Не будь КакСвета• вчера в 21:48

Війна для бідних, для багатих проект 15431

Поки увага українців була прикута до змін в уряді, мисливці тихо зареєстрували законопроєкт №15431 «Про мисливське господарство, полювання та стале використання мисливських тварин».
На нашу думку, це один із найцинічніших і найнебезпечніших законопроєктів щодо дикої природи, які з’являлися в Україні.
Він про страти тварин із тепловізорами, БПЛА та різними можливими засобами і методами😡
І ми не можемо допустити, щоб він був прийнятий❗️
Під виглядом реформи мисливського господарства пропонується фактично:
❗️скасувати сезон тиші, коли тварини народжують і вигодовують потомство;
❗️розвивати мисливський туризм, де іноземці будуть приїжджати в Україну на полювання, стріляти з вишок із тепловізорами;
❗️створювати в українських лісах мисливські бази, мисливські вежі, великі за площею вольєри, що особливо невтішно для селян, адже це означає огородження територій лісу, створювати штучні водойми та іншу мисливську інфраструктуру ;
❗️передавати мисливські угіддя за мовчазною згодою в оренду;
❗️дозволити використання тепловізорів і приладів нічного бачення під час полювання;
❗️а ще планують створити під себе окрему структуру - державне Агентство з величезними повноваженнями, яке фінансуватиметься за рахунок податків українців;
❗️а також запровадити цілорічне полювання без дозволів на «небажаних для мисливського господарства тварин», до яких автори законопроєкту віднесли також домашніх котів і собак.
І особливо цинічно, що цей антиприродний законопроєкт підписав голова екологічного комітету Верховної Ради О. Бондаренко, який мав би захищати природу, а даним ЗП передбачена фактично окупація лісів мисливцями.
Коротко, що пропонує цей законопроєкт:
1. Стаття 1
Вже з перших сторінок стає зрозуміло, що загальна ідеологія ЗП- комерція понад усе!
Закон детально прописує мисливський туризм і вводить поняття «мисливсько-господарські споруди».
А саме: «мисливсько-господарські споруди — постійні та/або тимчасові окремі споруди (комплекси споруд), зведені (облаштовані) з метою ведення мисливського господарства, здійснення полювання, зокрема пункти зупинки та відпочинку, тренувальні пункти для мисливців, мисливські вежі, біотехнічні споруди (технічні будівлі, вольєри, штучні водойми та водопої, купальні, годівниці, засоби для чухання тощо);»
Тобто йдеться не просто про право полювати, а про створення цілої інфраструктури в українських лісах.
У тій же статті: «мисливський туризм — вид активного відпочинку, що передбачає подорожі з метою полювання на диких тварин у їх природному середовищі та/або в напіввільних умовах».
Тобто розважатися можна буде, стріляючи в тварин у вольєрах, з вишок з безпілотниками та з тепловізорами, виходячи з наступного визначення з цієї ж статті:
«знаряддя полювання — ловчі тварини, вироби та речовини, які можуть бути використані для відстежування, приманювання, переслідування мисливських тварин з метою вилучення, зокрема: вогнепальна зброя, пневматична зброя, набої, ножі, луки, арбалети, стріли, мисливські списи, самолови, транспортні та плавучі засоби, безпілотні літальні апарати, електричне обладнання, оптичні прилади, прилади для візуалізації температурного поля та дистанційного вимірювання температури (тепловізори), прилади нічного бачення, звуковідтворювальні прилади тощо».
Отже мисливський туризм передбачає організовані тури для іноземців та заможних клієнтів: полювання + повний сервіс (єгерські послуги, нагоничі, транспорт, проживання, обробка трофеїв). Та створення для цього туристичних баз для відпочинку мисливців передбачених створенням мисливсько-господарськими спорудами, які включають
☑️пункти зупинки та відпочинку (тобто будиночки, бази відпочинку);
☑️мисливські вежі (для зручного відстрілу);
☑️вольєри, штучні водойми;
☑️тренувальні пункти, комплекси споруд.
Тут же з’являється поняття «небажані для мисливського господарства тварини» — вовки, шакали, лисиці, єнотовидні собаки, здичавілі тварини, а також домашні коти і собаки, які перебувають в угіддях без нагляду господаря.
А також створюється цілий орган:
«агентство (далі по тексту Агентство) — центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері мисливського господарства та сталого використання мисливських тварин».
Агентство визначатиме правила, проводитиме конкурси, контролюватиме галузь, вестиме реєстри та популяризуватиме трофейну справу.
Також законопроєктом фактично скасовується сезон тиші. Оскільки в перехідних положеннях законопроєкту встановлюється полювання на самця козулі — з 1 травня по грудень включно.
У розпал гону, вагітності та народження малят.
1 квітня – 15 червня традиційно був періодом спокою, щоб тварини могли безпечно виростити потомство. Тепер планують змінити цей сезон. Маленькі оленята, поросята, пташенята відчують терор ще не встигнувши народитись і не будучи захищеними зовсім
Мисливські угіддя передаються у користування на 20 років із можливістю автоматичного продовження ще на 20. Конкурсні умови побудовані так, що перевагу отримають ті, хто запропонує більше інвестицій у розвиток мисливського господарства, а землі угідь можна використовувати для створення мисливсько-господарських споруд, кормових полів та штучного обводнення. Ліси пропонують не просто використовувати, а дедалі більше облаштовувати під потреби мисливства.
Весь закон пронизаний «сталим використанням» як ресурсом. Плата за угіддя мізерна, а квоти на відстріл визначають самі користувачі.
МадамОхмури• вчера в 23:54
В мене брат воює ,сестра Ієгови ,каже написано що буде все погіршуватись як натягнута пружина і процес порівнювала як при схватках при пологах ,процес іде і неможливо його зупинити .
Ще сказала в самому кінці закриють * ВСІ РЕЛІГІЇ ВЗАГАЛІ . Ось не знаю як воно буде насправді,але все жахливо.

Луноликая Вика• сегодня в 00:10
какие ж мрази. хотят очистить территорию и от людей и от животных
Швидкоруч• сегодня в 00:15
Ответ дляГоловнаЯ
Список народних депутатів - авторів законопроекту #15431:
1. Марчук Ігор Петрович (ініціатор)
2. Арахамія Давид Георгійович
3. Корнієнко Олександр Сергійович
4. Бондаренко Олег Володимирович
5. Гайду Олександр Васильович
6. Матусевич Олександр Борисович
7. Захарченко Володимир Васильович
8. Мовчан Олексій Васильович
9. Клочко Андрій Андрійович
10. Івченко Вадим Євгенович
11. Заславський Юрій Іванович
12. Мандзій Сергій Володимирович
13. Бакумов Олександр Сергійович
14. Божков Олександр Валерійович
15. Кісєль Юрій Григорович
16. Негулевський Ігор Петрович
17. Павлюк Максим Васильович
18. Кицак Богдан Вікторович
19. Медяник В´ячеслав Анатолійович
20. Халімон Павло Віталійович
21. Демченко Сергій Олексійович
22. Заремський Максим Валентинович
23. Кальцев Володимир Федорович
24. Тарута Сергій Олексійович
25. Задорожній Микола Миколайович
26. Тимофійчук Володимир Ярославович
27. Здебський Юрій Вікторович
28. Бунін Сергій Валерійович
29. Литвиненко Сергій Анатолійович
30. Богданець Андрій Володимирович
31. Остапенко Анатолій Дмитрович
32. Ватрас Володимир Антонович
33. Фріс Ігор Павлович
34. Мазурашу Георгій Георгійович
35. Жупанин Андрій Вікторович
36. Брагар Євгеній Вадимович
37. Василів Ігор Володимирович
38. Рубльов В´ячеслав Володимирович
39. Кисилевський Дмитро Давидович
40. Магомедов Муса Сергоєвич
41. Костюх Анатолій Вячеславович
42. Лаба Михайло Михайлович
43. Камельчук Юрій Олександрович
44. Ковальчук Олександр Володимирович
(с)
Черти посланные дьяволом. Их жизнь без крови не жизнь
Швидкоруч• сегодня в 00:17
Ответ дляГоловнаЯ
Цей законопроєкт неможливо «покращити правками».
Його ідеологія цілісна: тварина тут не жива істота, а ресурс для бізнесу і трофей для поціновувачів трупів.
Вбивство ж тварини - це розважальна послуга.
Породиста — цінність, безпородна — «відстріл».
Дика тварина — товар для іноземного клієнта.
Ліс — майданчик для розваг за 6 гривень гектар.
Його писали мисливці під себе.
Агентство теж створюють під себе. Правила пишуть під себе.
За наш бюджет і за рахунок нашої природи.
Це не реформа.
Це рух назад — до печерних часів, тільки з тепловізорами й вишками.
Законопроект №15431 має бути заблокований.(с)
Так только в отсталых странах, а это Россия и Украина. Тупо под копирку. В расход все пущено
Ясамаякрасивая)• сегодня в 00:17
Ответ дляГоловнаЯ
1. Марчук Ігор Петрович (ініціатор)
2. Арахамія Давид Георгійович
3. Корнієнко Олександр Сергійович
4. Бондаренко Олег Володимирович
5. Гайду Олександр Васильович
6. Матусевич Олександр Борисович
7. Захарченко Володимир Васильович
8. Мовчан Олексій Васильович
9. Клочко Андрій Андрійович
10. Івченко Вадим Євгенович
11. Заславський Юрій Іванович
12. Мандзій Сергій Володимирович
13. Бакумов Олександр Сергійович
14. Божков Олександр Валерійович
15. Кісєль Юрій Григорович
16. Негулевський Ігор Петрович
17. Павлюк Максим Васильович
18. Кицак Богдан Вікторович
19. Медяник В´ячеслав Анатолійович
20. Халімон Павло Віталійович
21. Демченко Сергій Олексійович
22. Заремський Максим Валентинович
23. Кальцев Володимир Федорович
24. Тарута Сергій Олексійович
25. Задорожній Микола Миколайович
26. Тимофійчук Володимир Ярославович
27. Здебський Юрій Вікторович
28. Бунін Сергій Валерійович
29. Литвиненко Сергій Анатолійович
30. Богданець Андрій Володимирович
31. Остапенко Анатолій Дмитрович
32. Ватрас Володимир Антонович
33. Фріс Ігор Павлович
34. Мазурашу Георгій Георгійович
35. Жупанин Андрій Вікторович
36. Брагар Євгеній Вадимович
37. Василів Ігор Володимирович
38. Рубльов В´ячеслав Володимирович
39. Кисилевський Дмитро Давидович
40. Магомедов Муса Сергоєвич
41. Костюх Анатолій Вячеславович
42. Лаба Михайло Михайлович
43. Камельчук Юрій Олександрович
44. Ковальчук Олександр Володимирович
(с)
Пидарасы конченые! Все делают чтобы уничтожить страну и сдриснуть отсюда! Надо петицию, не одну, надеюсь люди поймут что происходит и активизируются. Себя не смогли уберечь, так хоть беззащитных животных давайте спасем.
Все знаю від і до• сегодня в 00:18
Ответ дляМадамОхмури
Мышей нельзя убивать ,за это статья.
Це пиздец .
Ого а чого
МадамОхмури• сегодня в 00:22
Ответ дляВсе знаю від і до
Ого а чого
В Нидерландах нельзя.Подруга приехала рассказала.Там нет дворовых даже кошек и собак
Все знаю від і до• сегодня в 00:24
Ответ дляМадамОхмури
Так их же сколько размножится ( мышей)
МадамОхмури• сегодня в 00:25
Ответ дляВсе знаю від і до
Так их же сколько размножится ( мышей)
Ну вот нельзя.

Мамина корзиночка• сегодня в 00:31
Ответ дляОднозначная
Я надіюсь, що всі українці піднімуться проти цього божевільного законопроекту. Які мразі:((
Метро по 30 грн, ніхто і не пікнув. Ага
Анонимарик• сегодня в 00:38
Дайте пожалуйста ссылку на петицию .
Они оху@вшие мрази.
Брюльтик• сегодня в 00:45
Сука эти евреи у власти.
Карамбулкул• сегодня в 00:54
Каждый день эта «краина мрий» все больше напоминает кошмар.
Ощущение, что зрада всосала в себя все отбросы общества, безмозглые, без эмпатии и сострадания , просто отребье дебилов, принимающих шкуродерные законы🤬
90x60x90• 2 часа назад
Ответ дляНе будь КакСвета
Дурник який пропонував за комуналку собаками платити, тепер новий законопроект висрав.
Дрони і тепловізори хай на фронт відправлять, там їм саме місце. І егерів туди ж.
Коли не дадуть підрости молодняку, то в нас взагалі ніяких звірів не залишиться.
Дурнык? Ну, какой же он дурнык, если с 2019 сидит в Раде, молотит бабло и ему не грозит пойти на фронт. Дурныки, это те, кто сделал свой выбор в 2019, а недавно ещё и с картонками за Фёдорова стояли.
Закон, конечно, п...ц. но наша влада живёт под девизом Людовика: ’После нас - хоть потоп’.