неДоЖиру• 24 января в 22:43

Вернуть лактацию

Добрый вечер. Неделю назад родила долгожданную дочку. Грудью кормить не планировала, по-этому выпила в роддоме таблетки для подавления лактации, не знаю какие, там по две таблетки два дня. Очень скоро пожалела об этом решении. Можно ли после них вернуть лактацию? И не отравленное ли молоко будет, если я попробую сейчас приложить дочку к груди. Планирую так же купить молокоотсос, понимаю, что она привыкла к бутылочки и вряд-ли сильно высосет. У гинеколога спросила, она сказала что слишком поздно. Может у кого-то была подобная ситуация. Прошу без осуждений, и так очень плохо от этого решения.
Лика-прилипка• 24 января в 22:47
А назву хоч таблеток?
Автор, в мене син переставав їсти десь на тиждень і потім знову їв.
В пологових є дуже класні медсестри, які навчають кормити. Може вам таку знайти і з нею проконсультуватися. Вам обом здоров´я

Манкоголік• 24 января в 22:50
Достинекс наверное. Я их пила. Пробуйте молокоотсосом разгонять лактацию. Ребенка я бы не рискнула прикладывать еще добрую неделю.
автор неДоЖиру • 24 января в 22:53
Ответ дляЛика-прилипка
А назву хоч таблеток?
Дякую 🩷
На жаль, назву не знаю. Та і знаходжусь в Німеччині, а мову ще так добре не знаю
Весела пiсенька• 24 января в 23:01
Я не лікар але всі пігулки виводяться , сцежуйтесь , розгоняйте молоко , зараз не прикладайте звісно
Але через тиждень два чому ні , будете комбіновано годувати з пляшки і груддю і не слухайте цих консультантів , що якщо пляшку спробує не буде смоктати
А так ви молодець , удачі , здоров´я все буде добро )
автор неДоЖиру • 24 января в 23:04
Ответ дляВесела пiсенька
Дякую 🩷
Законна дружина• 24 января в 23:09
Автор,я колись теж випила достінекс щоб припинити ГВ(донечці був тиждень і то дуже довга історія),моя сімейна лікарка порадила мені наплювати на той достинекс і розігнати лактацію.Треба обов´язково купити молоковідсмоктувач(однозначно брати хороший),купити в аптеці чай для лактації і сціджувати грудне молоко.Але.Сціджувати треба часто,бажано що дві години.Навіть вночі.Зразу не буде молока,а потім з´явиться краплинка,дві,три і піде справа.
автор неДоЖиру • 24 января в 23:13
Ответ дляЗаконна дружина
І у вас все вийшло?
Законна дружина• 24 января в 23:25
Спочатку не було нічого,потім потихеньку з´явилось молоко.А пізніше я так розігнала ту лактацію що молока було валом і годувала донечку аж до двох років і ще вагітною була другою дитиною.На восьмому місяці вагітності я відлучила донечку від грудей.Із третьою дитиною у мене сильно вмаліло грудне молоко,синочок хворів і мало брав груди,тож я таким же методом розігнала ГВ.Зціджувала три дні і три ночі,пила чай для лактації і одної ночі проснулася від відчуття того що молоко прибуло!Моєму щастю не було меж.Ну з дочкою розганяла лактацію довше,десь близько 10 днів чи щось таке,але то ще достинекс свою роль зіграв.
Скорая помощь• 24 января в 23:28
Автор, я старшу дитину після двух місяців бутилочки привчила до грудей.дитина родилась раніше терміну і не могла сосати. Вам тут усе правильно радять спочатку розженіть лактацію.
Потім сціжуйте одну грудь в пляшечку, а іншу давайте голодній дитині. Спочатку вона хай сосе поки не втомиться, а потім давайте з бутилки те що сцідили.
За пару тижнів потреба в пляшці відпаде.
Моя дитина ще після цього півтора роки була на грудному молоці

Глубоководная селедка• 24 января в 23:39
Нічого не пізно . Працюйте .
Законна дружина• 24 января в 23:41
Автор,як достинекс уже виведеться з Вашого організму,то обов´язково прикладайте дитину до грудей,чим частіше прикладатимете тим швидше відновиться гв.Ну і сціджуйте часто.Будьте готові до того,що дитина може не хотіти брати груди(із пляшечки пити легше,смоктання потребує зусиль ),але то поступово внормується і потім від циці не відірвеш
Носки на подтяжках• 24 января в 23:48
Ответ дляЗаконна дружина
Плюсуюся!!! В мене досвід щоправда без достинекса, але дитина недоношена в реанімації, не поруч, екстерне КС, підгодовували з пляшечки там. Сцежувалася постійно навіть якщо дитині то не діставалася, але так втримала лактацію. Потім дуже допомогли чаї Хіпп для лактації - випила їх тонну. Масаж спини, сон поруч дитини обов´язково. Можна прикладати до грудей хоча б потроху нехай там нічого не насмокче ( ідобре що не насмокче поки достинекс не вийде), але гормональна хвиля буде. Потім ви навіть подумки зможете викликати прилив молока.
І ще мені дуже допомогли спільноти по ГВ. Там підтримають дуже добре. Ну я собі установку дала тільки ГВ, бо в дитини були проблеми з шлунковою кровотечею і ШВ було просто небезпечно, тому я забила на все і поставили ціль - ГВ. Вдалося, хоч і не просто.
Абсолютно впевнена що і у вас вийде!
СМСница• 24 января в 23:48
Молокоотсос вроде можно взять в аренду в Германии, спросите педиатра ( в Австрии можно).
По поводу бутылочки, я сына перевела с бутылки на грудь через 3 месяца. Он мелкий родился не было сил сосать, кормили зондом, потом бутылкой сцеженным молоком, потом в 3 месяца вес набрал и взял грудь.
GalaProh• 25 января в 16:22
Є консультанти з грудного вигодовування, була на зустрічі у жіночій консультації, вони і онлайн консультують, правда, не безкоштовно, але особисто я обома руками за налагодження грудного вигодовування.
Якщо цікаво, напишіть, скину контакти.