Сама не знаю• сегодня в 11:37
Сніданок на схудненні 90
Добрий ранок, смачного!!!
Сама не знаю
• сегодня в 13:33
Ответ дляЗілля до весілля
Я роблю галети з сиру кисломолочного без масла. Дуже смачні.
З полуницею раніше. Зараз з лохиною, персиком, словами. Спробуйте
Я теж з сиру робила, але там масло. За цим рецептом робила, тільки цукор не давала і борошно 50 г вищого сорту і 110 цільнозернового. Дайте, будь ласка, свій рецепт перевірений, без масла.
Можу брикнути• сегодня в 13:39
Ответ дляЗілля до весілля
можна рецепт? І брауні кабачкового заодно, щоб два рази не вставати
Дякую
Зілля до весілля• сегодня в 13:43
Ответ дляСама не знаю
Зілля до весілля• сегодня в 13:44
Сама не знаю
• сегодня в 13:49
Ответ дляЗілля до весілля
фото
Дуже дякую!!!! Спробую. Я свої вчора пекла в аерогрилі, 18 хвилин.
Зілля до весілля• сегодня в 13:50
Ответ дляСама не знаю
В галету смачно рисове борошно. Для хрусту
Сама не знаю
• сегодня в 13:52
Ответ дляЗілля до весілля
Дякую, є, я вчора думала, що може додати рисове, але зупинилася на цільнозерновому. А до фруктів/ягід ви крохмаль додаєте, щоб не текли? І ще питання, як тісто в роботі, нормально завертається, не ламається?
Дякую!!!
Блакитна устриця• 2 часа назад
Ответ дляРуда ліса
М´який сир - супер калорійний, випічка. Це ж не головний прийом їжі, а калорій тут явно не для схуднення. Я правда не розумію, як людям вдається худнути на такому харчуванні. Я на такому набираю вагу на жаль:(
покажите свой прием пищи