На дошці при вході в музей немає України.
Вона не фінансує музей.
Мене це зачепило, враховуючи що українців там перебувало і загинуло не мало
Вона не фінансує музей.
Ответ дляcheryl
Невже? 32-33 голод на болотах і в Казахстані? Це щось нове. Можна факти?
Ну хоча б вікі почитайте.
(1932%E2%80%941933)
Татова родина з росії, вони пережили цей голод на просі. Мішок проса десь узяли і ховали.
Але про геноцид заявили лише українці. І довели, і добились визнання. Хто заважав іншим народам вчинити так само - хз. Так само з євреями.
В Казакстані ситуація трохи інша, кочовий народ примусово навернули до землеробства.
(1932%E2%80%941933)
Ответ дляRosenica
Ну хоча б вікі почитайте.
(1932%E2%80%941933)
Ну казки в вікіпедії їто завгодно писати може. Інші джерела є?
Ответ дляcheryl
Стаття в ббс, чисто російська, з російським поглядом на події в Україні. Але цікава фактажем.
У мене в маминій родині на Житомирщині залишилось 4 людини з 11, а у татовій на території Війська Донського - 5 з 13.
Ви серйозно?Вас обурило,що ми не фінансуємо в Осввенцим?Зараз знищують нас і це взагалі вже на другий рік знищення перестає світ обурювати.Вже навіть занепокоєння висловлюють коли до кацапів, а не до нас прилітає.Що до нас прильоти не припиняються ні в день,ні вночі,то вже й не помічають
Ответ дляDeniza
Підозрюю, що Освенцим сам прекрасно може себе утримувати. Там людей видимо-невидимо щодня, і екскурсія коштує більше 20 доларів з людини.
А ще там немає екскурсій українською мовою, а кацапською є 😡
От вам і відповідь чому немає українською мовою екскурсій
Coffee is Love• 17 февраля 2024
Назвіть бодай одну причину, з якої Україна має фінансувати концтабор, де колись були закатовані тисячі і тисячі її громадян?
БеллаДонна2014• 18 февраля 2024
Ответ дляКонфет04ка
мы финансуем евровидение, этого достаточно.
румыны отказались, а мы можем.
Это точно. Барабаны финансируем прочий бред