Криниця щастя• 27 февраля 2024

Як ви вибирали собі матрас на ліжко?

Доброго дня!скажіть будь ласка,як ви вибирали собі матрас на ліжко?яке?хочу купити матрас на ліжко,но не розумію в них нічого.як вибрати?та який він має бути?дякую,гарного дня!
ТаЕщеОптимистка• 27 февраля 2024
Я люблю безпружинні. Сину нещодавно купувала фірми сліп енд флай.
Біток чи ефір?• 27 февраля 2024
У нас пенный беспружинный.
Бачу_майбутнє• 27 февраля 2024
Я люблю матрасы средней жесткости, муж предпочитает жесткие. У нас у всей семьи матрасы Венето.
Пирожкиня• 27 февраля 2024
Матрас вибирається по вашій вазі. Якщо ви купите матрас для більшої ваги, він буде жорстким, якщо для меншої, то будете провалюватись, що погано для спини.
Стильна штучка• 27 февраля 2024
Він має бути зручний. А який вам підійде крім вас ніхто не знає. Я люблю середньої жорсткості, навіть більше до м´якого, щоб ніякої кокосової прослойки там не було в жодному разі.
Тішуся неперетішуся• 27 февраля 2024
У меня ортопедический с независимыми пружинами, 25 см высота, Средней жёсткости. Очень комфортно спать.
Непонятно• 27 февраля 2024
В салоні лежали з чоловіком на різних і де комфортніше, той й обрали.
Міні-бікіні• 27 февраля 2024
А я вибирала матрас по фото з сайту,знайшла перевірений магазин у нас в місті,ми переїзжали,часу обмаль,написала продавцю скинув фото у вайбер,порадив по ціні підійшло,подумала яке ліжко буде,щоб потім підігнати і на наступний день він вже був у мене,на щастя зручний,він типу якось зима літо,двосторонній і один бік жорсткіший інший мякший якось так,пізніше докупила ліжко,вск ок,звісно якщо є час і бажання то краще вибрати і полежати,але скажу що всі мої спонтанні швидкі покупки і ремонт квартири онлайн по фото чоловіка з вайберу з магазинів вийшов краще,ніж коли ми лазили днями і вибирали все у попередню квартиру,в результаті багато чим не задоволена була тоді,а зараз так купую)
автор Криниця щастя • 27 февраля 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Я теж подумую над цим
автор Криниця щастя • 27 февраля 2024
Дякую усіх за відповідь
автор Криниця щастя • 27 февраля 2024
А хто що знає,метро люкс чи як там,виробник?
МаТраСы• 27 февраля 2024
ВЕЛ КАМ ту приватні повідомлення,якщо дійсно треба толкова консультація
МаТраСы• 27 февраля 2024
Ответ дляКриниця щастя
конкуренти емм,є достойні, є невдачні моделі
Борода• 18 марта 2024
Ответ дляМаТраСы
Емм ще ті шахраї
МаТраСы• 19 марта 2024
Ответ дляБорода
Емм ще ті шахраї
я взагалі тут нікого не нахвалювала))
по друге,для того,щоб таке писати від імені аноніма,треба бути готовим, що тебе сприймуть ,як просто бота пустишку. або убогого конкурента) бо людина реальна, не боїться показати свій профіль. ціна інформаці- нуль,
по третє: де докази?) чеки,перепискаи,голосові?
а так то, для живих людей на цьому форумі, а не тупих тролів,помимо емм, е ще 6 основних гравців на цьому ринку. можна завжди найти аналоги
Борода• 21 марта 2024
Ответ дляМаТраСы
я взагалі тут нікого не нахвалювала))
Борода• 21 марта 2024
Після двох тижнів використання, людина 50 кг спала, просів повністю матрас
Борода• 21 марта 2024
МаТраСы• 21 марта 2024
Ответ дляБорода
фото
)) матрас самий дешевий. в них колись теж було одне лайно називався еко-лайт. 10 см здається. і піна самої гіршої плотності.
але дуже слабо віриться , що 50 кг за за два тижні. воно хоч і лайно,але під такою вагою так швидко не сідає...
і нащо ви перебільшуєте, ПРОСІВ ПОВНІСТЬЮ))) ви що там в істерику впали?)) де ж він повністью просів?
і ще слабо віриться, бо ви знову під анонімом. що ж вам боятися, якщо правда на вашій стороні?)
Борода• 24 марта 2024
Ответ дляМаТраСы
Якесь нервове чи що. ? стільки тексту у вас
МаТраСы• 24 марта 2024
Ответ дляБорода
краще бути нервовим,ніж тупим наскільки,що мінімальну просадку описати як ПРОСІВ ПОВНІСТЮ)
Борода• 31 марта 2024
Ответ дляМаТраСы
Можливо і краще... Але у вашому випадку все одразу 🤞
МаТраСы• 01 апреля 2024
Ответ дляБорода
Ну да,ну да. Тільки я кожен матеріал знаю, можу для тупих подробно розписатм, а ти тупиш три дні. Не просто тупа,а бронелоба і тупа)
МаТраСы• 01 апреля 2024
Ответ дляБорода
злив зараховано)) шо страшно стало курча?)