Пекельнi Борошна• Изменено 20 февраля 2024

Почему говорят что в климаксе женщина стареет? Ввела в искусственный климакс

Сразу говорю, тема не троллинг. С детства мечтала найти метод избавления от месячных и таких тем полно, читала ранее. С 16-ти лет пила ок без перерыва по 4 месяца, а потом с 19-ти стала колоть укол раз в 3-4 месяца, полностью отсутствуют КД. Но перерыв я всё таки делаю раз в год-полтора, чтобы организм иногда очищался. Но по факту это же климакс. Внешность абсолютно не изменилась, выгляжу даже моложе своего возраста, начала в 19, сейчас мне 36) правда пью препараты остеогенона от разрушения костей. По гинекологии никаких патологий (а он ещё кстати и от эндометриоза помогает и рак предотвращает). Детей не хочу и никогда не хотела. Так какие минусы климакса? Кто придумал что от него стареют? Стареют все, и мужчины и женщины, как вижу дело не в гормонах
Глаза_в_3_карата• 20 февраля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Выше уже на этот счёт написали, старость никто не отменял. При чём тут климакс? У ВСЕХ внешность изменится, хоть с месячными в молодости, хоть без. Тема в том, что климакс можно вызвать искусственно и в 20. Мне как раз мама в моей юности пророчила, что от климакса стареют и я буду в 25-30 выглядеть на 50, потому что подавляю ’гормоны молодости’)))) Теперь взяла свои слова обратно и уже давно, у меня хорошая генетика и я выгляжу как в 25 и это при страааашном искусственном климаксе, учитывая что почти все ровесницы имеют лишний вес и выглядят замученно (если ботокс не котят))
Отпишитесь через 15 лет
автор Пекельнi Борошна • 20 февраля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Отпишитесь через 15 лет
Делать мне больше нечего))
Ответ дляБавовна
Я сама была в ИК по показаниям, поэтому прекрасно знаю, что это за препарат.
А в чьих-то умозаключений вы нуждаетесь, иначе не писали про ваш инновационный опыт в полночь
Очень плохо знаете, раз для вас обычный контрацептив это ужас ужасный) то-то я смотрю как его не покупают, что одно время по аптекам в наличии нигде не было. Для меня полночь что для вас полдень, я ложусь под утро)) Если у вас какие-то побочки от него, то это только ваша проблема и индивидуальная реакция. У меня бы явно какие-то изменения по обследованию в организме были за 16 лет его приёма, если бы было так всё страшно
Мой завтрак• 20 февраля 2024
На нервах не было менструации год, внешне никак не повлияло. Сейчас идут регулярно
Бавовна• 20 февраля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Где в инструкции препарата для введения в ИК написано, что это средство контрацепции? Это лечение онко, эндометриоз, миома, передчасне половое созревание и использование в ЭКО протоколах. Про контрацепцию ни слова
Забрала і не сказала• 20 февраля 2024
Ответ дляБавовна
автор не знає що таке штучний клімакс. відсутність місячних на ОК або КОК не довірнює штучний клімакс
Ответ дляБавовна
Депо провера, Гугл в помощь.
Ответ дляЗабрала і не сказала
Це не ОК та не КОК) в них є заміщувальний эстроген, а в уколі немає. Вище написала назву. Так, він використовується для лікування, але в вищих дозах. У мене відсутні КД при мінимальній дозі яка контрацептивна
Забрала і не сказала• 20 февраля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
ваш описаний препарат на основі прогестерону, він блокує овуляцію. це не є штучний клімакс. в стартпості ви писали що пили ОК, це теж на основі прогестерону. відсутність КД на цих препаратах не не кламікс, це ніби, організм вагітний. естрадіол ваш зберігається, тому ви гарно виглядаєте
Ответ дляЗабрала і не сказала
На ОК так, там є эстрадіол у складі, але я їх пила 15 років тому аж. Депо провера навпаки подавляє його, в мене эстрадіол по аналізах набагато нижче норми. Це синтетичный гормон, почитайте про нього, їм також лікують эндометріоз і т.д.
Ответ дляЗабрала і не сказала
Насправді це лікар- гінеколог з Києва так сказала, коли в мене 7 років тому почало сипатись волосся. Я сказала який я препарат приймаю, вона почала сваритись що це гидота, бо це штучний клімакс і тому волося рідіє. Я послала її, почала пити вітаміни, втирати лосьйони, пити заспокійливі, та все прошло. Але эстрадіол дуже низький, просто я не бачу симптомів щоб це мені заважало
Забрала і не сказала• 21 февраля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
я в курсі, бо сама двічі була в штучному клімаксі-але в такому, в якому пригнічується не овуляція, а функція яїчників. і як би у вас був штучний клімакс-у вас був би остеопороз, набряки, пролактин у мене в 42 рази підвищився(сорок два рази!!!). боліли би всі суглоби, шкіра одразу стариться, суха і міліард зморшок, волосся сипляться однозначно, пляше шитовидка, мастопатія, ендометрій не наростає, тиск, приливи-відливи, психі, депресія ,агресія, і ти розвалюєшся на запчастини. у ті моменти, коли мені садили яїчники до 0-я встати з ліжка не могла, це при тому-що я не ніженка а кінь з яйцями. зуби посипались, хоча я пила кальцій, омегу, вітамін Д, ременс щоб не крило. а по денситометрії у мене в 35 років стан кісток на 51 рік( ваш лікар, що сказав, що ви в штучному клімаксі-це образно, бо теж немає КД. але у вас є прогестерон в надлишку, це трошки інше( до речі, у мене естрадіол і без клімаксу був низький і тепер, коли я без гормонів-але 10 років воюю з ним, я цю всю інформацію про гормони знаю краще навіть, чим розказують гінекологи, а я їх поміняла багато( Бажаю вам здоров*я і щоб гормони не псували вам життя!
автор Пекельнi Борошна • 22 февраля 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Остеопороз в мене з 12-ти років. Коли робили денситометрію, то сказали що кістки як в 90 років))) в мене в 12 уже всі зуби були у пломбах. Тому в мене пожиттєва терапія на таких препаратах як остеогенон, тому з уколом це не пов´язано. Пролактин так, підвищений теж, але суттєвих симптомів немає, щоб це мене дуже турбувало. Можливо мені важно оцінити свій стан, бо я з дитинства слабка, сосуди погані, слабкість бувала завжди. Нервовий характер в мене став після великих стресів, та агресія буває також, бо після смерті близької людини я некілька років була в важкому стані, але це аж через 10 років після початку укола. Тому я не пов´язую свій стан здоров´я з цим. З явного можу відмітити що були приливи перші пів року, потім норм стало
Ответ дляЗабрала і не сказала
Доречі, сестрі вирізали яєчникі в 30 років, опухолі росли після пологів в 18, 3 операції та все ж таки вирізали усе. Скаржилась на приливи якийсь час, кровотечі, але потім все добре, скаче по чоловіках, по вечеринках, прибухує як і до операцій) може це все індивідуально?
Забрала і не сказала• 22 февраля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Знаю, що заміну гормональну терапію дають таким молодим дівчатам. Та й після 40 також. Моїй мамі в 22 вирізали один яєчник , з іншого залишили 1/3 частину. 7 вагітностей і клімакс почався в 56. Штирило її не сильно, але оце зморшки, волосся, +кг, кістки дали про себе знати, вона гарно виглядає бо з молодості слідкує за собою, . Звісно, все індивідуально кажуть, при клімаксі природньому і штучному лібідо під нуль-за собою цього не помічала і хлопець мій також. Коли перший вводили в клімакс, мені ж навіть не пояснили що до чого, місячних не буде, я лікарю вірила як дурне теля. Коли почало мене плющити, ось тоді я почала шаритись по форумах, що я тоді начиталась....бідні дівчата( це було в 2014 році, тоді ще багато відкритих форумів москальським було. І там був один коментар, короткий і 100% описує те, що відчувала я- засіб для мазохистів(я про уколи які вводять в штучний клімакс). До речі, перший раз за 6 місяців +20 кг, які я скидала довго і на 600 ккал. Пухла від того, що дихала🤣 два роки тому, за 3 місяці +26 кг, скинути не можу( доябле целюліт не тіло....фу(ненавиджу себе і те, що знову погодилась таке з собою зробити(
Ответ дляЗабрала і не сказала
Про лібідо нічого сказати не можу, мене відносини не цікавили ніколи, тому це не заважає) Про стан здоров´я написала, глобально нічого не змінилось, до природнього клімакса також йде адаптування, приливи не до кінця життя, а тільки якийсь час коли йде перестройка. Шкіра/волосся/вага(50кг) - в мене звичайна на свій вік, хоча я майже ніякий догляд не використовую. Ви просто попали в тей відсоток, який постраждав він побічних явищ.
Доречі сестра не приймає гормони, в неї гроші є тільки на гулянки та алкоголь))) Але вага в ней під сотню, вона і в школі у 16-17 була 85, багато їла і не любить спорт. В моєї мами вага 45 та зріст 157. Тому не розумію до чого вага до клімаксу.
Забрала і не сказала• 22 февраля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
тому що естроген падає, організм його потребує і печінка починає його хапати з усього підряд. ось і зайві кг. я теж все життя дрищ, 174 см, 52-54 кг без обмежень в їжі і ніякого спорту. раніше схудла, повернула тіло до своїх кі, але на 600ккал в день( тепер я не худну( ну, і 600 ккал не їм щодня, через день-два(
Ответ дляЗабрала і не сказала
Не знаю, в мене эстроген дуже низький для моєго віку, вага тримається і інколи навіть падає. Навпаки хочу набрать, а не знаю як. Мені ж не просто так лікар сказала що в мене клімакс, а по аналізах
Забрала і не сказала• 23 февраля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Згадала, що у мене подруга, онкохворі, теж вже 4 рік на уколах цих, вона повна стала, в набряках, приливи відливи, нервова, хребет болить( зараз лікарі дівчат лякають цим АМГ, швидко морозьте яйцеклітини....хм...закордоном народжують першу дитину в 35+45 років, без особливих проблем. А ви здавали ФСГ і ЛГ?
Забрала і не сказала• 23 февраля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
У мене, наприклад, по аналізам природній клімакс не скоро, я тричі оперована на яїчниках
Забрала і не сказала• 23 февраля 2024
Взагалі, якщо ви на гормонах, аналізи не інформативні
автор Пекельнi Борошна • 23 февраля 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ні. Тільки эстрадіол, тестостерон, пролактин, та дигідротестостерон. Эстрадіол сказали дуже низький як при клімаксі, пролактин підвищен
Ответ дляЗабрала і не сказала
Але якась частина ж функціонує, вам же не все вирізали
Забрала і не сказала• 23 февраля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
пролактин у вас підвищений саме через прийом гормонів. у мене був 2950 через чудові гормони( пожиттєво на достінексі тепер( яїчник функціонує, один після клімаксу( я би з вами подружилась) тому що була така сама як ви, по характеру. пізно , в 41 р. (ви не хочете))))) вийшла заміж, але мені краще бути одній) хоча чоловік у мене хороший
Ответ дляЗабрала і не сказала
Я була у шлюбі двічі, це не моє))
Забрала і не сказала• 23 февраля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Я була у шлюбі двічі, це не моє))
я не знаю, чи моє, але мені непогано, але одній краще)
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ну от, це все стереотипи що жінка повинна мати сім´ю. Я взагалі інтроверт, мені не подобається з кимось жити, вже через пару місяців мене почало бісити постійна присутність когось вдома, хоча другого я кохала до безпам´яти)) Але у шлюбі я відчуваю себе залежною, то секс йому потрібен, а я не хочу, то він хоче спілкуватись, а я хочу бути одна. Для мене страшніше в житті це обов´язки та неможливість робити те, що я захочу в будь який момент