02 марта в 13:15

Де вчаться на логопеда-дефектолога?

Це ж дійсно дуже затребувана професія
Смажена полуничка 02 марта в 13:15
в педе
Ирина Веселуха 02 марта в 13:20
Пед .університет. Факультет - корекційна освіта
Бензопирен 02 марта в 13:21
Знайома вчиться в педінституті ім. Драгоманова.
Заочно.
Каже, що знань практично 0.
Молода і нерозважлива 02 марта в 13:23
В педагогічному. У мене факультет був «дошкільне навчання. Дефектологія. Логопедія»
Як зараз там називається - не в курсі.
ГейСюда 02 марта в 13:26
В педагогическом
Добродійка 02 марта в 13:27
Ответ дляБензопирен
Знайома вчиться в педінституті ім. Драгоманова.
Заочно.
Каже, що знань практично 0.
Цікаво. А в мене інші враження) вчилась на факультеті корекційної педагогіки та психології (зараз називається, якщо не помиляюсь, факультет спеціальної та інклюзивної освіти), бакалаврат з ортопедагогіки та магістратура зі спеціальної психології. Очно, правда.
Люди, які хочуть вчитись, вчитимуться. Так, програми недосконалі, але ніхто не забороняє просити літературу у викладачів і добирати собі, чого не вистачає))
Триндю-бриндю 02 марта в 13:41
Ответ дляМолода і нерозважлива
В педагогічному. У мене факультет був «дошкільне навчання. Дефектологія. Логопедія»
Як зараз там називається - не в курсі.
Де працюєте?
автор Лорка-хлорка 02 марта в 13:46
Ответ дляБензопирен
Знайома вчиться в педінституті ім. Драгоманова.
Заочно.
Каже, що знань практично 0.
на денному чи заочно? як друга вища?
Дівчина заглядєніє 02 марта в 13:47
Ответ дляМолода і нерозважлива
В педагогічному. У мене факультет був «дошкільне навчання. Дефектологія. Логопедія»
Як зараз там називається - не в курсі.
Так само
Дівчина заглядєніє 02 марта в 13:48
Ответ дляЛорка-хлорка
на денному чи заочно? як друга вища?
Заочну ніби прибрали вже.
СКИБИДЫШь 02 марта в 13:48
Ответ дляБензопирен
Знайома вчиться в педінституті ім. Драгоманова.
Заочно.
Каже, що знань практично 0.
если есть желание,то можно самой выучить, абы диплом получить
автор Лорка-хлорка 02 марта в 13:48
Ответ дляМолода і нерозважлива
В педагогічному. У мене факультет був «дошкільне навчання. Дефектологія. Логопедія»
Як зараз там називається - не в курсі.
а який ВНЗ?
Бензопирен 02 марта в 13:59
Ответ дляДобродійка
Цікаво. А в мене інші враження) вчилась на факультеті корекційної педагогіки та психології (зараз називається, якщо не помиляюсь, факультет спеціальної та інклюзивної освіти), бакалаврат з ортопедагогіки та магістратура зі спеціальної психології. Очно, правда.
Люди, які хочуть вчитись, вчитимуться. Так, програми недосконалі, але ніхто не забороняє просити літературу у викладачів і добирати собі, чого не вистачає))
Очна і заочна освіти дуже відрізняються.
Дуже.
Вона на двох заочках, свого часу обрати не змогла. Вирішила працювати за іншим напрямком (тренер). Вона ще паралельно в інституті фізкультури навчається, КМС.
Бензопирен 02 марта в 14:00
Ответ дляЛорка-хлорка
на денному чи заочно? як друга вища?
Заочно, це перша освіта, вона паралельно вчиться у двух вишах (другий напрям - тренер).
автор Лорка-хлорка 02 марта в 14:08
Ответ дляБензопирен
Очна і заочна освіти дуже відрізняються.
Дуже.
Вона на двох заочках, свого часу обрати не змогла. Вирішила працювати за іншим напрямком (тренер). Вона ще паралельно в інституті фізкультури навчається, КМС.
ого, яка молодець.
ще й мабуть при цьому років 25 їй? круто коли вчасно здобути освіту.

а вона на 2х заочках як перша освіта - тобто 4-5 років, чи ще вже 2-3 освіти, і тому 1.5-2 роки?
Молода і нерозважлива 02 марта в 14:22
Ответ дляЛорка-хлорка
а який ВНЗ?
Харків. Сковороди
Молода і нерозважлива 02 марта в 14:25
Ответ дляТриндю-бриндю
Де працюєте?
Не працюю. Перевчаюсь )
Працювала в дитячому садку вихователем років 10. Як логопед була пару разів чисто для своїх.
Великий сатирик 02 марта в 15:30
В Грінченко є така освітня програма
Бензопирен 02 марта в 15:45
Ответ дляЛорка-хлорка
ого, яка молодець.
ще й мабуть при цьому років 25 їй? круто коли вчасно здобути освіту.

а вона на 2х заочках як перша освіта - тобто 4-5 років, чи ще вже 2-3 освіти, і тому 1.5-2 роки?
Так, 25.
На двох заочках як перша освіта.
Вона тренером з 16 років працює.
Фактично диплом їй треба просто, щоб був.