Мюллерная• 26 апреля 2024
Ви бачили, щоб наколоті губи виглядали гарно?
Саме в реальному житті, не на фото. Бо все, що я бачила, виглядає не дуже. Верхня губа наче завжди видно, що зроблена і з´являються гіалуронові вуса
Мааарковная• 27 апреля 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Для того, щоб таке не зʼявлялося, догляд потрібен
Я выбрала один их его вариантов. Ходить с жиром от гигиенички на губах - не мой выбор
Эскиз бесконечности• 27 апреля 2024
Ответ дляМааарковная
Взагалі то нормальні люди зверху наносять помаду або блиск і ніхто з жиром не ходить. Ну то таке, не хочу нічого доводить, кожному своє
Мааарковная• 27 апреля 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ну я ненормальный человек значит, ок. Не пользуюсь косметикой. Внешность позволяет не таскать на себе тонну штукатурки
Мона Лиза• 27 апреля 2024
Ответ дляNo problems
А отчего появляется сухость губ? У меня всегда было все Оке. В последнее время, как сухая кайма появилась
Витамины группы В пропейте
Болтушка Му• 27 апреля 2024
Ні. Бо якщо це дійсно красиво - я не бачу і думаю, що то свої. А якщо бачу, то зазвичай то занадто і прикрашає лише на фото, а в житті то завжди смішно.
Kusalochka• 27 апреля 2024
Так если красиво и натурально, то откуда вам знать, что у человека сделаны губы?
Я не могу ответить на вопрос. Сделанные губы вижу очень редко. Совсем редко. И если я вижу что они сделанны, значит работа так себе. Если сделано классно, я не увижу, как и Вы.
Болтушка Му• 27 апреля 2024
Ответ дляПечальки.нет
А вії наляпані не видно? Чи тональний з румʼянами не видно? Чи пофарбоване волосся не видно? Чого у вас така поплава до тих губ, що їх видно?! Хто вам сказав що їх має бути не видно?!
Можна я відповім. Чесно. Бо коли занадто и помітно, губи притягуют погляд як дефект або каліцтво - хочеш не хочеш, тобі неприємно, іноді гидко, але ти знову чіпляєшся поглядом за ті подушки, розглядаєш. Все інше, що ви перерахували не має такого ефекту. Я часто думаю про це зараз бо пора,- з віком втрачається об´єм, з´являються зморшки навколо, але кожен раз, як побачу отаке занадто, то відмовляюсь, - боюсь, що таке буде.
Болтушка Му• 27 апреля 2024
Ответ дляПечальки.нет
А комки туші на віях гарно?
Комки прибрати - пара секунд.
Болтушка Му• 27 апреля 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Может и не плохо кому-то, но мне такое не нравится и это всегда видно, а тут пишут что нет
Ну мене знайома - верхня губа пласка і вузька, а нижня пухла. Їй мама ще в 16 дозволила підколоти зовсім трошки верхню. Дуже гарно вийшло і дитина не морочиться, і якщо не знаєш,- губи і губи, і тріщінки природні ( чи як воно там зветься) на місці.
Не служанка• 27 апреля 2024
У колеги тонкие были уколола,ей хорошо теперь, усов нет. Работа сделана хорошо, какой-то в Киеве мужик ей колол
Болтушка Му• 27 апреля 2024
Ответ дляIrisha obuv
В инстаграмме смотрела работы косметологов, до и после. И 80 % стало хуже, чем было. Они вроде не страшные стали, но потералась какая то индивидуальность, нежность и женственность. Посмотрите на актрис популярных в сша, как там много красоток с не большими губами. Кара Делевинь, Гвинет Пелтроу, и Марго Робби и Галь Гадот, у них вообще верхняя губа тоньше нижней.
І головне у всіх свої
Болтушка Му• 27 апреля 2024
Ответ дляБанка з медом
низький гемоглобін - дефіцит заліза скоріш за все, стрес, знижений імунітет, багато причин може бути, але залізодефіцит - найперша причина
У мене завжди гемоглобін вище 120, але губи сохнуть все життя..
Болтушка Му• 27 апреля 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Ось так виглядає 1мл.Знають тільки подруги,що підколола губи.Більше ніхто не здогадується.
А ота припухлість рожева над верхньою губою зменшиться з часом? І взагалі ви спеціально хотіли верхню більшу? Дуже боюсь, що так вийде..
Люблю пиво• 27 апреля 2024
Ответ дляМааарковная
Ну это ж смотря сколько туда вкачать. Если подкалывать просто для поддержки естественного объема и как профилактику сухости губ - то и не заметите ничего
Може й не помітно, але зразу стає виднішою носогубка
Пасхальний тролік• 27 апреля 2024
Ответ дляБанка з медом
І це все також, але в більшості випадків головна причина в тому, що людина просто недостатньо п´є води
Пасхальний тролік• 27 апреля 2024
Ответ дляБанка з медом
так і має бути, це природньо, коли верхня губа тонше, а зараз мода дурнувата - ни диван Далі схожа) головне що мода пройде, а вже форма губ не повернеться як було
Філер зійде за півроку, і повернеться аж бігом
Пасхальний тролік• 27 апреля 2024
Ответ дляМагиня
Нет. Они всегда выглядят как прозрачное куриное филе, фу мля
А в мене ще така асоціація, що як туди кольнути голочкою, то вони одразу лопнуть, як гнійний прищ, заляпаючи усе навколо. І тому аж боляче дивитися на ті пельмені.
Болтушка Му• 27 апреля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
А якщо перерозтянуті як у Філонової, теж повернеться?
Мюллерная
• 27 апреля 2024
Ответ дляБанка з медом
трошки це скільки?
Не питала, скільки саме, але на фото непомітно майже, що об´єм збільшився. А от в житті видно, що щось було вколото, тому що над верхньою губою валик, хоча губи в цілому такі як були раніше
Мюллерная
• 27 апреля 2024
Ответ дляБанка з медом
мені теж подобається, коли верхня губа менша
МинерАлочка• 27 апреля 2024
Да. У меня. Никто не догадывается, что колола. Все думают, что свои. Колола один раз ювидерм 0,55мл. Но даже через три года губы не стали прежними
Мюллерная
• 27 апреля 2024
Ответ дляKusalochka
Я про те, коли ви знаєте, що подруга або знайома кололи губи і воно виглядає гарно
тому що я кого знаю, що робили уколи, то в усіх губи негарні з вусами, валиками або слідами від уколів
Бамбарбия! Кергуду.• 27 апреля 2024
Ответ дляМюллерная
Ну от моя подруга вкачала зовсім трошки, у верхню і нижню. На фото непомітно, а в житті все одно на верхній губі валик
до 1 мл...факапов не видно
Kusalochka• 27 апреля 2024
Ответ дляМюллерная
У меня практически никто из подруг не делает. А кто делает- тому идет. Подумаешь, что видно. Остальной тюнинг и покраски волос тоже видны. Но допустим если б теоретически это были мои знакомые, то уколотые губы однозначно лучше чем свои.
Угги_в_горошек• 27 апреля 2024
нет не видела таких-все абсолютно выглядят неестественно нажаль..
МинерАлочка• 27 апреля 2024
Ответ дляМюллерная
Пропорция верхней и нижней губы должна быть примерно 1:1,6. Это правильное соотношение.
А вот пример на фото, когда губы сделаны отвратительно, вареники
Сонячний зайчик• 27 апреля 2024
Завжди це видно, зараз тут напишуть, що убогі плоскогубки нехай заздрять мовчки, але для мене дивитися на такі губи, як дивитися на якусь болячку.
Сонячний зайчик• 27 апреля 2024
Ответ дляIrisha obuv
Верхня губа і має бути меншою. Співвідношення 40 і 60 відсотків.
УраганнаЯ• 27 апреля 2024
Ответ дляБолтушка Му
Це фото зроблене буквально через днів 5,ще був набряк .Припухлість,то місця проколів,зараз нічого немає.Верхня трохи стала меншою з часом.А від природи вона в мене і так більша була.