ПешитеБесАшипок• Изменено 11 февраля 2024
Хочу купити сукню house?
Може хто брав, бачив в магазині?
ПешитеБесАшипок
• 11 февраля 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Вас любое платье интересует?)
Соррі, фотка зразу не завантажилася.
ПешитеБесАшипок
• 11 февраля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
В магазині або на сайті
На сайті, вчора була в магазині в Республіці, не знайшла його.
ПешитеБесАшипок
• 11 февраля 2024
Ответ дляРедиска Я
автор, а вы раньше носили вещи Хаус? у них паршивое качество
Купувала чоловіку футболки, шорти, світшоти, бомбер, собі - джинси - це якраз було перед війною, все в чудовому стані досі. Хочу на весну білизняну сукню, а не за 1,5-2 тисячі за поліестер, а за 400 грн.
Редиска Я• 11 февраля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
удивительно. Я пару раз покупала там спортивные костюмы - очень быстро превратились в тряпки. А большинство вещей даже в магазине уже так выглядит
ПешитеБесАшипок
• 11 февраля 2024
Ответ дляРедиска Я
Ні, костюми я б точно в таких магазинах не брала. Костюми - пума чудові, за копійки.
Життє Бентежне• 11 февраля 2024
Ответ дляРедиска Я
У них чудова якість і натурального повно.