю кашею• 09 февраля 2024
Вы вслепую покупали ?
Істеріомама• 09 февраля 2024
Я теж на днях скупилася онлайн, не те що хотіла, але прийняте. Спробуйте продати, може хтось візьме спробувати собі.
Carin• 09 февраля 2024
Подарите кому-то из родных-подруг, как начатые помады продавать - я хз.
Радикальная• 09 февраля 2024
Ответ дляМеня много
а зачем такие сложности? двумя сразу покрасить нельзя?
@dres Odessa• 09 февраля 2024
Ответ дляCarin
Та всё продают и крема и помады и всякую дребедень.Если на шару, то со свистом улетает.
А у нас макарошки• 09 февраля 2024
А что, на олх кто- то согласится покупать уже использованную помаду ?)
Семенівни сусідка• 09 февраля 2024
На такой случай есть помады ’корректоры’: одна мертвецки серая, другая очень теплая нюдовая. Смешиваю по настроению с другими помадами до нужного оттенка.
Так же и с тональными.
Бджолина королева• 09 февраля 2024
Ответ дляМеня много
Журнал на украинском, оказывается ’часопис’ (сегодня прочитала на мусорном баке), зеркало- ’люстерко’. Надо же.
Летчица• 09 февраля 2024
Не психую с помадами за 900
Покупаю в США на распродажах - 4-5$. Mac, nyx.
И выкинуть не жалко.
Люблю эсте лаудер, но $20 жалко

Я на хвилинку• 09 февраля 2024
А у меня несколько выброшенных и отданных новых лайнеров для стрелок. Так и не получилось ничего
Бочка порохУ• 09 февраля 2024
Захотити выкинуть попрошу для себя какую то помаду, не обязательно мак.
Missdior_22• 09 февраля 2024
Віддайте тут комусь
Слава Українi• 09 февраля 2024
Ответ дляМеня много
Я інколи так роблю в середині кришки якихось тіней, які збираюсь викидати. А взагалі купіть на Алі палітру для змішування, коштує копійки, миється плином за 1сек
Слава Українi• 09 февраля 2024
У мене факапи лише з засобами для брів. Купила мило для брів - одне просто видно, хоча фіксує, друге не видно, але і не фіксує. Олівець від Олі Полякової - чудовий по якості, але ціна 250 грн і стерся за 1,5 місяці (( Великий розхід. Ці всі тату-маркери що мають волосками малювати. Кожен по 300-400 грн, все в топку. Малюють рижо, жирно, неохайний... Тінями криво виходить, тіні від Anastasia BHills, USA
Слава Українi• 09 февраля 2024
З помадами якщо щось набридає, я просто зверху додаючи топпер. І губи більші стать, і вологі, і самі топери є як прозорі, так і з відтінками. А аромати.... Полуничка, банан ) Ех) Топер самий дешевий і крутий який купила цього року - Lamel, Україна. Десь 150грн
Кузякин• 09 февраля 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Господи...Да полно людей покупают б/у косметику. Тысячи.
Только здесь читаю, какие все мамкины принцесски и никто не пользуется б/у косметикой. Но реальность другая.
Слава Українi• 09 февраля 2024
Ответ дляКузякин
Ви знаєте, хоч я і гидую чужими помадами, тушшю і т.п, але насправді одна візажист купує щоб потім зрізати ножем верх, де були чужі губи, і пензликом потроху малює. Сама колись купила на всі гроші омріяний дорогий крем, але він не підійшов. Продала за копійки, не жалкую. Так би скис ) І сама колись купила тонак Армані - теж копійки, на рік стало. А зараз опустилась до тонального від Eveline. Звісно після люксу не те, але загалом цілком нормальний крем доя комбі-типу
Слава Українi• 09 февраля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
А чому? Які лайнери? У Вас нависаюча повіка? У мене так, тому справді лайнер то єдине що допоможе. По якості, чорноті і стійкості рекомендую український Color Intence. Якщо руки трусяться, то спочатку повільно зробіть макет’ стрілки олівцем, легко, просто сам хвіст правильно розташуйте, а потім дублюйте лайнером. Усі схеми є у вільному доступі. Свого часу мені медичний скотч допоміг рівний хвіст робити. З часом потреба у скотчі відпала. Удачі !
Лепешечка• 09 февраля 2024
Ответ дляБджолина королева
Офигеть! Мне 42 года, живу во Львовской области и про журнал не знала 🤯
Слава Українi• 09 февраля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Так же и с тональными.
Є спеціальні розбавлялки кольору у тональних (у Діани Суворової бачила). Бо темний тонах то дійсно проблема ) А помада якщо рік полежить без діла, то потім може і сподобатись ) У мене так була печаль з Шанель. Подарували, а відтінок не зайшов. То я її на кольоровий Олівець наносила, щоб не пропала. Це теж коректує колір. Аж якось не почула ’яка красива помада’ 😂