Мизимец• 28 февраля 2024
Дитині 3 міс і робота
Дитина на гв. Вчора вийшла на роботу працюю 3-4 год до обіду. Змушена принаймні до червня це робити. Зп 40 т. Є варіант можливо зберегти такий графік далі з гарною перспективою яку я давно чекала або... йти в декрет. З дитиною бабуся. Зараз спить в обід і я приходжу. Як же бути?
Результат:
вже голосів:
57 (98.28%)
Працювати
1 (1.72%)
Вдома
Ку ка ку ка ку• 28 февраля 2024
Так вы уже есть в таком режиме🤷🏻♀️ Что не так? Молоко сцедили, оставили и все. Не думаю что за 3-4 часа вашего отсутствия произойдет что то этакое
Сусідка зверху• 28 февраля 2024
Работайте, пока работается! Деньги лишними не будут. А дальше будете смотреть как справляется бабушка, если ей не тяжело, и у вас получается совмещать- то почему нет?
Маурита• 28 февраля 2024
Працюйте. 3 години в день і 40к багатьом не снилось щей перспективи .
СкиниУскачи!• 28 февраля 2024
Работайте, конечно! Еще и перспектива. Дальше сможете няню нанять бабушке в помощь.
Мизимец
• 28 февраля 2024
Ситуація складніша, бо це не така лояльна може бути робота і потрібно згодитися не йти в декр.
Це наукова робота... я пропущу дитинство сина
Я як терези зараз
Няню навряд як довірити найдорожче? Мамі довіряю повністю, та чи не замориться? Ех непросто жінкам
Я як терези зараз
Пьяная вишня• 28 февраля 2024
Я з 7ми місяців так, не жалкую. До року, з року була цілий день в офісі, ГВ було до 1,5 року. ЗП чоловіка вистачало на хороший декрет, а я своєю за 3 роки (які б могла бути в декреті) заробила на квартиру в новобудові в Києві.
Ще 2-3 місяці і буде, прикорм, по годуванню буде легше, я вийшла вже с прикормом, то навіть не зціджувалась. Так 2-3 пакети в морозилці про запас були, але не постійно.
Аристократка-тунеядка• 28 февраля 2024
В декрет не йшла взагалі. Працювала дистанційно. На наступний день після пологів вже відповідала на листи. Зп 60к з відрядженнями закордоном. Щоб знайти таку роботу я витратила майже 4 роки, тому питання, чи йти в декрет взагалі не стояло
Вилосипедниця• 28 февраля 2024
Я в 3 месяца начала потихоньку выходить, но у меня была возможность удаленки :)
Мизимец
• 28 февраля 2024
Дякую за підтримку нечасто тут так Я даю суміш pre. Але у бабусі не хотів смоктати пляшку.
СкиниУскачи!• 28 февраля 2024
Ответ дляМизимец
Я як терези зараз
Няню нанять в помощь маме, мама будет главной и керувать няней.
Дайте подуться• 28 февраля 2024
Розумію, як вам важко, але особисто я працювала б. Ви розумничка!
Радість моя• 28 февраля 2024
Зараз такий час що жінка має розраховувати на себе. Теж вийшла на роботу дитині було 2 міс. Чоловік воює, тому маю мати запасні варіанти. Та і справа моя без мене розвалиться. Працюю 5 год на день
Кинг-Конгша• 28 февраля 2024
вышла бы с удовольствием на 3-4 часа! но увы у меня нет бабушек, готовых сидеть с ребенком, а на няню надо деньги сразу найти, чтоб еще устроиться куда-то...
Госпожа_тамагочи• 28 февраля 2024
Працювати легше, ніж бути з малою дитиною.
Так що обирати вам
Забрызжу ядом• 28 февраля 2024
Ответ дляМизимец
Я як терези зараз
Если у вас есть доход ,без работы. То уходите с работы.