Та прям багіня• 14 февраля 2024
Зіпсоване свято.
Чоловік все таки замовив доставку квітів,як він сказав із ранку до обіду мала бути доставка,а вже аж вечір і ніхто не привіз ті квіти,я звісно не знаю,що то за квіти може там три розочки нещасні тому і не спішать їх доставляти,так як в пріоритеті дорогі букети доставити,але реально пройшов весь день.
Настрою тепер відмічати немає аж ніякого...
Своего не предлагать• 14 февраля 2024
Ответ дляЛастоноша
наша нація деградує.
Не узагальнюйте , краще думати , що деякі дефективні екземпляри
Своего не предлагать• 14 февраля 2024
Ответ дляСкользкая
Я одна така, що мені і нафіг не впали і квіти і 14 лютого?
ні , ще я, в колі знайомих знають , що шампанське/торт/ шоколадка мене більше порадують )
Аноним ФЕЯ• 14 февраля 2024
Ответ дляЛастоноша
наша нація деградує.
Почему? При чем нация и подарки ?
ПочтальЁнша• 14 февраля 2024
Ответ дляЛастоноша
наша нація деградує.
Звідки і куди? Коли почала деградувати? До того все класно було, як жінок у середні віки палили, чи як у полі народжували , чи як немовлят у яслі а самі на завод , чи коли саме була квінтесенція недеградації, розкажіть)
Червона рута• 14 февраля 2024
У вас цветы только раз два-три раза в год, шо вы так ждете повода?))
Ничего, завтра тоже будет день, и послезавтра, и может еще лучше. Подарит еще и не раз
Аноним ФЕЯ• 14 февраля 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Действительно, сейчас послушаем ,что она вам ответит ))
Та не реву я• 14 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ото у мене свекруха така, їй краще гарні цукерки, я вважаю, правильно одразу сказати про вподобання, я от люблю горщики з квітами, то мені усі їх пруть)
Іллюха Перчик• 14 февраля 2024
Ответ дляВельшановна
И денежки не месте
Ну,не приходиться витрачатися на невідомо що )
Та прям багіня
• 14 февраля 2024
Ответ дляГолубец
А потім 8 березня.
8 ми не всякому,радянщина