Творю чудеса• 10 февраля 2024

Что вы любите из восточной кухни? суши не пишите. я про вьетнамскую, корейскую

я люблю - мочи с мороженным, кимчи, нори чипсы с васаби, кофе по вьетнамски со сгущенным молоком
и еше не знаю названия, по типу жареных овощей с мясом и стручками белыми на воке
рассказывайте что у вас)
Проработник• 10 февраля 2024
Собак
Prervana• 10 февраля 2024
Том ям. Готовлю часто дома
автор Творю чудеса • 10 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Том ям. Готовлю часто дома
вот ни разу кстати не ела
Prervana• 10 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
вот ни разу кстати не ела
Отличный азиатский...борщ)
Чемодан-Вокзал-Майами• 10 февраля 2024
Пад тай с креветками, а если продукты брать много чего. Водоросли в разном виде, сладости. Кимчи не люблю, слишком острое.
Рання пташка• 10 февраля 2024
что такое кимчи? Это маринованная капуста ?
ПробілНеПрацює• 10 февраля 2024
Пад тай, Фо Бо, ще японське карі подобається - без претензій, але смачно, млинці з бананом і згущонкою.
автор Творю чудеса • 10 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Отличный азиатский...борщ)
я мисо суп люблю еще, с луком)
пишу в список том ям
и еще нравятся хот пот рестораны
автор Творю чудеса • 10 февраля 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
а что за водоросли и сладости какие если не секрет?
я смотрю на них в магазине, но не понимаю что там есть что, все такое странное)
автор Творю чудеса • 10 февраля 2024
Ответ дляРання пташка
ага
Тро Нью-Йорку• 10 февраля 2024
Том Ям, спринг роллы, рисовую лапшу с овощами, мясом или морепродуктами
автор Творю чудеса • 10 февраля 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
млинці з бананом і згущонкою.
это точно восточная кухня?)
Пишу каліграфічно• 10 февраля 2024
Рамен, конечно же
Психологічка• 10 февраля 2024
Пад тай обожаю. Фо-бо, спринг роллы, битые огурчики
ДА да да• 10 февраля 2024
Хе- салат корейский
автор Творю чудеса • 10 февраля 2024
Ответ дляДА да да
Хе- салат корейский
надо попробовать, погуглила
Щось не спиться• 10 февраля 2024
Пад тай, суп Фо Бо, овощи карри, жареную рисовую вермишель с овощами, спринг роллы с кисло-сладким соусом
ДА да да• 10 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
надо попробовать, погуглила
я лук не жарю и морковь свежая - заливаю раскаленным маслом
Моська-слон• 10 февраля 2024
Ким Чи
Бань Бао
Фо бо
Том ям
Рамен
Пад тай с креветками
Кому там слова не давали• 10 февраля 2024
Я недавно заказывала корейский суп кукси, это был восторг.
ПробілНеПрацює• 10 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
млинці з бананом і згущонкою.
это точно восточная кухня?)
Їла в Таї) вони їх печуть так цікаво.
Ку-кусик• 10 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
ага
Ні. Кімчі - це ферментована капуста. І, до речі, не обов´язково капуста, ще редька, зелена цибуля або інші овочі.
Ку-кусик• 10 февраля 2024
Я не люблю дуже специфічні страви, але деякі знайомі продукти в корейській інтерпретації дуже цікаві і незвичні. Люблю самгепсаль, токпоккі, тонкацу, такоякі, кімчі з зеленої цибулі, дайфуку, з напоїв макколі.
автор Творю чудеса • 10 февраля 2024
Ответ дляКу-кусик
дякую) буду гуглить и смотреть что это
Ку-кусик• 10 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
дякую) буду гуглить и смотреть что это
Самгепсаль - це підчеревина, її тонко нарізають і смажать без солі, без приправ, потім доповнюють панчанами (закусками), і це дуже дивне відчуття - наче проста підчеревина, яку їла в Україні мільйон разів, і раптом вона має дуже різні і незвичні смаки.
Токпоккі - це величезні, з палець товщиною чи то кльоцки, чи макарони, дуже жувальні за смаком, їх готують в гострому соусі, додають туди і сосиски, і овочі, і рибне тісто, і це дивно, але прикольно. Тонкацу це свинячі відбивні, дуже тоненькі, в хрусткій паніровці, готуються в фритюрі, дуже смачно з кімчі і різними панчанами.
Такоякі це такі шарики з тіста, а всередині шматочки чи цілий малесенький восьминожка. Суперпопулярна вулична їжа, дуже гарячі, досить жирні, іноді резинові, але смачно.
Дайфуку це те, що в нас називають моті, з фруктами або ягодами всередині.
Ще забула написати кімпаб, але там не всі начинки бувають смачні. Це типу роли, але всередині і омлет, і багато овочів, і крабові палички чи спам.
І ще елементарне, але реально смачне - марировані в соєвому соусі яйця. Незвичні кольор і смак, але прикольно. Я дома перепелині яйця мариную іноді, просто і смачно.
автор Творю чудеса • 10 февраля 2024
Ответ дляКу-кусик
ого, другой мир! спасибо вам огромное)
Ку-кусик• 10 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
ого, другой мир! спасибо вам огромное)
Взагалі в Кореї їжа це величезний пласт культури, корейці дуже багато приділяють уваги їжі.
Страви досить специфічні, бо раніше Корея була дуже бідною країною, м´ясо там їли дуже рідко, основною їжею був рис, тому старались якось урізноманітнити стіл різними закусками (панчанами), які готували буквально з того, що росте пвд ногами або довкола. І кульбаба, і подорожник, і редька, і зелена цибуля, і водорості - все йде на закуски)
Навіть коли замовляєш простий кімчі чіге (суп з кімчі), до нього ще 10 тарілочок винесуть з панчанами)
А ще в них все солодке, реально все - і соуси, і снеки до пива (сушена риба в них теж солодка!!! Збоченці!), і помідори в них їдять теж з цукром, бо ягода))
автор Творю чудеса • 10 февраля 2024
Ответ дляКу-кусик
йой! А ви там живете?
Ку-кусик• 10 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
йой! А ви там живете?
Ні, я там бувала)
І подруга живе в Кореї, заміжня за корейцем багато років, то і пригощала, і вчила готувати. Але в нас неможливо готувати справжню корейську кухню через складність або неможливість придбати деякі інгредієнти(
katya1107• 11 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
ого, другой мир! спасибо вам огромное)
Я в Киеве подсела на Корейкую кухню Ариранг, очень разнообразное традиционное меню. Попробуйте!