11 марта в 20:51

Спадщина, пропущено строк

Спадщина, пропущено строк прийняття, років 8. Але ділянка так і рахується на померлому. Не було доступу до документів, зараз є, хочемо оформити, чи реально взагалі через суд? Чи відмовлять? В когось можливо є досвід?
Кондуктор автобуса 11 марта в 20:52
Через суд шанси є
Бегущаяпо 11 марта в 20:54
Мені інколи здається, що реально якась хвора людина ходить по всім темам і ставить рука/обличчя. То вже весняне загострення почалося?)
1 11 2
Кудряшка Сью 11 марта в 20:55
Реєстрація/місце проживання не за однією адресою, я так розумію? Звичайно, що треба пробувати в суд.порядку. Письмову відмову від нотаріуса отримали, я так розумію?
Дадосвидания 11 марта в 21:00
До нотаріуса звертайтесь спершу.
Бла бла бла 11 марта в 21:03
якщо не були прописані разом, ідете до нотаріуса і отримуєте постанову про відмову у вчиненні нотдії. потім в суд з позовом для надання додаткового терміну для прийняття спадщини і там видумуєте поважні причини чому не прийняли раніше.
але в спадщину ви приймете не тільки майно, а й борги померлого, якщо були.
МадамОхмури 11 марта в 21:04
8 років?
автор Кручу хвости 11 марта в 21:05
Ответ дляКудряшка Сью
Реєстрація/місце проживання не за однією адресою, я так розумію? Звичайно, що треба пробувати в суд.порядку. Письмову відмову від нотаріуса отримали, я так розумію?
Так, на той час вже були зареєстровані за різними адресами
Ро30BbIu_CJIoHuK 11 марта в 21:06
Ответ дляБегущаяпо
Мені інколи здається, що реально якась хвора людина ходить по всім темам і ставить рука/обличчя. То вже весняне загострення почалося?)
Я думала, я одна так думаю.
Кудряшка Сью 11 марта в 21:08
Додам ще , що треба врахувати поважну причину. Бо не все підходить під поважну причину. Що не було документів то це не прокатить для суду
Якось так і живу 11 марта в 21:11
Ответ дляКудряшка Сью
Додам ще , що треба врахувати поважну причину. Бо не все підходить під поважну причину. Що не було документів то це не прокатить для суду
За певний гонорар суддя підкаже
hrystia 11 марта в 21:19
Так. Через суд реально.